Oteklé nohy ve 20 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 07.03.17 16:11
Oteklé nohy ve 20 letech

Ahoj v sobotu mi otekla noha jakoby ze strany chodidla, myslela jsem si že to mám z námahy ale dnes mi to opět oteklo. Nevíte čím by to mohlo být?

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 07.03.17 16:47

To může mít hodně příčin od banálních až po vážné. Měla by jsi navštívit lékaře.

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 07.03.17 18:53

@Borůvka1990 a nemám počkat třeba do příštího týdne jak to bude pokračovat? A to mám jít přímo ke svému lékaři?

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 07.03.17 19:02
@Ikasramkova píše:
@Borůvka1990 a nemám počkat třeba do příštího týdne jak to bude pokračovat? A to mám jít přímo ke svému lékaři?

Podívej, může to být nesprávný pitný režim, nedostatek/přebytek vitaminů či minerálů, hormonální nerovnováha, cévní problémy, ledvinové problémy, cukrovka… Zajdi ke svému obvoďákovi hned zítra, důležité je zajít ráno na lačno a vzít sebou moč, odebere ti krev a za hoďku budou výsledky. Pak ti řekne diagnózu a doporučí léčbu, nebo ti napíše doporučení na další vyšetření. Trvej na odběrech, nikdy nenech doktory hádat!!! Pokud by to byl vážný problém, odkládáním si těžce přitížíš.

Ornwen
Závislačka 4554 příspěvků 07.03.17 19:28

@Ikasramkova muze to byt neco se srazlivosti. Mne se vzdycky v trombocentru ptaji na otoky. Takze hned k doktorovi

Ikasramkova
Povídálka 25 příspěvků 07.03.17 20:39

Dobře, děkuji vám. Zajdu tam

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >