Reklama

Otěhotnění s PCO + duphaston a inofolic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 09:12
Otěhotnění s PCO + duphaston a inofolic

Dobrý den, omlouvam se za anonym. Nemám tu účet a píšu od kamarádky. Je mi 27 let, mám NEJSPÍŠ PCO (sama jsem domyslela).. Mudra mi dělala UTZ a říkala, že mám cystycké vaječníky. Může to být něco jiného než PCO? Nemám ovu a bez hormonů ani MS. S přítelem se chceme začít snažit.. beru duphaston 20-25 DC a mudra mi ještě doporučila 2× denně 1 sáček inofolicu. Je tu některá, která otěhotněla přirozeně i když měla cysty?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 15:13

Doktorka mi řekla taky nejistě něco o tom, že to vypadá na PCO. Brala jsem inofolic, gynex a nevím, co ještě. Máme 2 děti přirozenou cestou, záleží na dalších okolnostech, u mě třeba ms nepřicházela i pro velkou nadváhu, zhubla jsem a hned první měsíc, co jsem brala tabletky Maca jsem otěhotněla. Držím pěsti ale pokud máš třeba taky nadváhu, chtělo by to s tím něco udělat. Držím pěsti.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama