Otěhotnění ze spermatu na záchodu

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 19:28

Otěhotnění ze spermatu na záchodu

Dobrý večer všem,

Mám takovou otázku, možná trošku blbou, ale mám vážně strach.
Včera jsem byla u kamarádky, potřebovala jsem čůrat, jenže na záchodě někdo byl, tak jsem musela počkat asi tak 5-7 min., nevim přesně. Když se záchod uvolnil, tak jsem samozřejmě utíkala na záchod a nekoukala co je na prkýnku.

Když jsem vykonala potřebu a utírala se, tak jsem si všimla něčeho na prkýnku. Úplně mě to vykolejilo. Bylo tam pár kapek asi spermatu. Bylo to bílé a husté a zápach to mělo stejný jako sperma. Já si toho nevšimla hned a když jsem se utírala, tak jsem si to asi ještě víc rozetřela, ne přímo do pochvy, ale na kraj :,(. Prosím vás je možné tímto způsobem otěhotnět? Když jsem si sedla na sperma které bylo na prkýnku a ještě to nebylo uschlý a mělo to takovou pokojovou teplotu? Mám od včerejška obavy, celá se klepu. Kamarádka měla doma rodiče a 13cti letého bráchu :(. Dnes mi skončila menstruace, včera jsem ještě trošku špinila. Vím, že sperma na vzduchu hyne, ale pokaždé čtu něco jiného a Vím že klidně k otěhotnění stačí jedna jediná spermie. Taky jsem četla, že je žena plodnější právě když má menstruaci :(. Jsem z toho fakt zoufalá, opravdu bych nechtěla mít dítě ani nevím s kým. Je mi teprve 19. Kamarádka o tom ještě neví, jen poznala, že se chovám divně.

Moc děkuji za rady, asi se tím stresem zbláznim.

Omlouvám se za anonymitu, nechci aby to někdo z blízkých četl.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
5919
2.11.21 19:30

Určitě je to možné. Podobný případ se stal v rodině Tlučhořových, kde Růžena otěhotněla spolu se sousedkou Vlastičkou přes ručník v koupelně, do kterého předtím utrel Mirko Hýl svůj ejakulat. :mavam:

• Nahlásit
895
2.11.21 19:31

Nemůžeš byt těhotná. Neměla si ovulaci, takže klid. :kytka:

• Nahlásit
26130
2.11.21 19:34

Teda otěhotnění ze záchodového prkénka sme říkali jako vtip, když sme byli v pubertě :mrgreen: v dobe ms urcite nejsi plodnejsi, ovulace nastává až tak týden po skončení ms.

• Nahlásit
4257
2.11.21 19:34

19??? Ty vol. e sem myslela ze v 19 už ma clovek rozum…

• Nahlásit
25559
2.11.21 19:35
8o
  • Nahlásit
551
2.11.21 19:35

Počkej… Jak jako žena je plodnejsi, když má menstruaci? Kdes to vyčetla. vzdyt přeci, aby žena otěhotněla tak musí proběhnout ovulace, která je cca v půlce cyklu… :think: :zed:

• Nahlásit
517
2.11.21 19:37

:mrgreen: povedený trollík, pobavilo

• Nahlásit
3058
2.11.21 19:39

Jestli jsi byla neverna priteli a ted si myslis, ze jsi tehotna, vymysli si lepsi prihodu…treba, ze se nekdo vyhonil v bazenu, kdes byla nebo tak… to je stejne, jako kdyz 8 z 10ti lidi maj chlamydie a kapavku z prkynka na zachode…tak urcite…uplne te vidim, jak vysetrujes tekutinu na prkynku..hezky rozetrit mezi prsty, zkusit konzistenci, pak cuchnout a ochutnat ne?! :roll: i ta predstava, jak se utiras, ze pred tim neco setres z prkynka a pak si tim otres genitalie..to snad fakt nee…, takze spis jsi trol

• Nahlásit
1023
2.11.21 19:39
  • Nahlásit
11943
2.11.21 19:40
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem,

Mám takovou otázku, možná trošku blbou, ale mám vážně strach.
Včera jsem byla u kamarádky, potřebovala jsem čůrat, jenže na záchodě někdo byl, tak jsem musela počkat asi tak 5-7 min., nevim přesně. Když se záchod uvolnil, tak jsem samozřejmě utíkala na záchod a nekoukala co je na prkýnku.

Když jsem vykonala potřebu a utírala se, tak jsem si všimla něčeho na prkýnku. Úplně mě to vykolejilo. Bylo tam pár kapek asi spermatu. Bylo to bílé a husté a zápach to mělo stejný jako sperma. Já si toho nevšimla hned a když jsem se utírala, tak jsem si to asi ještě víc rozetřela, ne přímo do pochvy, ale na kraj :,(. Prosím vás je možné tímto způsobem otěhotnět? Když jsem si sedla na sperma které bylo na prkýnku a ještě to nebylo uschlý a mělo to takovou pokojovou teplotu? Mám od včerejška obavy, celá se klepu. Kamarádka měla doma rodiče a 13cti letého bráchu :(. Dnes mi skončila menstruace, včera jsem ještě trošku špinila. Vím, že sperma na vzduchu hyne, ale pokaždé čtu něco jiného a Vím že klidně k otěhotnění stačí jedna jediná spermie. Taky jsem četla, že je žena plodnější právě když má menstruaci :(. Jsem z toho fakt zoufalá, opravdu bych nechtěla mít dítě ani nevím s kým. Je mi teprve 19. Kamarádka o tom ještě neví, jen poznala, že se chovám divně.

Moc děkuji za rady, asi se tím stresem zbláznim.

Omlouvám se za anonymitu, nechci aby to někdo z blízkých četl.

No už kupuj vybavicku :lol: Fakt je ti 19, jsi si tak 10 let přidala ne?

• Nahlásit
6826
2.11.21 19:40
@mojara píše: :mrgreen: povedený trollík, pobavilo

ja vzdy zasnu kolik zenskych na takovyhle dotaz zacne sofistikovane odpovidat 🙈 🙈 :lol: :lol:

• Nahlásit
Anonymní
2.11.21 19:54

@mojara myslíte si že bych snad lhala nebo měla potřebu si z tohohle dělat srandu?? To mi jako nepřijde normální. Prostě se bojim, že bych byla těhotná. Nenapsala jsem, že jsem někoho zabila a hned taková válka tady, když se člověk slušně zeptá.

A bojím se proto, že na internetu se dočtete vážně všeho. Třeba i toho, že otěhotnět se dá když se sperma dotkne ženských genitálií jen z venku. Pravděpodobné to není, ale Šance prý je. Tak nechápu tu válku tady a výsměchy :nevim:

• Nahlásit
25559
2.11.21 19:58
@Anonymní píše:
@mojara myslíte si že bych snad lhala nebo měla potřebu si z tohohle dělat srandu?? To mi jako nepřijde normální. Prostě se bojim, že bych byla těhotná. Nenapsala jsem, že jsem někoho zabila a hned taková válka tady, když se člověk slušně zeptá.A bojím se proto, že na internetu se dočtete vážně všeho. Třeba i toho, že otěhotnět se dá když se sperma dotkne ženských genitálií jen z venku. Pravděpodobné to není, ale Šance prý je. Tak nechápu tu válku tady a výsměchy :nevim:

Hele tvůj dotaz by opravdu vyhrál zlatého trolla emimina za letošní rok. Škoda, že tu ta anketa není. Udělala bych ti kampaň.

• Nahlásit
23000
2.11.21 20:01

Jestli tohle není troll, tak má zakladatelka IQ tykve. :zed: :mrgreen:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat