Otékající nohy - nemoc z povolání

512
11.5.16 14:39

Otekajici nohy - nemoc z povolani

Zdravim, devcata. Chci se zeptat na nejaky zaruceny lek nebo recept na otekajici nohy a praskajici zilky. Doktor mi predepsal Detralex, naordinoval tu nejvyssi davku, beru ho jiz temer mesic a pomaha jen po tom, kdyz prijdu ze zamestnani, tak kdyz se natahnu, behem par hodin z vetsi casti otoky ustoupi, ale ne uplne, to az druhy treti den. Delam kratky dlouhy tyden a dvanactky a stojim na nohou. Krom praskajicich zilek mam na stehnech jakoby modriny ale jsou otekle hluboke zily. Poslal me na UZ, ale objednali me az za mesic a trimboticke puncochy v tomto zamestnani nehrozi:-( je mi 31 a behem dvou mesicu mam nohy jak padestka. :-( vcera jsem si na odvodneni a otoky nohou houpila i Forfemina. Dekuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20793
11.5.16 14:40

Proč nemůžeš mít punčochy? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
11.5.16 14:56

@radkka
Jsem ve fabrice.. Uz ted je tam pomalu 30.. Z cloveka leje. Babicka je ma a dela se ju vyrazka a to se nepoti. Nechci si jeste privodit tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
11.5.16 16:29

@Pampelinka

je velmi dulezite znat duvod, proc otekaji…zda jde jen o napr. dedicny faktor nebo uz o napr. revmaticke, urologicke nebo nedejboze srdecni potize

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4200
11.5.16 22:57

@Pampelinka - UZ je základ. Když budou ale žíly v pořádku, tak se určitě zajímej dál. Za otokem může stát urologický problém, lymfa, srdce, revmatologické problémy, neurologický problém atd. Dělají se ti otoky jen na nohou? A popř. kde (kotníky, lýtka, celá noha)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20793
12.5.16 08:26
@Pampelinka píše:
@radkka
Jsem ve fabrice.. Uz ted je tam pomalu 30.. Z cloveka leje. Babicka je ma a dela se ju vyrazka a to se nepoti. Nechci si jeste privodit tohle.

Chápu, ale je to škoda, mohly by pomoct, ale je pravda, že bys měla najít příčinu. Ať je brzy lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
12.5.16 18:35

@Oter cela noha az k bokum… Naosal mi ale kompresni puncochy jen na lytka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu