Otěhotnění těsně po menstruaci

492
2.8.15 18:12

Otěhotnění těsně po menstruaci

Ahoj, docela by mě zajímalo jestli se někomu stalo že otěhotněl těsně po ms? Já jsem dnes 8 den cyklu, ms jsem měla 4 dny a píchá mě na pravém vaječníku, sex jsme měli asi 5 den cyklu, myslíte že je nějaká pravděpodobnost že jsem mohla otěhotnět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

pavlats
2.8.15 18:17

@quanavera Upřímně? Ne!

• Nahlásit
  • Citovat
13534
2.8.15 18:18

@quanavera Těsně po menstruaci se dá otěhotnět v případě, že je ovulace velmi brzy. Spermie vydrží i 5 dní čekat na vajíčko, takže pokud by byl cyklus třeba 26 dní, ovulace 16 dní před menstruací, tak už je 5. den cyklu plodný den.
Ale že bys měla po 3 dnech po sexu příznaky, to blbost je.
Spíš se ti schyluje k ovulaci, proto to píchání. :nevim: Jak dlouhé míváš cykly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
492
2.8.15 18:22
@Litta píše:
@quanavera Těsně po menstruaci se dá otěhotnět v případě, že je ovulace velmi brzy. Spermie vydrží i 5 dní čekat na vajíčko, takže pokud by byl cyklus třeba 26 dní, ovulace 16 dní před menstruací, tak už je 5. den cyklu plodný den.
Spíš se ti schyluje k ovulaci, proto to píchání. :nevim: Jak dlouhé míváš cykly?

aha, to je divné, nikdy mě tak štiplavě nepíchalo celý den na pravé straně v podbřišku, slepák to snad nebude, normálně jsem byla na wc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
492
2.8.15 18:28
@Litta píše:
Spíš se ti schyluje k ovulaci, proto to píchání. :nevim: Jak dlouhé míváš cykly?

Jinak cykly dlouhé různě, 28 dní plus mínus 3 dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
2.8.15 18:30

@quanavera Tak jestli i minus, tak třeba nakonec těhotná budeš. :mrgreen: Ale takhle brzy by ještě nebylo vajíčko ani v děloze, takže s těhotenstvím to ještě nesouvisí. Leda že by z minulého měsíce, ale to už bys zas měla příznaků asi víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 19:07
@quanavera píše:
Ahoj, docela by mě zajímalo jestli se někomu stalo že otěhotněl těsně po ms? Já jsem dnes 8 den cyklu, ms jsem měla 4 dny a píchá mě na pravém vaječníku, sex jsme měli asi 5 den cyklu, myslíte že je nějaká pravděpodobnost že jsem mohla otěhotnět?

Asi te neuklidnim, ale ja, kdyz by taky leckdo rekl, ze na jakykoliv priznak je jeste velmi brzo, jsem mela takove mega krece do bricha, ze jsem se ani pomalu neudrzela na nohou. Pulku dne jsem cekala na pohotovosti, pak to pomalu přecházelo..tenkrat se me doktor zeptal, zda nejsem tehotna. Rekla jsem ze tezko…no, ale nejspis se trefil :-D (9m na to se nam narodil syn);-) takze ty krece opravdu nejspis byly z toho..hold kazde telo na oplodneni reaguje jinak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 19:23

Ahoj, já otěhotněla 2 den po ms (vím to přesně) a píchání v podbříšku mi signalizovalo obě těhu, ikdyž jedno nevydařené, ale první příznak to byl…Takže možné to je!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6669
2.8.15 19:47

Ano. Ja otehotnela dva az tri dny po Ms a dokonce dvakrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
2.8.15 20:00

@quanavera je, protože každá baba má ovulaci jindy.. můj chlap má starší děti dělané při ms :D jinak to nešlo :D takže nic není nemožné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.17 12:33

Dobrý den, s přítelem sme měli nechraneny pohlavní styk 5den menstruace a cyklus mám, 6 dnů takže jsem už jen špinila a trošku krvacela on se udělal do mě. A jak jsem šla na záchod tak jsem úplně přestala krvácet a dokonce i špinit..je mozne že mě oplodnil? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.18 22:21

Kdy jste si dělali těhotensky test po oplodnění ihned po menstruaci? :nevim: A neví někdo jak se počítá tt v tomto případě? :think: děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama