Otěhotnet, i když jsem dříve potratila?

Anonymní
18.7.19 09:29

Otehotnet, i když jsem dříve potratila?

Zdravím, je to asi cca 6měsíců co jsem byla tehotná, ale bohužel v prvním měsíci jsem o to přišla. Moc stresu a starostí v té době.
Teď se s přítelem snažíme o miminko znova a nevím, jestli je možnost, že už to tentokrát dopadne tak, jak ma. Má s tím někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18113
18.7.19 09:33

To ti nikdo neřekne. Šance tam je samozřejmě a ne malá. Jestli to bylo fakt stresem a ne nějakým vetsim problémem, tak by to vyjít mohlo. Každopádně 6 měsíců je dost dlouhá doba, aby se tělo zotavilo. Když to vezmu u sebe tak první těhotenství uplna pohoda, druhé a třetí sem potratila v 6tt, nevím proč a čtvrté mám zase zdravé miminko. Ono v tom začátku potrati spousta zenskejch a kolikrát o tom ani neví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24755
18.7.19 09:34

Spousta ženských potratí a ani o tom neví takhle že začátku. Není to nic zas tak závažného. Další těhotenství může být ok. Já to třeba takhle měla dvakrát za sebou, potratila jsem v začátku do 7-8tt a další těhotenství už proběhlo úplně normálně.
Pokud by jsi potrácela víckrát za se sebou bylo by dobré se nechat vyšetřit, jednou nic neznamená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.19 09:38

Byla jsem na vyšetření a úplně zdravá a všechno proběhlo v pohodě. Stalo se mi to poprvé, tak proto ted mám strach z toho.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
13934
18.7.19 09:56

V prvním měsící to téměř jistě není tím, že si nebyla úplně nejvyrovnanější, ale tím, že se v genetické loterii vylosovala se životem neslučitelná kombinace. To je sice smutné, ale přirozené a není to tvoje vina.

Je velmi pravděpodobné, že další těhotenství už bude úplně v pořádku. Pokud byste přeci jen měli smůlu, zajděte na genetiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2232
18.7.19 10:28

Většina holek z mýho okolí včetně mě alespoň jednou potratila, a máme normálně zdravý děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.19 10:39

Já sama potratila 3×, zatim mimi nemáme. :,(
Ségra 12× a teď má 2 děti :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
13268
18.7.19 15:00

Já potratila 5×, a teď mám jedno mimčo. Ale potratila jsem vzdy později. V prvním měsíci bych to brala jako opozdenou ms a to se stane spoustě žen ani o tom neví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41828
18.7.19 21:28

Potratila jsem 5× v prvním trimestru, mám 1 dítě. Musíš bojovat, nic jiného nezbývá.. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama