Otevírání na začátku těhotenství?

Anonymní
23.1.20 22:09

Otevírání na začátku těhotenství?

Ahoj holky, od vcerejska me trapi takovy problem, ze mam tlak jakoby dole ve vagine, jako by se mi neco tlacilo ven nebo bych byla otevrena. Jsem na konci 13 tt. U dr jsem byla predevcirem, kdy mi delala pouze Ultrazvuk, ktery byl v poradku. Ja mam ale strach, co muze byt tohle? Je to vubec mozne byt otevrena takhle brzy? A muze se neco stat? Omlouvam se za anonym, spousta lidi to jeste nevi..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

220
23.1.20 22:14

Je to normální, a budeš to pociťovat ještě několikrát. To je tím, jak se děloha roztahuje atd. Buď v klidu a odpočívej pokud je to hodně nepříjemný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
23.1.20 22:15

Může se zvětšovat pánev..tudíž máš nepříjemný tlak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
23.1.20 22:18

Já jsem měla zhruba v téhle fázi těhotenství šílený bolesti stydkých kostí, ani chodit jsem skoro nemohla. Prostě se to tělo uzpůsobuje těhotenství. Nemysli na nic špatného, nic vážného to nebude :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 22:22

:palec: Moc dekuji, uklidnili jste me a muzu jit v klidu spat :) v pondeli jdu na screening, tak se jeste zeptam tam, pokud to vydrzim :zed: dva potraty uz mam za sebou, tak jsem na zabiti ted, vse me vyleka a mam strach. Ted konecne je to tak, jak to ma byt, tak snad vse bude v poradku :roll: dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
220
23.1.20 22:24

Určitě je všechno v pořádku. Takových bolení ještě bude :). Užívej si těhotenství a těšení na miminko :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
23.1.20 22:29
@Anonymní píše: :palec: Moc dekuji, uklidnili jste me a muzu jit v klidu spat :) v pondeli jdu na screening, tak se jeste zeptam tam, pokud to vydrzim :zed: dva potraty uz mam za sebou, tak jsem na zabiti ted, vse me vyleka a mam strach. Ted konecne je to tak, jak to ma byt, tak snad vse bude v poradku :roll: dekuji

Naprosto tě chápu. Mám po jednom ZT a neustále se něčeho bojím. Jsem tedy 22tt, ale furt se bojím. Tohle jsem měla taky. I jsem to řešila s dr a je to běžné. Hodně odpočívej. Příjemné těhulkování :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama