Otěhotnění s kondomem bez ejakulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elis1234
Nováček 4 příspěvky 11.01.19 05:39
Otěhotnění s kondomem bez ejakulace

Dobrý den, mám dotaz ohledně toho zda mohu být těhotná, pokud jsme měli s přítelem chráněny sex s kondomem a k tomu se ani neudělal? Mam zpoždění menstruace 4 dny. Měla jsem to dostat 7.1, před tím mě pár dní bolelo břicho, a tak jsem myslela, že už to přijde, ale teď bolesti vymizeli a menstruace taky nikde. Přijde mi to jako hloupost, aby bylo možné z takového způsobu otěhotnět, ale to víte oba jsme s přítelem ještě na studiích a tak mám strach. :nevim: přemýšlela jsem, zda to není tím, že mám teď zkouškové na VŠ a s tím spojené větší stresy než obvykle?

Reakce:
Lulina999
Kecalka 227 příspěvků 11.01.19 06:01

To bude tou školou… Ale než čekat na takové příspěvky, proč si raději neudělat test, abys byla klidnější?

Lendie
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 11.01.19 06:27

S vysokou školou (i když teprve studující) bych trochu čekala, že člověk ví, že s ochranou a bez ejakulace nelze otěhotnět. Leda,že byste si všimli prasklinky na kondomu. :roll:
Nic menne v tom muze byt stres a proste se jen menstruace opozdila. Jak říká @Lulina999 udelej si test. Nebo zavolej a zajdi k lékaři ten ti udělá prohlídku, ale těhotenství by teď stejně kromě krve asi neodhalil. :think:

Elis1234
Nováček 4 příspěvky 11.01.19 06:38

@Lendie
No pokud by se to týkalo někoho jiného a né mě, řekla bych že to není možné. Ale to víte, jakmile se to týká vás, tak už si tak jistá nejste :D poškození jsme si nevšimli, i když pokud by byla dírka třeba malá, pochybuji že bez spermatu v kondomů, bychom si ji všimli :nevim: ale i tak bych řekla, že i s poškozeným kondomem by bez ejakulace bylo těhotenství téměř vyloučené. Samozřejmě, pokud by se menstruace nedostavila do příštího týdne, šla bych na gyndu.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 11.01.19 06:43

V odborné literatuře jsem našel: „menstruace se může opozdit v důsledku zvýšené fyzické námahy, psychickým stresem, nebo při infekční nemoci“ takže tímto si dovoluji zakladatelku i případné další nevědomé čtenářky poučit.

svapi
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 11.01.19 07:13

@Elis1234 já na VŠ měla pravidelně každý rok v lednu zpoždění 3 týdny :roll: celých těch 5 let…takže bych tipovala tohle..ale test bych si udělala, taky jsem si ho vždycky dělala.. a to několikrát, byla jsem nervózní, i když otehotneni bylo temer nemožné.. ;)

terinka4444
Hvězda diskuse 69517 příspěvků 11.01.19 07:21

hele, tohle otěhotnění by byl naprostý zázrak. Takže ne. A zpoždění o 4 dny není nic nenormálního. Navíc, každá žena, i ta s pravidelnou menstruací má sem tam anovulační cyklus, ten může dělat tyhle potíže i, jako bolení břicha a tak. Takže kdybych si na tebe měla vsadit, vsadím se o co chceš, že nejsi těhotná. Udělej test za 50,– bude negativní.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 12 inzerátů 11.01.19 07:35
@terinka4444 píše:
Udělej test za 50,– bude negativní.

A udělá test a založí diskusi Otěhotnění s kondomem bez ejakulace, test negativní. Můžu být i přesto těhotná? :mrgreen:
Tak jako každý den aspoň jedna.

Elis1234
Nováček 4 příspěvky 11.01.19 07:41

@zuzikka
ale No tak :D :D zas tak na hlavu snad ještě nejsem :lol:

zuzikka
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 12 inzerátů 11.01.19 07:45

@Elis1234 To je dobře. :lol: Né promiň, to nebylo nic vůči tobě, ale toto nám sem holky fakt píšou i když možná jiné věkové kategorie :think:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20485 příspěvků 11.01.19 07:46

@Elis1234 :mrgreen:
Né, hele, pro klid duše si udělej test, kdyby si byla těhotná, tak čtyři dny po vynechání už by tam byly řádné dvě čáry. Ale jak píší ostatní, z výše uvedeného bys musela být pomálu Panenka Marie ;)
Spíš stres, nervy ze školy (koneckonců ono i nervy z nechtěnýho otěhotnění můžou udělat svoje), možná nachlazení.

Elis1234
Nováček 4 příspěvky 11.01.19 07:47

@zuzikka
v pohodě, beru to jako srandu :D i tenhle dotaz asi zní hloupě, ale to víš, jak se to týká tebe a máš nervy, tak se ptáš i na hlouposti :D

milenka zuzka
Kecalka 109 příspěvků 17.01.19 15:06

Take si myslim, ze jen velice nepravdepodobne, ze bys z toho co jsi popsala, byla tehotna…
Urcite ale udelej pro klid duse ten test. Mylslim, ze muzes byt klidna…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >