Otěhotněni rukou

Anonymní
15.2.20 09:54

Otěhotněni rukou

Ahoj, chci se zeptat. S partnerem jsme asi před měsícem měli orální sex, vykourila jsem mu a spolkla jsem to, ale on si následně ještě mozna sáhl mezi nohy a mohl tam být nějaký zbytek a asi po 10 minutách me zacal prstit, ruce si otřel. Myslíte ze můžu byt těhotná i kdyby tam zustala nejaka kapicka? a kdyz jsem mu potom dala pusu a on si navlhcil ruku slinama? Prosím pomozte mi, vim ze je to blbej dotaz, ale mam z toho nervy na pochodu…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

126
15.2.20 09:55

Spíš ne. :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12006
15.2.20 09:57

Jarní prázdniny teď začali na praze 1-5, že?

A jinak ne, z tohohle neotěhotníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13520
15.2.20 10:02

Spermie na vzduchu velmi rychle umírají, takže tohle by muselo být neposkvrněné početí. Jestli si chceš být jistější než jistá, tak si udělej test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
15.2.20 10:03
@Ou píše:
Jarní prázdniny teď začali na praze 1-5, že?A jinak ne, z tohohle neotěhotníš.

Jižní morava taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 10:05

@Ou ja jsem vsude cetla ze je to hodne nepravděpodobny, coz chapu protože někteří se o mimco snazi dlouho a nejde to a i kdyby tam neco zůstalo tak je to asi málo. Na druhou stranu se s tim hodne stresuju a menses mam ted 1 den zpoždění tak se bojím ještě vic.

• Nahlásit
  • Citovat
2216
15.2.20 10:11

Ach jo, co ty děti v té škole učí. To je samej dějepis, matika a já nevím co ještě, ale přitom největší osvěta by byla potřeba v sexuální výchově :mrgreen:

Ne, těhotná nejsi. Zpožděnou menstruaci máš možná tak z těch nervů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3431
15.2.20 10:19

Jezisi :mrgreen: ne, fakt těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 10:22

@Janli
Děkuju za odpověď, jelikož mam ted zpoždění tak počkám alespoň do pondělí nebo zítra jestli to nedostanu pak si test udělám, ale normálně mam menstruaci v pořádku ale ted se stresuju s tímhle a je dost možný ze to mam z toho, ale v 17 mam strach z tohohle i kdyz vim ze je to treba nemožny

• Nahlásit
  • Citovat
13520
15.2.20 10:24
@Anonymní píše:
@Janli
Děkuju za odpověď, jelikož mam ted zpoždění tak počkám alespoň do pondělí nebo zítra jestli to nedostanu pak si test udělám, ale normálně mam menstruaci v pořádku ale ted se stresuju s tímhle a je dost možný ze to mam z toho, ale v 17 mam strach z tohohle i kdyz vim ze je to treba nemožny

Jestli se tak stresuješ, tak si zajdi pro hormonální antikoncepci. To je ve tvém věku nejrozumnější. Kondom může prasknout a jiná antikoncepce není dostatečně účinná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12006
15.2.20 10:28
@Anonymní píše:
@Ou ja jsem vsude cetla ze je to hodne nepravděpodobny, coz chapu protože někteří se o mimco snazi dlouho a nejde to a i kdyby tam neco zůstalo tak je to asi málo. Na druhou stranu se s tim hodne stresuju a menses mam ted 1 den zpoždění tak se bojím ještě vic.

Hele pokud ti 15 už bylo, a takhle strašně tě to rozhodí a nemáš geneticky podmíněný sklon k vyšší srážlivosti krve, tak normálně začni brát hormonální antikoncepci, uleví se ti s částí paniky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 10:29

@Janli antikoncepci jsem probirala s mamkou taky se mi to zda jako vhodné řešení, az na par veci ktere mi prijdou do tela davat jako blbost, ale po tehle zkušenosti už vím že si ji předepsat nechám.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.2.20 10:31

@Ou antikoncepci brát začnu, ale teď se pořád bojím proč nemam menstruaci. Vůbec nevim co bych delala kdyby jsem byla těhotná..

• Nahlásit
  • Citovat
16813
15.2.20 10:42
@Ou píše:
Jarní prázdniny teď začali na praze 1-5, že?A jinak ne, z tohohle neotěhotníš.

Ano tak - pristi tyden Praha 1-5 a hned dalsi tyden Praha 6-10 a pote Praha-vychod/zapad… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
565
15.2.20 11:57

@Hanka1 náhodou, skvělý prázdniny. Můj první „kamarád“ měl jinak jarňáky než já, ikdyž bydlel v jedno městě a bylo to akorát moje poprvé. Takže na jarňáky nedám dopustit, ikdyz to bylo jakoze sileny no :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama