Otěhotnění v šestinedělí

Anonymní
20.8.21 14:52

Otěhotnění v šestinedělích

Zdravím vás, chci se jen zeptat otěhotněla jste někdo v šestinedělích? :nevim: máme doma skoro 7 měsíčního prcka a já jsem šest měsíců těhotná. Sex jsme v šestinedělích měli jen jednou v tu dobu jsem malého ještě kojila a nějak jsme si mysleli že to nejde abych otěhotněla :nevim: máte někdo od sebe takhle malé děti? Malý je náš první a vůbec si neumím představit mít takhle od sebe malé děti :nevim: to že jsem těhotná jsem zjistila když jsem táhla už na 4 měsíc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2068
20.8.21 15:00

Tak příště budeš chytřejší a budeš vědět, že otěhotnět se dá samozřejmě vždy. :palec:… jinak, bude to naročný, to je jasný, ale co jsem se bavila s porodní asistentkou, nejsi jediná, kdo si tohle myslí a pak čumí :D. Přeji hodně štěstí! Děti jsou dar a musíš na to takhle koukat. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9798
20.8.21 15:00

No stejně už je uděláno, víc s.tim nevymyslis. Musíš se na to připravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1720
20.8.21 15:04

Manželova kamarádka otěhotněla v šestinedělí po druhém císaři y takže šla na třetího, snad všechno v pořádku. Působí jako spokojená rodinka, ale nejsme nijak důvěrní známí. Ale jsou to střelci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10950
20.8.21 15:21

No co už. Nějak to budete muset zvládnout když jste „mysleli“ Asi to bude hodně náročný. My budeme mit od sebe druhý a třetí dítě rok a 9 měsíců a taky počítám, že to bude na palicu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8614
20.8.21 15:23

Znám, manžel má o 11 měsíců mladšího bratra :lol: Já a ségra jsme od sebe 14 měsíců, plánovaně. Dobrovolně bych do toho nešla, ale co už teď s tím, nějak to zvládneš. Mně to přišlo vždycky fajn, mít skoro stejně starou sestru, měly jsme vždycky společné kamarády, jednu partu, stejné životní fáze… Manžel s bráchou dokonce chodil na ZŠ do třídy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
20.8.21 15:26
@Anonymní píše:
Zdravím vás, chci se jen zeptat otěhotněla jste někdo v šestinedělích? :nevim: máme doma skoro 7 měsíčního prcka a já jsem šest měsíců těhotná. Sex jsme v šestinedělích měli jen jednou v tu dobu jsem malého ještě kojila a nějak jsme si mysleli že to nejde abych otěhotněla :nevim: máte někdo od sebe takhle malé děti? Malý je náš první a vůbec si neumím představit mít takhle od sebe malé děti :nevim: to že jsem těhotná jsem zjistila když jsem táhla už na 4 měsíc.

Zase na druhou stranu, pokud jste planovali mit 2 deti, budete mit plenky apod. rychleji za sebou :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2639
20.8.21 15:29

Moje sestra otěhotněla v šestinedělí, má od sebe děti 9 měsíců ( druhé dítě narozeno před TP). Říkala, že to byl mazec vzhledem k tomu, že prvorozený ani ještě nechodil, ale zvládla to a nakonec sama, bez manžela. Klukům už je 10let.

Já mám plánovaně od sebe děti 15 měsíců a jo, taky to stojí za to, ale jde to zvládnout a to jsme na děti vesměs úplně sama, bez hlídání, muž v práci celý den.

A nemáš na výběr, zvládnout to už musíš. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7673
20.8.21 15:30

Jsem jediná, komu přijde nehygienické mít během šestinedělí nechráněný pohlavní styk? Nás v porodnici od jakéhokoliv styku v této době odrazovali kvůli roziku zanesení infekce, porodní cesty se uzavírají a dávají do pořádku a já navíc celou dobu prokrvácela, tak mi to přijde trochu jako scifi. Ale asi se to teda stává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10950
20.8.21 15:34
@Petule030 píše:
Jsem jediná, komu přijde nehygienické mít během šestinedělí nechráněný pohlavní styk? Nás v porodnici od jakéhokoliv styku v této době odrazovali kvůli roziku zanesení infekce, porodní cesty se uzavírají a dávají do pořádku a já navíc celou dobu prokrvácela, tak mi to přijde trochu jako scifi. Ale asi se to teda stává.

Nejsi. I chráněny je krajně nezodpovědný. Ale u jistých skupin obyvatelstva je to úplně normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4334
20.8.21 15:35

@Petule030 Já po ani ne 4 týdnech od porodu už nekrvácím, neměla jsem nástřih, nic, takže pocitově už by to za mě klidně šlo. Jako, nelajsla bych si to s ohledem na ta zdravotní rizika, ale věřím, že jsou ženské, co taky už žádné pozůstatky porodu na sobě necítí a tak do toho jdou. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4515
20.8.21 15:57
@Petule030 píše:
Jsem jediná, komu přijde nehygienické mít během šestinedělí nechráněný pohlavní styk? Nás v porodnici od jakéhokoliv styku v této době odrazovali kvůli roziku zanesení infekce, porodní cesty se uzavírají a dávají do pořádku a já navíc celou dobu prokrvácela, tak mi to přijde trochu jako scifi. Ale asi se to teda stává.

tak třeba k tomu došlo pár dní před koncem šestinedělí, to mi nepřijde zas tak hrozné. Pokud nejsou komplikace a nekrvácí, tak mi přijde vcelku jedno jestli se jedná o konec šestého týdne nebo sedmý týden po porodu, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18536
20.8.21 16:23

Už v porodnici říkají že otěhotnět lze, kojení není antikoncepce, taky říkají že v 6 neděli nemas mit sex. Příště použij hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10428
20.8.21 16:30
@Petule030 píše:

Nejsi, ale jistá menšina to prostě neresi. Jako mít v šestinedeli sex a ještě bez ochrany je pro me :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 17:04
@Petule030 píše:
@karkarka píše:
Nejsi, ale jistá menšina to prostě neresi. Jako mít v šestinedeli sex a ještě bez ochrany je pro me :poblion:
@karkarka píše:
Nejsi, ale jistá menšina to prostě neresi. Jako mít v šestinedeli sex a ještě bez ochrany je pro me :poblion:

Menšina? Prosím vás, myslím si že dnes se to nestává jen u menšin. Rodila jsem císařským řezem, očistky jsem už neměla, nekrvácela jsem a měli jsme ochranu. Bohužel i přes tu ochranu se to stalo.. stát se to může každému a dokonce i „slušným lidem“ a ne jen menšinám

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat