Oteklé ruce a brnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 12.01.17 10:20
oteklé ruce a brnění

Ahojky jsem 32tt

a poslední 2-3 dny pozoruji, že si strašně rychle přeležím ruku a hned mám brnění.. Nebo třeba i po ránu mně začínají brnět ruce a dnes mám na ruce oteklé prsty a zase brní…

Setkala jste se s tím některá? Pomůže mi něco? Poradnu mám příští týden ;)

Děkuji :potlesk:

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2822 příspěvků 5 inzerátů 12.01.17 10:21

To je normalni. Bud ráda, ze neni horko a léto…:-):-)

Ada22
Kecalka 483 příspěvků 12.01.17 10:23

Určitě bych zavolala dr. Oteklé prsty může být známka vysokého tlaku.

Daniela PB
Kecalka 221 příspěvků 93 inzerátů 12.01.17 10:27

Já na to dostala magnesium, nemohla jsem ani sevřít kartáček na zuby, později ani láhev s pitím. Po magnesiu to bylo o hodně lepší :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 10:29
@monýsek92 píše:
Ahojky jsem 32tt

a poslední 2-3 dny pozoruji, že si strašně rychle přeležím ruku a hned mám brnění.. Nebo třeba i po ránu mně začínají brnět ruce a dnes mám na ruce oteklé prsty a zase brní…

Setkala jste se s tím některá? Pomůže mi něco? Poradnu mám příští týden ;)

Děkuji :potlesk:

A co zavolat doktorovi? :zed:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.01.17 10:31

@monýsek92 pro jistotu si nech změřit tlak.. mi se tohle stávalo a konci, pořád pocit přeleželých rukou, křeče do ramen atd.. přešlo po porodu :think:

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 12.01.17 10:33
@Anonymní píše:
A co zavolat doktorovi? :zed:

Copak umírám?

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 12.01.17 10:35

Zatim to jsou dlaně :-) hlavně pravá ruka, je to jen občas, po ránu :) dá se to přežít, to už do poradny vydrží :P

estrela
Závislačka 4488 příspěvků 12.01.17 10:58

@monýsek92 Mám stejný názor jako anonymní a Ada22, nečekete na to, že máte příští týden kontrolu a jděte hned. Vím, že ne u každého to musí něco znamenat, ale mě tak začala preeklampsie. Ráno jsem se probudila, brněli mi ruce (hlavně prsty) a měla jsem je oteklé, zrovna jsem měla poradnu, tak jsem si říkala, řeknu to doktorce - nestihla jsem to. Došla jsem tam, naměřili tlak 180/120, bílkovina v moči a rodila jsem akutním císařem. Pak mi doktorka řekla, že toto je právě jeden z příznaků a že to maminky podceňují. Nechci Vás strašit to vůbec ne, ale já bych tam zajela hned. Raději několikrát zbytečně než si pak něco vyčítat. :andel:

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 12.01.17 11:12

Tlak mám v pořádku, měřila jsem se ;)

estrela
Závislačka 4488 příspěvků 12.01.17 17:41

@monýsek92 tak to je dobře :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >