Oteklé nohy ve 20 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ikasramkova
Stálice 66 příspěvků 07.03.17 16:11
Oteklé nohy ve 20 letech

Ahoj v sobotu mi otekla noha jakoby ze strany chodidla, myslela jsem si že to mám z námahy ale dnes mi to opět oteklo. Nevíte čím by to mohlo být?

Reakce:
Borůvka1990
Kelišová 5432 příspěvků 07.03.17 16:47

To může mít hodně příčin od banálních až po vážné. Měla by jsi navštívit lékaře.

Ikasramkova
Stálice 66 příspěvků 07.03.17 18:53

@Borůvka1990 a nemám počkat třeba do příštího týdne jak to bude pokračovat? A to mám jít přímo ke svému lékaři?

Borůvka1990
Kelišová 5432 příspěvků 07.03.17 19:02
@Ikasramkova píše:
@Borůvka1990 a nemám počkat třeba do příštího týdne jak to bude pokračovat? A to mám jít přímo ke svému lékaři?

Podívej, může to být nesprávný pitný režim, nedostatek/přebytek vitaminů či minerálů, hormonální nerovnováha, cévní problémy, ledvinové problémy, cukrovka… Zajdi ke svému obvoďákovi hned zítra, důležité je zajít ráno na lačno a vzít sebou moč, odebere ti krev a za hoďku budou výsledky. Pak ti řekne diagnózu a doporučí léčbu, nebo ti napíše doporučení na další vyšetření. Trvej na odběrech, nikdy nenech doktory hádat!!! Pokud by to byl vážný problém, odkládáním si těžce přitížíš.

Ornwen
Závislačka 4973 příspěvků 07.03.17 19:28

@Ikasramkova muze to byt neco se srazlivosti. Mne se vzdycky v trombocentru ptaji na otoky. Takze hned k doktorovi

Ikasramkova
Stálice 66 příspěvků 07.03.17 20:39

Dobře, děkuji vám. Zajdu tam

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >