Otěhotnění v cyklu, kdy jste prodělali covid?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
19.1.22 00:57

Otěhotnění v cyklu, kdy jste prodělaly covid

Ahoj holky,
otěhotněla jste některá v cyklu, kdy jste zároveň prodělaly covid? Příklad, při ovulaci jste byly zdravé, ale pár dnů po ovu jste chytly covida. Vyvíjel se pak plod jak měl nebo máte i nějakou negativní zkušenost? Díky za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.1.22 06:20

Zatím jsem po prvním ultrazvuku(další holciny ze skupiny také) a je vše ok. Nicméně rizika tam jsou i později.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 07:29

Já obráceně. Nejdřív kovid pak těhotenství. Dva měsíce po nemoci. Někteří se nechávají ockovat v těhotenství a taky se jim nic neděje.

• Citovat
  • Nahlásit
6710
19.1.22 07:38

Znam nekolik pripadu, neni to pekne cteni, takze bez podrobnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6764
19.1.22 07:42
@Jogrr píše:
Znam nekolik pripadu, neni to pekne cteni, takze bez podrobnosti.

Tohle je výkřik do tmy. U nás ve skupině je holek několik co to prodělaly hned na začátku a všechny výsledky mají ok. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
19.1.22 08:18

Prodelala jsem v prvnim trimestru a zatim vypada vse v poradku. Zbytecne se tim nenervuj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1343
19.1.22 08:23

Ten začátek je tak křehký, že ti nikdo nedokáže říct, jestli za to může covid.
Plod ohrožují vysoké horečky, takže kdybys je měla (bez ohledu na covid nebo třeba nějakou chřipku), tak to plodu může ublížit. Nestresuj se tím a nemysli na to. Jak jsem říkala, na začátku je vždy spoustu „hrůz“, které se můžou stát. Bude to v pořádku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4390
19.1.22 08:35

@janča277 v nasi skupine je nekolik holek, co prodelaly covid v tehotenstvi nebo se stejne jako ja v tehotenstvi nechaly ockovat. Ve vsech pripadech jsou miminka v poradku. Nestresuj se tim, takhle na zacatku se to muze pokazit z jakehokoliv duvodu a neudelas s tim nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25719
19.1.22 08:42
@hospodki píše:
Tohle je výkřik do tmy. U nás ve skupině je holek několik co to prodělaly hned na začátku a všechny výsledky mají ok. :zed:

Stejně tak je tvůj výkřik do tmy, že je všechno v pohodě. Bohužel, vysoký rizika tam jsou a je potřeba daleko víc všechno hlídat. Až ty tvoje holky porodí, tak teprve můžeš něco říkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6764
19.1.22 09:17
@Janli píše:
Stejně tak je tvůj výkřik do tmy, že je všechno v pohodě. Bohužel, vysoký rizika tam jsou a je potřeba daleko víc všechno hlídat. Až ty tvoje holky porodí, tak teprve můžeš něco říkat.

Mám v okolí dvě v práci co už mají mimina venku, jedno bude mít za chvíli rok, druhé má cca půl roku. Pokud zakladatelka nemá horečky několik dnů k 39 tak bych se toho fakt nebala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 09:21

Ahoj tak nám doma osobně covid k těhotenství pomohl. Po prodělanem potratu jsme se snažily skoro rok kdy jsem pak otěhotněla a ve 13tt také potratila.. doktor nás poslal do Genetu ale měsíc po mem potratu přítel těžký covid já negativní.. no a šup na poprvé.. momentálně jsem 21tt tak se takovými věcmi vůbec nestresuj ublíží to daleko víc než nějaký covid :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1044
19.1.22 09:23

Já měla covid v 7tt těhotenství (lehký průběh bez horeček) a přesně v té době se těhotenství přestalo vyvíjet. Ale jestli za to mohl covid ví bůh. Předtím jsem už jedno zamlklé měla a zdravé těhotenství mám po očkováni. První trimestr je vždy buď a nebo. Těhotenství může skončit špatně z různých důvodů a na tom začátku to může způsobit i rýma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6764
19.1.22 09:56

@Ivusska777 Ja covid nemela a zpomaleny vyvoj/ nahly konec ten den prosperujicicho tehotenstvi jsem mela taky - 3×. Po ockovani jsem otehotnela hned prvni mesic snazeni, ostatne jako vzdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
19.1.22 10:01

Tak my covid prodelali všichni v listopadu, jak deti tak i já a pritel. Červenec, srpen a zari nezdary.No a po covidu jsem tehotna 8+2 a vse je v pořádku zatím, takze uvidíme co bude dal.Moc bych se nestresovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
19.1.22 10:37

@hospodki já to napsala spis proto, ze nikdo neumí říct, jestli na tohle má nebo nemá covid vliv. Těch ztrát v 1. Trimestru z tisíce důvodu je tolik, ze to by člověk musel mít vesteckou kouli, aby dokázal říct, jestli za to mohl covid nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat