Otěhotnění s nepravidelnou / žádnou menstruací

Anonymní
4.8.20 23:44

Otěhotnění s nepravidelnou / žádnou menstruací

Zdravím. Zajímalo by mě jestli to měl někdo podobně a za jak dlouho jste otěhotněly. Před 3 lety jsem vysadila antikoncepci a přes rok se s přítelem snažíme o miminko. Od vysazení jsem měla menstruaci jen po vyvolavacce, nebo „z šoku“ 2 měsíce před kontrolou na gyndě jako hodinky a po kontrole opět 4 měsíce nic. Na poslední kontrole jsem neměla ani náznak žlutého tělíska/ovulace a za 3 dny od kontroly jsem začala silně špinit. Špinění trvalo 3 týdny, teď po dvou měsících spinim znovu na hodinu a den přesně jako před těma dvoum měsíci.
Doktor bude ordinovat až začátkem Října, tak bych se chtěla zeptat jestli má někdo podobné zkušenosti a jak probíhala „léčba“ a jak dlouho trvalo otěhotnění? a jestli třeba nevíte co by mohlo znamenat to špinění Už jsem z toho fakt zoufalá :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27117
4.8.20 23:49
@Anonymní píše:
Zdravím. Zajímalo by mě jestli to měl někdo podobně a za jak dlouho jste otěhotněly. Před 3 lety jsem vysadila antikoncepci a přes rok se s přítelem snažíme o miminko. Od vysazení jsem měla menstruaci jen po vyvolavacce, nebo „z šoku“ 2 měsíce před kontrolou na gyndě jako hodinky a po kontrole opět 4 měsíce nic. Na poslední kontrole jsem neměla ani náznak žlutého tělíska/ovulace a za 3 dny od kontroly jsem začala silně špinit. Špinění trvalo 3 týdny, teď po dvou měsících spinim znovu na hodinu a den přesně jako před těma dvoum měsíci.
Doktor bude ordinovat až začátkem Října, tak bych se chtěla zeptat jestli má někdo podobné zkušenosti a jak probíhala „léčba“ a jak dlouho trvalo otěhotnění? a jestli třeba nevíte co by mohlo znamenat to špinění Už jsem z toho fakt zoufalá :D

Změň gynekologa. Není snad poslední na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
4.8.20 23:52

Doporucuju nastudovat si, jak Ti funguje cyklus, nejlepe merenim bazalni teploty.

Zkusila bych se podivat na kapky Gynex (jsou maly zazrak), caj kontryhel a pupalkovy olej. Prvni dve zminene jsem uzivala/uzivam a mam diky tomu po 12 letech brani HA v kuse cyklus jako hodinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
5.8.20 07:02
@Anonymní píše:
Doktor bude ordinovat až začátkem Října, tak bych se chtěla zeptat jestli má někdo podobné zkušenosti a jak probíhala „léčba“ a jak dlouho trvalo otěhotnění? a jestli třeba nevíte co by mohlo znamenat to špinění Už jsem z toho fakt zoufalá :D

A doktor to jako nijak neřeší?? :think: Jestli nemáš ovulaci tak neotěhotníš, to se můžete snažit jak chcete… Bylo by dobré zjistit jak to máš s tím cyklem, nejlíp folikulometrií. Anovulační cykly se řeší hormonama, ale doporučuji pít kontryhel a nebo jak se tu psalo můžeš zkusit gynex (mně nesedl). Já si anovulační cykly rovnala asi třičtvrtě roku. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 17:20

@Jaaanča Bývalá doktorka mi dala na 4 měsíce akorát utrogestan, pak se to vrátila do starých kolejí po dobrání a na to mi řekla, že jsem mladá, že to tak má spoustu ženských a že s tím nic nenadělá(ani ultrazvuk mi nikdy nedělala ). Tak jsem změnila na doktora a právě ten mi řekl že jak jsem to měla „pravidelně“ ty poslední dva měsíce před kontrolou, že tomu dáme půl roku a pak asi nasadí hormony. Objednala bych se hned, ale je teď nějak dlouhodobě nemocných.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
14.8.20 07:37

My se snazime skoro dva roky, taky jsem to vubec nemela po vysazeni, a kdyz jo tak po dvou trech mesicich. Pak jsme to srovnali duphastonem a mam cyklus kolem 36 dni. Ovulace podle testu vychazi kolem 20.dc a po ni nasazuji duphaston. Ikdyz podle dr bych ro mela jist od 16dc. Mne pomaha na ovulaci fertiprona nebo nosifol. Pila jsem ho podarilo se, ale nedopadlo to. A ted tp zkousim znov. Mne gynex treba nepomohl. :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
16.8.20 21:30

Ja taky po vysazeni HA nemela vubec zadny cyklus. Mela jsem MS jen dvakrat a to vzdy po vyvolavacce… Dr. rikal, ze tím padem vlastne ani otehotnet nemuzu. Asi po roce jsme sli tehdy s byvalym manzelem do centra asistovane reprodukce, ze to budeme resit a tam mi po prohlidce rekli: "To se nedivte, ze nemenstruujete, kdyz jste v devatem tydnu :) Takze se to nejak vyresilo samo i proti prirode…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama