Reklama

Oteklé nohy ve 20 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 07.03.17 16:11
Oteklé nohy ve 20 letech

Ahoj v sobotu mi otekla noha jakoby ze strany chodidla, myslela jsem si že to mám z námahy ale dnes mi to opět oteklo. Nevíte čím by to mohlo být?

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 07.03.17 16:47

To může mít hodně příčin od banálních až po vážné. Měla by jsi navštívit lékaře.

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 07.03.17 18:53

@Borůvka1990 a nemám počkat třeba do příštího týdne jak to bude pokračovat? A to mám jít přímo ke svému lékaři?

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 07.03.17 19:02
@Ikasramkova píše:
@Borůvka1990 a nemám počkat třeba do příštího týdne jak to bude pokračovat? A to mám jít přímo ke svému lékaři?

Podívej, může to být nesprávný pitný režim, nedostatek/přebytek vitaminů či minerálů, hormonální nerovnováha, cévní problémy, ledvinové problémy, cukrovka… Zajdi ke svému obvoďákovi hned zítra, důležité je zajít ráno na lačno a vzít sebou moč, odebere ti krev a za hoďku budou výsledky. Pak ti řekne diagnózu a doporučí léčbu, nebo ti napíše doporučení na další vyšetření. Trvej na odběrech, nikdy nenech doktory hádat!!! Pokud by to byl vážný problém, odkládáním si těžce přitížíš.

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4250 příspěvků 1 inzerát 07.03.17 19:28

@Ikasramkova muze to byt neco se srazlivosti. Mne se vzdycky v trombocentru ptaji na otoky. Takze hned k doktorovi

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 07.03.17 20:39

Dobře, děkuji vám. Zajdu tam

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama