Otěhotnění ze spermatu z kondomu

Anonymní
8.4.20 18:17

Otěhotnění ze spermatu z kondomu

Ahoj chtěla by jsem se zeptat, přítel mi řek že by mu nevadilo kdybych náhodou otěhotněla tak jsem tomu trochu pomohla a sperma z kondomu jsem si zavedla do pochvy cca 2 hodiny po sexu. Můžu takto otěhotnět? Otěhotněla jste takhle některá?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

611
8.4.20 18:25

A proč když chceš otěhotnět používáte ochranu :zed: :zed: jako nějaká možnost tam je, už něco málo o „prstikove“ metodě jsem slyšela, že tak někdo otěhotněl, ale upřímně nevím jak dlouho vydrží spermie v kondomu, je tam nějaká životnost, pak slábnou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1809
8.4.20 18:30

Jojo, nevadilo by mu to, proto furt pouziva gumu. Nejsi nahodou ta, jak si to tam zavadela prstama? :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11773
8.4.20 18:31

To snad nemyslíš vážně. Dej si facku, tohle je prostě na :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4540
8.4.20 18:32

Proč řešíš dříve otěhotnění než svatbu? To se jí nechceš dočkat??? Co když si to přítel po otěhotnění rozmyslí a frnkne… co pak bude s dělat? Uživíš dítě sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
8.4.20 18:33
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla by jsem se zeptat, přítel mi řek že by mu nevadilo kdybych náhodou otěhotněla tak jsem tomu trochu pomohla a sperma z kondomu jsem si zavedla do pochvy cca 2 hodiny po sexu. Můžu takto otěhotnět? Otěhotněla jste takhle některá?

2 h po sexu? Nechutný.. Blee. Tak se nechraňte, ne.. A nemusíš dělat takové prasarny.. Jinak tady je podobných, co pak skončily s deckem samy, víc než dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
8.4.20 18:34
@bobulka88 píše:
Jojo, nevadilo by mu to, proto furt pouziva gumu. Nejsi nahodou ta, jak si to tam zavadela prstama? :potlesk:

Ne, to určitě nejsem já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.20 18:35
@truelly píše:
Proč řešíš dříve otěhotnění než svatbu? To se jí nechceš dočkat??? Co když si to přítel po otěhotnění rozmyslí a frnkne… co pak bude s dělat? Uživíš dítě sama?

Proč sama? Alimenty bude muset kdyžtak platit tak jako tak. A ujišťuju tě, že svatba není žádná pojistka, že ti chlap nefrnkne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
58759
8.4.20 18:37
@truelly píše:
Proč řešíš dříve otěhotnění než svatbu? To se jí nechceš dočkat??? Co když si to přítel po otěhotnění rozmyslí a frnkne… co pak bude s dělat? Uživíš dítě sama?
:mrgreen: :D :lol: takhle jsem se dlouho nezasmala.. To je fakt na těhotenství nutná svatba? To si jako fakt někdo myslí, že si opicarnou někoho pojisti? Jsi mi prodloužila život.. Super :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
8.4.20 18:53
@martina.se píše: :mrgreen: :D :lol: takhle jsem se dlouho nezasmala.. To je fakt na těhotenství nutná svatba? To si jako fakt někdo myslí, že si opicarnou někoho pojisti? Jsi mi prodloužila život.. Super :kytka:

Ale to není o tom ai někoho pojistit, ale například, když se narodí dítě, tak automaticky jde do rodného listu manžel. Co když si to tady přítel rozmyslí a ani se nenechá napsat do rodného listu? Slečna sice počítá s alimentama, ale to nejdříve bude muset žalovat na určení otcovství a pak teprve alimenty, což se může protáhnout klidně na víc jak rok :nevim: a to je jedna z mála praktických věcí, která plyne z toho si udělat dítě po svatbě nebo před svatbou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.20 19:04
@Prigionia píše:
Ale to není o tom ai někoho pojistit, ale například, když se narodí dítě, tak automaticky jde do rodného listu manžel. Co když si to tady přítel rozmyslí a ani se nenechá napsat do rodného listu?Slečna sice počítá s alimentama, ale to nejdříve bude muset žalovat na určení otcovství a pak teprve alimenty, což se může protáhnout klidně na víc jak rok :nevim: a to je jedna z mála praktických věcí, která plyne z toho si udělat dítě po svatbě nebo před svatbou

Jak nenechá napsat? Ona nepotřebuje jeho svolení, uvede ho tam a hotovo. Pak ať se chlapec soudí když chce, ale projede to..Bavíme se samozřejmě o ženě, co je si jistá otcovstvím.

• Nahlásit
  • Citovat
4540
8.4.20 19:05

Tak pokud by zjistila, že svatbu nechce, tak se může rozejít i bez břicha :mrgreen: Nemám jedinou kamarádku, kterou by opustil manžel po otěhotnění. Naopak všichni se na první narozené dítě těšili…zato tady čtu denně příběhy přítelkyň, které „přítel“ opustil ještě v těhotenství. Doufám, že i Vám je ten nepoměr jasný. Samozřejmě, manželství může zkrachovat, ale většinou ne tak brzy, jako nesezdané partnerství 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
8.4.20 19:07
@truelly píše:
Tak pokud by zjistila, že svatbu nechce, tak se může rozejít i bez břicha :mrgreen: Nemám jedinou kamarádku, kterou by opustil manžel po otěhotnění. Naopak všichni se na první narozené dítě těšili…zato tady čtu denně příběhy přítelkyň, které „přítel“ opustil ještě v těhotenství. Doufám, že i Vám je ten nepoměr jasný. Samozřejmě, manželství může zkrachovat, ale většinou ne tak brzy, jako nesezdané partnerství 8)

Ty blaho, kde jste se tady s tématu zadavatelky, dostaly ke svatbě? :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
8.4.20 19:11
@Anonymní píše:
Jak nenechá napsat? Ona nepotřebuje jeho svolení, uvede ho tam a hotovo. Pak ať se chlapec soudí když chce, ale projede to..Bavíme se samozřejmě o ženě, co je si jistá otcovstvím.

To není pravda. V případě nesezdaneho páru se na matriku dává souhlasné prohlášení. Pokud hi přítel nepodepíše, má žena smůlu a musí se soudit ona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4540
8.4.20 19:11
@EvieK píše:
Ty blaho, kde jste se tady s tématu zadavatelky, dostaly ke svatbě? :mrgreen: :mrgreen:
Úplně v klidu. Má totiž poslední možnost si rozmyslet jestli opravdu chce být svobodná matka…nebo se rozejít a příště se pokoušet o dítě čestným způsobem :jazyk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama