Otěhotnění z kapiček lásky

7.1.20 18:39

Otěhotnění z kapiček lásky

Ahojte holky chtěla bych se vaz zeptat je mi 17 a se svým přítelem jsme měli pohlavní styk před dvěmi týdny a měla jsem dostat v pondělí menstruaci ale nedostala jsem ji. Měli jsme chráněny sex a podruhé mi ho tam 4× strčil bez kondomu. Neudelal se do mě ale mám strach z takzvané “kapičky lásky “ myslíte ze bych mohla být těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

13861
7.1.20 18:44

Mohla, zvlášť když neměl ochranu při druhém styku (a pokud mezitím nebyl na WC). Já tak otěhotněla 2× 8) udělej si test, po 2 týdnech už by byl prokazatelny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8022
7.1.20 18:47

Jasně že bys mohla být těhotná. Když jsi hloupá a nevíš, jak se těhotní, nesoulož. To snad není pravda. Dojdi do lékárny pr test, nechala jsi strkat ti ho tam bez kondomu v nejplodnější dny. Kapičky lásky, TVL to je slovo, je preejakulát, mají ho všichni muži a může obsahovat sperma. Něco si o tom načti, zvláště podruhé, když mu zůstalo sperma v močové trubici, a dej se na modlení, ať nejsi v tom. A soulož s ochranou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
7.1.20 18:52

Běž si koupit test do lékárny. Jestli si v tom, tak už bude pozitivní, když jsi to měla už dostat. Pokud bude negativní mazej si pro antikoncepci, když to takhle nezvládáte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 19:58

Ano, můžeš být těhotná. Jsem toho živým důkazem a to jsme ten sex měli jen jednou a v období velmi častého kojení, kdy je prý těžší otěhotnět :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama