Otěhotnění s PCO + duphaston a inofolic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 09:12
Otěhotnění s PCO + duphaston a inofolic

Dobrý den, omlouvam se za anonym. Nemám tu účet a píšu od kamarádky. Je mi 27 let, mám NEJSPÍŠ PCO (sama jsem domyslela).. Mudra mi dělala UTZ a říkala, že mám cystycké vaječníky. Může to být něco jiného než PCO? Nemám ovu a bez hormonů ani MS. S přítelem se chceme začít snažit.. beru duphaston 20-25 DC a mudra mi ještě doporučila 2× denně 1 sáček inofolicu. Je tu některá, která otěhotněla přirozeně i když měla cysty?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 15:13

Doktorka mi řekla taky nejistě něco o tom, že to vypadá na PCO. Brala jsem inofolic, gynex a nevím, co ještě. Máme 2 děti přirozenou cestou, záleží na dalších okolnostech, u mě třeba ms nepřicházela i pro velkou nadváhu, zhubla jsem a hned první měsíc, co jsem brala tabletky Maca jsem otěhotněla. Držím pěsti ale pokud máš třeba taky nadváhu, chtělo by to s tím něco udělat. Držím pěsti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >