Otěhotnění s endometriozou a polycistickými vaječníky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

weru.nnn
Nováček 9 příspěvků 04.01.18 12:45
Otehotneni s endometriozou a polycistickymi vajecniky

Ahoj, urcite se to tu probiralo uz mnohokrat ale zajimaly by me nejake aktualni nazory. Po vysazeni HA mam porad nepravidelnou menstruaci, muj gyndar mi zjistil hlubokou infiltrujici endometriozu a aby toho nebylo malo tak k tomu jeste polycisticke vajecniky. Jsem objednana uz na laparoskopii ale podle doktora se mame snazit o mimi. Snazime se ale mam strach, ze to kvuli tomu vsemu hen tak nepujde. Je na tom nekdo stejne? Mate nekdo zkusenosti, podarilo se nekomu prirozene otehotnet? Popripade nejake rady jak tomu pomoci? Dekuji :kytka:

Reklama

Reakce:

berda21
Závislačka 3914 příspěvků 04.01.18 18:35

@weru.nnn ahoj…na cysty ci endometriozu je vyborny vitamin C - 1000 rozdelit na 3 davky. :palec:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama