Otěhotnění v šestinedělí povedlo se to někomu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 21:32
Otehotneni v sestinedeli povedlo se nekomu?

Zdravim Vas… je tady nekdo kdo stihl otehotnet jeste v 6ti nedeli po revizi? Zajima me, jestli tehotenstvi dopadlo a co rikali doktori. Moc dekuji ( a poprosim nepotrebuji slyset vety jak je to spatne zajima me otehotneni a jak popripadne tehotenstvi dopadlo) moc dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 15.04.18 21:34

Ano já sem otěhotněla v šestinedělí a synovi bude za měsíc pět let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 21:35

Moc dekuji za odpoved a po kolikati dnech.. tydnech jste spolu zacali spat?

sabinka098
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 15.04.18 21:37

Furt sem čekala na menstruaci chodila do práce nějak sem to neresila, bylo my furt na zvracení tak sem šla dokonce i na ultrazvuk se žlučníkem a pak stoho byl pozitivní test. doktorka nic neříkala předtím to nevyšlo byla sem stoho špatná a tak SME byli rádi, že se zadařilo.

lachtanice86
Kelišová 6405 příspěvků 15.04.18 21:39

V sestinedeli ne. Dodržela jsem co mi řekl lékař, navíc mi bylo zle. Ale po 6ti neděli jsem otehotnela a nedopadlo to

sabinka098
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 15.04.18 21:39

Rodila sem císařem a ty doby už se nedaří je to pět let.po císaři srůsty a dvakrát mimoděložní.

sabinka098
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 15.04.18 21:41

Asi po třech týdnech.

sabinka098
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 15.04.18 21:42

Mám dvě děti ze šestinedělí vypada to, že jinak bych se asi nechytla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 21:42

Otěhotněla jsem 3 týdny po revizi. Mudr byl lehce dotčený z nedodržení odstupu dvou měsíců, ale nic hrozného. Jsem 13tt, zatím vše v pořádku.

Giselleine
Stálice 76 příspěvků 15.04.18 21:58

Taky jsem byla na revizi, pak prisla prvni menstruace a hned po ni znovu otehotnela! Myslim, ze ta deloha tam ma uz pripravenou pudu z minula, tak se to pekne chytne ;)
Tehotenstvi naprosto bezproblémové a pristi tyden rodím :palec:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 15.04.18 22:16

Jedna vzdálená známá..vím, že otěhotněla asi 3 týdny po potratu asi ve 20tt(postižený miminko), a narodil se jí zdravej chlapeček

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 22:47

Kamarádce se to podařilo. V únoru se jí narodil chlapeček, v listopadu stejný rok dvojčata. Byl to nářez

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 22:58
@Anonymní píše:
Zdravim Vas… je tady nekdo kdo stihl otehotnet jeste v 6ti nedeli po revizi? Zajima me, jestli tehotenstvi dopadlo a co rikali doktori. Moc dekuji ( a poprosim nepotrebuji slyset vety jak je to spatne zajima me otehotneni a jak popripadne tehotenstvi dopadlo) moc dekuji

Máme to v rodině a dopadlo to dobře. Resp. mimino se narodilo zdravé a už je starší a pořád zdravé - ale vztah jeho rodičů to neustál. Byl to hrozný mazec - horší, než dvojčata.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 22:59
@Anonymní píše:
Máme to v rodině a dopadlo to dobře. Resp. mimino se narodilo zdravé a už je starší a pořád zdravé - ale vztah jeho rodičů to neustál. Byl to hrozný mazec - horší, než dvojčata.

Omlouvám se - četla jsem jenom nadpis, až te´d vidím, že jsem to špatně pochopila. Přeju, aby se narodilo zdravé miminko a bylo vše v pořádku :srdce:

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 15.04.18 23:09

Ja mam kamaradku gynekolozku, ktera porodila dvojcata ( spontane pocata ) a posledni den setinedeli otehotnela na prvni dobrou zcela neplanovane znovu :lol: Detem uz je 5 ( holky) a 4 ( kluk) a nejak to prezili… od te doby uz pristupuje k neplanovane tehotnym :lol: uplne jinak a maminky pred propustenim z porodnice varuje prikladem ze zivota :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >