Otěhotnění s Yosefinne

20.11.15 06:58

Otehotneni s yosefinne

Ahoj:) mate nekdo zkusenosti s ha yosefinne co se tyka otehotneni? Za jak dlouho se vam to povedlo? Beru ji asi 4roky a dnes dobiram posledni pilulku.
Predem dekuji za odpovedi :) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28857
20.11.15 07:45

Hlavně ti přeju, at´vůbec otěhotníš. Přirozeně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 08:01

Mas nejake spatne zkusenosti? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3223
20.11.15 08:03

Ahoj,
Yosefinne jsem vysadila 5/2014, chvíli trvalo, než se mi srovnal cyklus - první 3 měsíce byly všelijaké. Do teď ale bez úspěchu (cíleně se snažíme skoro rok, do té doby jsme to nechali na náhodě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28857
20.11.15 08:40

@Katerina_nej
Já ne, já HA neberu :lol:. Ovšem těch příběhů. kdy to potom nešlo, nejde, je tady a po celém netu víc, než dost. Ty jsi se neinformovala dřív, než jsi začala užívat HA, jaké má i negativní dopady na tělo, plodnost apod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.11.15 09:13
@berry4 píše:
@Katerina_nej
Já ne, já HA neberu :lol:. Ovšem těch příběhů. kdy to potom nešlo, nejde, je tady a po celém netu víc, než dost. Ty jsi se neinformovala dřív, než jsi začala užívat HA, jaké má i negativní dopady na tělo, plodnost apod?

Já znám zase plno záhadně neplodných žen, které k hormonům nečuchly. Nemáš na práci něco lepší, než holce kazit den? :roll:

EDIT: A naopak tolik kamarádek, které vysadily HA po 10 a více letech a otěhotněly do třech pokusů :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2916
20.11.15 09:26

Brala jsem HA celkem 9 let. Poslední rok Yosephine, kterou jsem vysadila 12/2014 a v únoru 2015 už jsem byla těhotná a teď vedle mě leží 3. týdenní miminko :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28857
20.11.15 09:50

@radkka proč kazit? I s tím by se mělo počítat, těch diskusí tady je dost -brala jsem HA, nemohu otěhotnět…Dnes je to spíš štěstí, než běžná věc, že to jde lehce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 10:09

HA neplodnost nezpůsobí, jen ji zakryje… Nestraš ji, pak ji to nepůjde kvůli stresům. Hele já brala 10!! let, otěhotněla jsem na první dobrou, pak brala cca roka půl, a opět napoprvé :-) Anonym - intimní info…

• Nahlásit
  • Citovat
20807
20.11.15 10:18
@berry4 píše:
@radkka proč kazit? I s tím by se mělo počítat, těch diskusí tady je dost -brala jsem HA, nemohu otěhotnět…Dnes je to spíš štěstí, než běžná věc, že to jde lehce.

Tak pokud to bereš podle emimina, tak HA není problém, půlka uživatelek tu otěhotněla při užívání :*
Ano kazit, moc vzdělaná v tomto oboru evidentně nejsi, ale budeš jí říkat, tohle? Asi jakobych jí já řekla, že určitě otěhotní hned první cyklus, protože kolem sebe mám samé takové. Ale hlavně, že sis zchladila žáhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28857
20.11.15 10:28

@radkka :lol: vidno, že ty jsi, když si troufáš takto hodnotit. Ne, nečerpám jen odsud, čtu, hledám. Dávno je jasné, co HA při dlouhodobém užívání dokáže způsobit za nevratné změny v těle právě z hlediska oplodnění, co dokáže způsobit při užívání od mladého věku uživatelky. Na toto dnes poukazí již samotní gynekologové - ti, co nemají poptřebu HA rvát do každé, protože z toho mají dost vysoký vejvary a je jim jedno, co bude dál. Nemám potřebu tu předhazovat uživitelky s emimina, co záhadně otěhotněly přes HA, protože je jasné, o co víceméně jde.
Jen dávám v potaz i to, že se nemusí dařit. Že ji možná za roky čeká kolotoč po gyndě, horm. profily, léčby Duphastonem a vším možným, možná i IVF nakonec. I tohle jsou časté důsledky užívání HA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.11.15 10:33

@berry4 A možná jí také nečeká nic z toho co píšeš. Kdybys byla aspoň trochu normální, tak tohle nevypustíš z pusy, alespoň ne tak, jak jsi to napsala. Děláš, jak kdyby díky HA bylo neplodných 99,9% žen, zajímavé, že neznám ani jednu.

Ano, ženy, které tu otěhotněly „přes HA“ se buď nechránily, braly to jako prasata nebo vysadily, to ale dost odporuje tvojí teorii, že HA způsobuje katastrofy ve formě většinové neplodnosti. Taky jsi jí mohla napsat, že jí možná zítra srazí auto a neotěhotní tedy vůbec…to je možná pravděpodobnější, než neplodnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6108
20.11.15 10:37

Ale no tak vzdyt ma @berry4 pravdu a kazdy, kdo to bere by si tohle mel uvedomit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.11.15 10:42
@Jana525 píše:
Ale no tak vzdyt ma @berry4 pravdu a kazdy, kdo to bere by si tohle mel uvedomit.

Může plodnost ohrozit, ale ona to podává, jakoby byl zázrak po HA otěhotnět a to pravda prostě není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28857
20.11.15 10:50
@radkka píše:
Může plodnost ohrozit, ale ona to podává, jakoby byl zázrak po HA otěhotnět a to pravda prostě není.

To, že se to povedlo tobě a pár tvým kamarádkám je sice hezké, ale realita je dnes jinde. Drtivá většina žen a jejich mužů v reprocentech jsou právě bývalé uživatelky HA. A to nepíšu o vlivu HA na mužskou plodnost. Já jsem jen postavila dopředu zakladatelku nohama na zem. To je celé. Ale to pozná sama časem. Bud´to půjde, nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama