Otěhotnění přii menstruaci

134
2.5.17 17:06

Ahoj,
jsme s přítelem docela krátce a jako antikoncepci (nebo jestli se tomu tak dá říkat) používáme přerušovanou soulož. Za ty 4 měsíce se doposud nic nestalo. Přítel, jak říká, to umí a vždy to před ejakulací vytáhne. Poslední dobou (asi tak 2 měsíce) kromě přerušované soulože děláme ještě něco jiného. Když to dostanu tak si nedáváme pozor vůbec. Minulý měsíc jsme měli zcela nechráněný styk s tím, že se do mě udělal poslední den menstruace a tento měsíc úplně první den menstruace. Četla jsem, že je prakticky nemožné, i když maličká šance tu je, abych otěhotněla v období menstruace. Menses mám hodně pravidelnou a dle výpočtu plodných a neplodných dnů mi vychází jako úplně neplodné období. Navíc jsem i od lékařů na různých diskuzích četla, že je to téměř nemožné otěhotnět. Ale samozřejmě šance tu je, byť malá. A proto mě zajímá jestli se tady někomu povedlo takto otěhotnět při menses.
Děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.5.17 17:08

Nechci tě děsit, ale šance, že takto otěhotníš je docela velká :think: Nespoléhala bych na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23411
2.5.17 17:12

Pokud nechceš být těhotná, tak bych to rozhodně nedělala a ani se nespolehala na přerušovaný sex. Že se za 4 měsíce nic nestalo neznamená, že to tak bude pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7026
2.5.17 17:24

@Tudii6- pokud si nedavate pozor napriklad posledni den menstruace tak ta pravdepodobnost je hooooodne velka a koledujes si protoze plodne dny se nepocitaji, ty se daji vysledovat dle ovulacnich testu, mereni bazalni teploty a pouzivanim celkove symptotermalni metody-pokud ji pouzivas alespon (a minimalne) 3mesice mas predstavu o svem cyklu a predstavu o pravdepodobnych plodnych dnech.
Pokud neplanujes otehotnet na prerusovanou souloz fakt nespolehej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
2.5.17 17:25

Určitě se najde určité procento žen, co otěhotněly při přerušovaném styku, také je spousta žen co otěhotněla nechráněným stykem během menstruace.
Pokud si nejsi 100% jistá že bys případné dítko s přítelem chtěla, určitě stojí za to používat antikoncepci. Znám i případy, kdy ženy otěhotněly i přes antikoncepci, takže bych určitě nespoléhala na přerušovaný styk neplodné dny apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
2.5.17 17:29

Vy mě děsíte. Já se právě informovala a právě všude se psalo jak je to neplodné období. No poslední nechráněný styk byl 17.4 což byl 1. den menses, tak já raději utíkám pro test a udělám si ho hned teď. Snad by na něm bylo už něco vidět od toho 17tého…
Jinak teda bazální teplotu a tak si neměřím. Vypočítala jsem to dle kalkulačky na plodné a neplodné dny, kde jsem zadala průměrnou délku menses, délku mens. cyklu.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23411
2.5.17 17:34

@Tudii6- kalkulačka počítá s ideálním průměrem ženy. A co žena to original. To že někde píšou, že je to nepravděpodobné neznamená, že to není nemožné. Pokud nechceš dítě, tak na to nespoléhej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.17 17:42

Dvě holky během posledního dne menstruace, kluk den po ní. Tak bacha na to :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
4867
2.5.17 17:43

@Tudii6- Ty kalkulačky jsou absolutně nespolehlivé. Kolik ti je, že tohle nevíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
2.5.17 17:50

Tak jsem si udělala test teď a negativní. Ovšem otázka je, jestli to ten test po 16 dnech ukáže spolehlivě. Ale asi jo, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4867
2.5.17 17:53

@Tudii6- Pravděpodobně těhotná nejsi. Nicméně nic to nemění na tom, že by stálo za zamyšlění, jestli ti početí natolik nevadí, že takhle „riskuješ“. Přerušovaná soulož i sex během menstruace fakt nejsou žádná zaručená metoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
2.5.17 17:58

Já vím, že je asi blbé takto chlapovi věřit… Ale říkal mi, že tu přerušovanou soulož praktikuje tak 12 let a za tu dobu se mu nestalo, že by partnerka otěhotněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9583
2.5.17 18:00

@Tudii6- tak každá žena je taky jinak plodná. O některou stačí otřít trenky a u jiné se musí sakra trefit aby byla v tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 18:29

Každá je jiná. My jsme to takto provozovali dva roky a nic. Až potom jsme se začali snažit o miminko a přítel to pustil i mimo menses a po 4 měsících se zadařilo. Ale pokavaď by pro tebe neplánované těhotenství byl problém určitě bych používala nějaký druh antikoncepce. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.17 19:06
@Tudii6- píše:
Já vím, že je asi blbé takto chlapovi věřit… Ale říkal mi, že tu přerušovanou soulož praktikuje tak 12 let a za tu dobu se mu nestalo, že by partnerka otěhotněla.
:mrgreen: my tak máme nejmladší dítko, po 18 letech bezproblémového praktikovaní :lol:…neplánované, ale chtené :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama