Otěhotnění první měsíc snažení

5
17.2.21 22:40

Otěhotnění první měsíc snažení

Ahoj snazilky,
doma mám krásného dvouletého chlapečka, o kterého jsme se snažili rok. S partnerem dalšímu miminku nechavame volný průběh. Nyní mám ms pravidelnou a mazleni bylo podle bolesti v podbrisku a hlenu těsně před nebo v den ovu. Do ms zbývají 3 dny a nezbývá mi nic jiného, než cekat. Tak jsem si říkala, ze vyplnit svůj čas dotazem, zda se někomu povedlo další miminko hned napoprvé, když to první neslo úplně hladce. Znáte to, cervik hloda :lol: dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
809
17.2.21 23:42

Ne, po mazlení nejsou miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17355
18.2.21 07:42

Po mazlení ne, po sexu jo, o první jsme se snažili 3roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
18.2.21 08:03

U nás se zadařilo hned první měsíc, co jsme si řekli, že zkusíme. :mrgreen: Druhé je zatím v plánu do budoucna, ale nějak počítám, že by se též mohlo zadařit hned. Poznám přesně ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4359
18.2.21 08:28

3× jsem tehotnela napoprve. Ale sexem, ne mazlenim :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
20.2.21 20:52

My jsme se o prvni snazili pres 5 let, druhe a treti se podarilo napopate, ctvrte napodruhe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
5.3.21 18:46

První měsíc ne. Ale moje první ditko bylo po třech měsících, druhé ditko po dvou měsících a třetí ditko to vypadá taky po dvou měsících dneska jsem měla pozitivní test… tak snad to dopadne… ale mám odjakziva ms jako hodinky, vím přesně kdy mám ovulaci a nikdy jsem neměla žádné gyn problémy tak možná proto to jde tak rychle… a hlavně neberu antikoncepci už x let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat