Otěhotnění při zavedení sperma rukou

Anonymní
14.9.20 21:44

Otěhotnění při zavedení sperma rukou

Hezký večer, mám takový blbý dotaz. Je šance na otěhotnění když bych si hned po ejakulaci na břicho zavedla sperma do pochvy rukou? Je někdo kdo takhle otěhotněl?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13540
14.9.20 21:46
@Anonymní píše:
Hezký večer, mám takový blbý dotaz. Je šance na otěhotnění když bych si hned po ejakulaci na břicho zavedla sperma do pochvy rukou? Je někdo kdo takhle otěhotněl?

Určitě tak někdo otěhotněl, ale nebylo by lepší to dělat tak, jak se má?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23066
14.9.20 21:47
@Anonymní píše:

Dítě sice nechce, ale zlatý český ručičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 21:48

@lachtanice86 je to jen hypoteticky dotaz, zajímá mě jestli to jde.

• Citovat
  • Nahlásit
60332
14.9.20 21:54
@Anonymní píše:
@lachtanice86 je to jen hypoteticky dotaz, zajímá mě jestli to jde.

Jde.. Pak tu baby píšou, jak je chlap opustil atd.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13540
14.9.20 22:02
@Anonymní píše:
@lachtanice86 je to jen hypoteticky dotaz, zajímá mě jestli to jde.

No jasný a teď tu o červené karkulce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
14.9.20 22:03

@martina.se nejde o mě, my máme dvě děti a další už nechceme, ale řeší to teď moje sestra. Nedopatřením si hned po styku zavedla sperma rukou a byla zrovna v době ovulace, ještě studuje a dítě nechce. Tak se bojí. Já jsem o tom nikdy neslyšela, tak se ptám tady.

Příspěvek upraven 14.09.20 v 22:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18666
14.9.20 22:04

To je nejaka nova móda? Takova diskuze je tu každou chvíli. To uz otehotneni normalnim stykem neni v kurzu nebo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23066
14.9.20 22:06
@Aja44 píše:
@martina.se nejde o mě, my máme dvě děti a další už nechceme, ale řeší to teď moje sestra. Nedopatřením si hned po styku zavedla sperma rukou a byla zrovna v době ovulace, ještě studuje a dítě nechce. Tak se bojí. Já jsem o tom nikdy neslyšela, tak se ptám tady.

Nedopatřením? Nechci ani vědět, jaké zlozvyky má tvoje sestra. někdo si kouše nehty, někdo si nedopatřením… Dělá to často?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60332
14.9.20 22:06
@Aja44 píše:
@martina.se nejde o mě, my máme dvě děti a další už nechceme, ale řeší to teď moje sestra. Nedopatřením si hned po styku zavedla sperma rukou a byla zrovna v době ovulace, ještě studuje a dítě nechce. Tak se bojí. Já jsem o tom nikdy neslyšela, tak se ptám tady.Příspěvek upraven 14.09.20 v 22:04

Tak piluli po.. Na tyhle nedopatření nevěřím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 22:11

@hanka.br. Tady už se nemůže nikdo na nic zeptat. Fakt jsem se jí neptala jak se jí tam sperma dostalo, asi ještě pokračovali orálnín sexem…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 22:13

@martina.se mě osobně to přijde jako scifi takhle otěhotnět a řekla jsem ji ať se neboji že je to nemožné ale fakt nevím, třeba to takhle jde, proto sem píšu jestli má někdo zkušenost že je to možné.

• Citovat
  • Nahlásit
86
14.9.20 22:23

Není pochyb o tom, že takhle otěhotnět lze, ale je to spíše teorie. Prakticky je to vrcholně nepravděpodobné, pokud to nedělala záměrně. Jednak na prstech ulpí spermatu nesrovnatelně méně, než kdyby to to ní partner pustil všechno, a za druhé si snad prsty nezaváděla příliš hluboko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
14.9.20 22:23

Podle mě to jde, ale je prostě menší šance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13540
14.9.20 22:42
@Anonymní píše:
@hanka.br. Tady už se nemůže nikdo na nic zeptat. Fakt jsem se jí neptala jak se jí tam sperma dostalo, asi ještě pokračovali orálnín sexem…

Nedopatřením rukou, když pokračovali oralnim sexem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama