Otěhotnění s dárcem spermatu

240
5.1.20 20:24

Otěhotnění z dárcem spermatu

Dobrý večer potřebuji vědět jaká šance na otěhotnění z dárcem spermatu protože je mi 36 a beru letrox přítel je neplodný a jaký způsob iui nebo ivf a na blbé narážky nereagují a rovnou blokují nebo nahlásit nedělám nic špatného a pouze se informují

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1986
5.1.20 20:28

Dárce spermatu je anonymní dárce a bývají prověření tzn sperma je otestovane.. Takže záruka kvality… Na postupu se domluvte v Car co je nejlepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3978
5.1.20 20:31

🤣 zablokuj me, dik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4017
5.1.20 20:35

Otěhotnění s dárcem spermatu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7740
5.1.20 20:38

16,974168053976%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4017
5.1.20 20:39

Máte gramatickou chybu v nadpisu.

Šanci na otěhotnění Vám určí v CAR. Vzhledem k tomu, že dárce je prověřený bude záležet na Vašem zdravotním stavu. Věk a hypotyreóza šanci snižuje. Pokud máte další zdravotní problémy musí se k tomu vyjádřit Váš ošetřující lékař a Vaše šance a další postup s Vámi probrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
5.1.20 20:40

Tak při IUI je pravděpodobnost podle mě asi stejná jako při styku se zdravým plodným mužem. První syn vyšel při čtvrtém IUI s dárcem, druhý, který je ještě v břiše, dokonce na první pokus, s tím samým dárcem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30453
@Andílek strážný píše:
Dobrý večer potřebuji vědět jaká šance na otěhotnění z dárcem spermatu protože je mi 36 a beru letrox přítel je neplodný a jaký způsob iui nebo ivf a na blbé narážky nereagují a rovnou blokují nebo nahlásit nedělám nic špatného a pouze se informují

Já jsem v době plánování mateřství brala a stale beru Letrox a dítě mám. Jedno jediné úspěšné těhotenství.

Takže pokud na to půjdete přes CAR, potřebné informace dostanete tam. Úspěšnost záleží na tvé schopnosti dítě donosit.

Příspěvek upraven 05.01.20 v 20:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3749

Ale to něco stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 20:45

@Andílek strážný
Take jsem na Letroxu, jinak zdrava. Muz ne. Meli jsme 4× IUI s darcem a nevyslo ani jedno. Pak IVF. Po stimulaci 10 embryi. ET jednoho nevysel (ani jsem se nedivila, byla jsem fakt vyrizena) v dalsim cyklu KET dvou a jedno vyslo a narodilo se :-). Za dva roky pokus KET jednoho, bylo z toho biochemicke tehu. Dalsi cyklus opet dve embrya a zase vyslo jedno. Prvni dite ve 33 a druhe v 35. Prosim anonym - citlive info, jinak smazat. Diky.

• Citovat
  • Nahlásit
85
5.1.20 20:47
@mamina2017 píše:
Ale to něco stojí.

Stojí, jedna dávka od dárce nás stála 5000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3749
5.1.20 20:50
@Anthee píše:
Stojí, jedna dávka od dárce nás stála 5000.

chtělo by to psát, kolik vás to stálo celkově, aby zakladatelka měla představu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
5.1.20 20:54
@mamina2017 píše:
chtělo by to psát, kolik vás to stálo celkově, aby zakladatelka měla představu ;)

No, tak, jak jsem psala, poprvé jsem byla na IUI 4×, takže celkem 20 000, podruhé jednou, takže těch 5000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33343
5.1.20 20:55
@Andílek strážný píše:

snad S dárcem
Bože, lidi, naučte se česky :mrgreen: :mrgreen: Jak to tu pak má vypadat :,(

Hlavně hned vyhrožuj, to je pravé ořechové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
5.1.20 21:38

12% iui a 20% ivf

Hele, vždyť ty jsi šla do nějaké studie, která byla zcela zdarma.. Nevyšlo ti to? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat