Oteklá uzlina po očkování

5230
30.6.21 18:55

Oteklá uzlina po očkování

Ahoj,

trochu mi to vrtá v hlavě, tak se zeptám, třeba mi s tím pomůžete.

Dnes mám 12 dní po covid očkování - Pfizerem. Ráno jsem si všimla, že mi trochu oteklo místo nad klíční kostí. Jde o levou stranu, do levé ruky jsem očkování před 12ti dny také dostala. Nad tou klíční kostí nahmatám pohyblivou bouličku (pravděpodobně uzlinu), není nijak obrovská, ALE ani mě nijak nebolí. Což mě trochu znervóznělo, čekala bych, že bude bolet, pokud by byla způsobená očkováním, nebo nějakým triviálním zánětem. Stalo se Vám to někomu?

Co vím, tak lidé kolem mě měli oteklé např. podpaží, uzlinu nad klíční kostí ale nezmiňoval nikdo. Před očkováním jsem akorát kdesi čela, že otékání uzlin v souvislosti s očkováním řešili v Americe, že se to stát může a mělo by to časem zmizet. K obvodnímu se dostanu nejdříve v pondělí a jelikož jsem googlila, tak vím, že to tím nemusí být, spíš doufám, že jo, protože ty jiný varianty se mi vůbec nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24270
30.6.21 19:03

@Ms.Ragdoll spousta lidí má po očkování oteklé uzliny, je to běžný nežádoucí příznak - prý to do měsíce zmizí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5230
30.6.21 19:11
@stinga píše:
@Ms.Ragdoll spousta lidí má po očkování oteklé uzliny, je to běžný nežádoucí příznak - prý to do měsíce zmizí

To je mi jasný, s tím jsem právě i počítala, jen to umístění mě překvapilo. No a klasika, napadlo mě kouknout na net a - byl to blbej nápad, ale jako fakt hodně blbej nápad :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24270
30.6.21 19:54
@Ms.Ragdoll píše:
To je mi jasný, s tím jsem právě i počítala, jen to umístění mě překvapilo. No a klasika, napadlo mě kouknout na net a - byl to blbej nápad, ale jako fakt hodně blbej nápad :mrgreen:

ano, hledat příznaky na netu je vždycky blbý nápad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
30.6.21 20:13

Asi tě to neuklidní, když se jedná o dvouleťáka, ale synovi po očkování hexou taky vyskočila uzlina a určitě ne bolestivá. Byla by fakt veliká náhoda, kdyby to bylo těch 12 dnů po očko něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
1.7.21 15:11

@Ms.Ragdoll Ahoj, já si tam tu bouličku nahmatala minulý týden, mám jí taky na klíční kosti. Uf tak jsem ráda, že to tu zmiňuješ od čeho to je, vůbec jsem si to s tím nespojila a teď už je mi to aspoň jasný. Bulka nebolí, tak snad zas zmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 10:19

Já se přidám se svým popisem. Třeba to někomu pomůže. Po druhé dávce Pfizeru mi nalezlo podpaží levé ruky. Otok byl měkký, bolel a vypadal jako třetí prso vel. B. 3 dny jsem spala jenom na zádech, nemohla jsem pripazit a podprsenka byla peklo. Pak začaly bolesti jako při ucpanem mlekovodu a teklo mi z prsa. Teď po 14 dnech už je to lepší, i když pořád mám oteklé obě podpaží a občas to bolí. Dost mě to vyděsilo, ale prý je to v pořádku. Raději si ještě zajdu na krev a sono.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat