Oteklá tvář po anestezii zubu

7
8.8.20 10:07

Oteklá tvář po anestezii zubu

Ahoj, včera (tj. 7.8) jsem byla u zubařky a po píchnutí anestezie mi natekla celá tvář. Když jsem odcházela, doktorka mi řekla, že mi napíchla žílu a že mám očekávat modřinu. V tu chvíli jsem oteklou tvář díky anestezii necítila a tudíž mě nenapadlo se zeptat na ten otok. Jediný co mi řekla, že mám ledovat. Zatím mě tvář bolí na dotek a nemůžu moc jíst, smát se a celkově používat mimiku - ale zase od včerejška cítím maličké zlepšení. Otok je jak zvenku, tak zevnitř tváře. Nikdy jsem se s tím nesetkala a ani nikdo z mých známých. Za jakoukoli zkušenost, radu či názor budu velice ráda. Moje nejhorší obava je, že mi tvář takhle „napuchlá“ zůstane :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
75
8.8.20 15:28

Ahoj, záleží i co ti dělali za zákrok. Já třeba po trhání osmiček nemohla týden otevřít pusu, otok a modřiny mizeli 10 dní. První dny sem opravdu vypadala jako jiný člověk, jak sem byla opuchla. Neboj, ono ti to splaskne a modřiny zmizí. Jen to potřebuje čas. Leduj zvenčí i zevnitř - zmrzlina v těhlech vedrech ti udělá dobře, klidně si dej i Brufen, pokud tě to bolí. Ten zabírá na bolest zubů nejlíp. A vydrz, bude líp :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.8.20 15:45

@Ughg Podle mě jsem měla menší kaz pod plombou, ale nic „velikého“, ve výsledku to byla otázka 3min samotný zákrok. Já jsem jenom hysterka na tohle a pokaždé mezi dveřmi řvu, že chci injekci. Ale pokud by vyloženě nebyla třeba, tak mi zubařka pokaždé řekne, že je zbytečná. :lol: Zuby ani dáseň mě nebolí, jenom ta tvář :roll:
Zmrzlina je hodně účinná :palec: :palec: No budu doufat, že to co nejdříve splaskne, teď se modlím, aby mi vylezla ta modřina, na kterou mě doktorka upozorňovala a zatím ani památky po ní :think: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1053
9.8.20 00:21

Buď v klidu, splaskne to, bude to chvíli trvat, ale neumřeš na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu