Otěhotnění s kalíškem - krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 15:03
otěhotnění s kalíškem - krvácení

Ahoj holky, predem se omlouvam za anonymitu. Rada bych se zeptala, zda ma nekdo zkusenost. Dlouho (pres rok a pul) se nam nedari otehotnet, tak clovek vyzkousi, co se da. tzn trebas i v den ovulace si zavest menstruacni kalisek ihned po styku. Tak jsem take vcera udelala… dnes jsem jej vyndala, a byl tak ze 3/4 plny krve asi jako prvni den MS. Dnes jsem tedy s nim byla i cvicit… ( posilovani - nohy - klasicky silovy trenink na strojich) tak si rikam, jestli jsem si zavedenym kaliskem nemohla nejak ublizit. Pri ovulaci nespinim… nebo jsem si nevsimla. Na to abych se nejak skrabla pri zavadeni, mozne to je, kalisek mam chvili… ale tolik krve by to asi neudelalo… Nema nektera z vas podobnou zkusenost? Vim, ze tohle uz neudelam…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
rozand
Závislačka 4380 příspěvků 09.04.19 15:39

Je to absolutni demence a hezka snaha o zanet :roll: . Zkusenost nemam.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51821 příspěvků 09.04.19 15:41
@rozand píše:
Je to absolutni demence a hezka snaha o zanet :roll: . Zkusenost nemam.

Z toho nedělej kovbojku. Když menstruuju, tak si ho tam po sexu taky šoupnu. :nevim:

Lucy75
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 09.04.19 16:34

si tam dej příště radši na pár hodin normální tampon :mrgreen: … my, co máme za sebou x let snažení chápeme , že člověk vyzkouší snad všechno :mrgreen:
já už kdysi jela i podle hvězd, měsíce a nevím co všechno :mrgreen:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 16:35
@Lucy75 píše:
si tam dej příště radši na pár hodin normální tampon :mrgreen: … my, co máme za sebou x let snažení chápeme , že člověk vyzkouší snad všechno :mrgreen:
já už kdysi jela i podle hvězd, měsíce a nevím co všechno :mrgreen:

A kam si dojela? :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 17:16

@Lucy75 no tak pokud se nakonec zadarilo, tak jen dobře :D… Jako teď po vydání už nekrvacim… Ale po pravdě mi to vyděsilo.

P4ja
Echt Kelišová 8575 příspěvků 09.04.19 17:32
@Anonymní píše:
@Lucy75 no tak pokud se nakonec zadarilo, tak jen dobře :D… Jako teď po vydání už nekrvacim… Ale po pravdě mi to vyděsilo.

No bacha, kalíšek je potřeba vyndat cca po 8 mi hodinách. Sice píšou 12, ale úplně ok to není. Jinak samotné krvácení po styku a skoro plný kalíšek by mě v klidu nenechalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 17:39

@P4ja já právě mám kalíšek chvíli resp. Teď jestli přijde MS ho budu mít druhý cyklus. Zkusila jsem to jednou, více méně… Co se stane. Četla jsem spoustu příběhu kdy kalíšek pomohl otěhotnění. Je možné, že to byla směs hlenu a bůh ví čeho, ale krve taky. Nekrvacim v půlce cyklu… Mohlo to být po sexu… Nevím.. Mohlo to být k ovulaci.. Spíš se bojím, zda to nebylo v souvislosti poranění kaliskem během cviceni. Ale bolesti jsem neměla… Byl vydán cca po 12 hodinách.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51821 příspěvků 09.04.19 17:53
@Lucy75 píše:
já už kdysi jela i podle hvězd, měsíce a nevím co všechno :mrgreen:

A v čem to bude lepci?

P4ja
Echt Kelišová 8575 příspěvků 09.04.19 18:05
@Anonymní píše:
@P4ja já právě mám kalíšek chvíli resp. Teď jestli přijde MS ho budu mít druhý cyklus. Zkusila jsem to jednou, více méně… Co se stane. Četla jsem spoustu příběhu kdy kalíšek pomohl otěhotnění. Je možné, že to byla směs hlenu a bůh ví čeho, ale krve taky. Nekrvacim v půlce cyklu… Mohlo to být po sexu… Nevím.. Mohlo to být k ovulaci.. Spíš se bojím, zda to nebylo v souvislosti poranění kaliskem během cviceni. Ale bolesti jsem neměla… Byl vydán cca po 12 hodinách.

Tak to jsi pěkné cunatko. Jinak tě kalíšek nemá jak poranit. Taky s ním cvičím a funguju pořád.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 18:09

@P4ja tak při MS jsem vydavala co dvě hodiny… Vzhledem k tomu, že jsem opravdu nečekala, že budu krvácet a nejdelší možná doba byla 12 hodin nechala jsem ho uvnitř. Říkám, mám za sebou první cyklus s kalíškem a postupovala jsem dle návodu výrobce. :( no vím, že to víckrát zkoušet nebudu a nechám si jej jen na MS.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 09.04.19 18:37

Můžu se zeptat naprosto vážně jak mechanicky ten kalíšek má pomoct k otěhotnění? Jakože ty spermie co vytečou do kalíšku během dne ,,vjedou" z kalíšku do děložního hrdla nebo jak? To není rýping, opravdu mě to zajímá. Neumím si to nějak představit jak ty vyteklé spermie skáčou z kalíšku zpátky do hrdla :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 18:51

@Oplatečka kalíšek je má držet blíže děložnímu čípku… Aby když to řeknu blbě, to z tebe vše hned nevyteklo. Může se to zdát jakkoliv úsměvné, ale pokud se snažíš dlouho, už fakt zoufale zkusíš vše. Njn.. Přijdu si teď trochu jako blbec… :( počkám den dva… A když tak se objednám k Doktoru.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 09.04.19 19:14
@Anonymní píše:
@Oplatečka kalíšek je má držet blíže děložnímu čípku… Aby když to řeknu blbě, to z tebe vše hned nevyteklo. Může se to zdát jakkoliv úsměvné, ale pokud se snažíš dlouho, už fakt zoufale zkusíš vše. Njn.. Přijdu si teď trochu jako blbec… :( počkám den dva… A když tak se objednám k Doktoru.

Tak já vím o čem mluvíš, snažíme se dva roky. Zkoušela jsem kde co rok a půl a odpověď jsme nalezli až u lékaře, takže všechny mé pokusy (prstíková metoda apod) byly k ničemu a teď mi to přijde úsměvné že jsem dělala ,,psí kusy" a přitom potřebujem úplně něco jiného.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 19:17

@Oplatečka jo to my taky… Přirozeně nám šanci nedávají… Změnili jsme za poslední tři měsíce vše možné, jen abych pomohla partnerovi zkouším, co se dá…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama