Otěhotnění z preejakulátu

Dax
1
12.6.17 23:05

Otěhotnění z preejakulátu

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli se některé z vás podařilo otěhotnět jen z preejakulátu? :think: S přítelem si dopřáváme hodně sexu a vždy jsme používali kondom, ale v poslední době jsme zkusili i bez. Ani jednou se do mě přímo neudělal… Nicméně mám 2 dny zpoždění, tak jsem zvědavá, jestli se menzes dostaví nebo ne. Zatím to moc nehrotím, protože jsem poslední dobou celkem ve stresu, tak by to mohlo být i tím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.6.17 23:27

Přítel evidentně dítě nechce, tak se do tebe nedělá. Pokud nechces byt těhotná, co se tak chránit před početím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21812
12.6.17 23:32
@Janiiska píše:
Přítel evidentně dítě nechce, tak se do tebe nedělá. Pokud nechces byt těhotná, co se tak chránit před početím?

pokud čtu, tak jakous takous formu ochrany zakl. zvolila. Navíc ne tohle se neptala - ptala se na zkušenosti, kdo takto otěhotněl.
Takže zakladatelko - mě se to nestalo, ale pár takových případů kolem sebe mám. Myslím, že to záleží hlavně na šikovnosti (cviku) chlapa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12522
12.6.17 23:37

Tak takhle si mí rodiče pořídili tři děti, sestra dvě a bratr taky tři :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 23:38

@pe-terka je to veřejná diskuze, i s takovými příspěvky se může počítat. Ze to zkusili bez kondomu, bez jakýkoliv ochrany..není ochrana. Pokud ctu, v poslední době i bez, takže v poslední době žádnou ochranu nectu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
12.6.17 23:38

Možné to asi je, u nás to tak máme cca rok a nic se nekona :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 23:40
@Janli píše:
Tak takhle si mí rodiče pořídili tři děti, sestra dvě a bratr taky tři :nevim:.
:kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21812
13.6.17 00:00
@Janiiska píše:
@pe-terka je to veřejná diskuze, i s takovými příspěvky se může počítat. Ze to zkusili bez kondomu, bez jakýkoliv ochrany..není ochrana. Pokud ctu, v poslední době i bez, takže v poslední době žádnou ochranu nectu

tak jestli je přeruš. sex forma ochrany před početím, toť otázka. Znám plodné páry, kterým to řadu let vychází, a páry, které takto otěhotněly. Takže ta spolehlivost podle mého závisí hlavně na šikovnosti chlapa - jestli rozpozná, kdy je pravý čas (a koná) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12522
13.6.17 00:07
@pe-terka píše:
tak jestli je přeruš. sex forma ochrany před početím, toť otázka. Znám plodné páry, kterým to řadu let vychází, a páry, které takto otěhotněly. Takže ta spolehlivost podle mého závisí hlavně na šikovnosti chlapa - jestli rozpozná, kdy je pravý čas (a koná) :lol:

Nejenom to. Můj bývalý partner měl v preejakulátu viditelné stopy semene. Bez ochrany ani ránu! Naopak s manželem, ač má spermiogram lepší než obecní býk, je přerušovaný styk nejspolehlivější forma antikoncepce.
Ale přiznejme si to. Před masovým zavedením antikoncepce v devadesátých letech se většina z nás narodila právě takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
13.6.17 00:51

@Dax ano, zrejme my, protoze partner si pry nepamatuje, ze by mu neco „ulitlo“ a presto nam tady beha mala dcerka, ktera nebyla planovana :-D takze metoda „rychle ho vytahni“ fakt nefunguje :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
13.6.17 06:24

Jedeme prerusovanou souloz od prvniho porodu, druhe bylo planovane a uz je to vic jak 2r od druheho porodu a prochazi nam to. Manzel to asi dobre umi. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
13.6.17 06:41

Taky asi záleží, zda jste se trefili do plodných dnů… http://www.naturcomp.cz/ skrz toto se normálně provozuje sex jen je třeba se chránit v době ovu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
13.6.17 07:02

Nam se nestalo ze by „zlyhala prerus. souloz“…a fungujem na ni snad 12 let.kdyz jsme chteli deti v podst.hned jsem 3 x otehotnela.
Po tretim porodu na to asi pujdem. jinak…asi bych se bala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
13.6.17 08:26
@Verun83 píše:
Jedeme prerusovanou souloz od prvniho porodu, druhe bylo planovane a uz je to vic jak 2r od druheho porodu a prochazi nam to. Manzel to asi dobre umi. :lol:

To není ani tak o schopnostech tvého muže (nevím, co je těžkého na tom, aby ho vyndal než se udělá), ale o tom, jestli má v preejakulátu sperma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
13.6.17 08:29

To je tady min. jednou do týdne takováto diskuze a že těch dětí po světě běhá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama