Otevřeli byste dveře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
7.straka
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 15.12.18 13:37

Taky nevidím důvod otvírat a nalívat cizím chlapům. Jestli si tvůj myslel, že to máš udělat, měl ti to říct předem. Ale klid, po honu se vylejou tak, že na všechno zapomenou.

Origamia
Kecalka 324 příspěvků 15.12.18 13:37
@Jana525 píše:
Uvedomujes si, ze vubec neni dulezite, co by jsme udelali v te situaci my ? Ty jsi se zachovala, jak jsi uznala za vhodne ty a podle sveho instinktu.To je snad nejdulezitejsi. Tak si proste trosku ver, treba do priste zmenis nazor a treba taky ne. Clovek se zkusenostma uci.
Ale preci se nebudes v zivote ridit tim, co by delali ostatni, ne ?

Protože ji to asi podsouvá přítel, tak znejistila, aspoň zde může vidět, že v tom není sama a je to v pořádku, že když nechtěla, tak to neudělala.

Jahudka82
Závislačka 2994 příspěvků 15.12.18 13:42
@Aspera píše:
A to už měli po honu nebo na něj teprve šli? Pokud tam teprve šli, tak bych jim nic nenalila, jsou schopní se postřílet za střízliva natož pod vlivem.
:palec: No presne to me napadlo, nekterym by strelny zbrane do rukou prijit vubec nemely bo strili na cokoliv, co se pohne, at je to kolega nebo neci pes…rekla bych, ze jsem luxovala a klepani neslysela. Ja kolikrat kdyz varim a mam pustenou digestor, neslysim ani zvonek a upozorni me na nej spis pes nebo starsi syn.
gabki
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 15.12.18 13:44

Děkuji za pochopení a vaše názory.bylo to před honem a pro mě cizí lidi.pritel bral slivovici sebou tak ať jim pak naleje sám na chatě.

Jahudka82
Závislačka 2994 příspěvků 15.12.18 13:44

@7.straka No hlavne aby se nevylili uz pred honem… :roll: Hele muj chlap je v zalohach a jak maj nafasovany zbrane, nesmi ani pivo…

chs.jasmin
Extra třída :D 10273 příspěvků 15.12.18 13:45
@Anonymní píše:
Holky jdu se zeptat názory… přítel ráno odešel na hon, bude pak posezení na chatě s gulášem a pitím…to neřeším…byli dvě skupiny myslivců a ta jedna skupina, kde přítel nebyl šla kolem našeho domku, No a já neotevřela dveře a nenalela štamprličku, protože ty lidi neznám a stát a mrznout ve dveřích se mi taky nechtělo. pak asi za dvě hodiny volal přítel proč jsem neotevřela, že klepání muselo jít slyšet, no tak se na mě naštval a zavěsil…Si říkám že to snad nemůže myslet vážně, abych otvírala když není doma…ale v hlavě ne to šrotuje a štve.

Ahoj,

já tedy tento zvyk neznám ale nemám problém otevřít i třeba na hody, nebo když je nějaký průvod - jakmile zazvoní či zaklepou :-) Takže já bych otevřela a neměla s tím problém, ale dovnitř bych je nepustila (co slyším jak jsou myslivci na šrot tak at s chlastají, ale ne u nás doma, když mají s sebou zbraně).

Jinak bych si vymyslela že jsem se naložila do vany a měla pletovou masku na obličeji :nevim: a kdyby remcal, tak bych to uzavřela, že tomu nerozumí a je. nebo že jsi byla na velké straně :lol: A nebo rovnou, že jsi nechtěla otevírat bandě cizích chlapů, podnapilých a ještě je znovu nalévat :nevim: at trošku spolkne svoje ego, no booože tak jsi jim nenalila chlastu no. … Vůbec to neřeš, nenervuj se tím. :hug:

chs.jasmin
Extra třída :D 10273 příspěvků 15.12.18 13:47
@gabki píše:
Děkuji za pochopení a vaše názory.bylo to před honem a pro mě cizí lidi.pritel bral slivovici sebou tak ať jim pak naleje sám na chatě.

No jako před honem mají chlastat? Vždyt jim chodí kontroly!! :zed: Tak to jsi udělala dobře. A tací mají zvrojní průkazy a budou kolem sebe střílet, po štampli slivovice, to jako tukají na dveře všech manželek? :roll:

Venetia
Hvězda diskuse 45769 příspěvků 15.12.18 13:47
@Agrion píše:
A ty nejsi z vesnice? Nevaroval te pritel predem jak to tam chodi? No ztrapnila jsi ho pred celym spolkem a pravdepodobne mu ted budou predhazovat, co ze to ma doma za „vysusenou sardel“ :lol: Bud ti to neva a pritel se s tim smiri a nebo budes priste spolecenstejsi - obliknes kabat, myslivcum nalejes stopicku na zahrati, prohodis par slov a usmevu a myslivci zacnou priteli zavidet, jakou ma doma fajn stabajznu :lol:
:palec:
@gabki píše:
@Agrion tak určitě mi nejde o to se usmívat a ukazovat před myslivci , vůbec tohle dění jde mimo mě.a jestli mě pomluvili a přítel se cítí teď blbě to nevím

A on tě přítel o takovych vecech neinformoval předem? Hodíte se vůbec k sobě.. životní styl atd.

Aspera
Generální žvanilka 22324 příspěvků 15.12.18 13:52

@gabki tak to bych je poslala někam rovnou. Nemíním nalévat někomu o kom vím, že jde manipulovat se střelnou zbraní, sama střílím a vím jak si to hlídáme na střelnici, kde hrozí mnohem menší nebezpečí než na honu. Nenaleju ani člověku o kterém vím, že má u sebe zbraň.
Bych jim přála kontrolu od PČR, u nás je dělají často a už si chlapi nedovolí před honem cokoliv pít, opijou se až poté co odloží doma zbraně.

Venetia
Hvězda diskuse 45769 příspěvků 15.12.18 13:54
@terien píše:
Já mám takové akce ráda, čerty, masopust, koledu,… Vždycky otevřu, naliju, nabidnu klobásku, koblížky, uzené, popovídáme, zasmějeme se a jdou o dům dál. Nenapadlo mě z toho dělat takovou vědu :think: partnerovi se nedivím, určitě ho to mrzelo.
:palec:
@a12 píše:
Ja bych taky neotevrela, tyhle „tradice“ nesnasim a doma nemam ani stamprle, ani alkohol

Tak to asi nebrat myslivce, kde je takových akcí spousta

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 20394 příspěvků 15.12.18 13:55
@Anonymní píše:
Holky jdu se zeptat názory… přítel ráno odešel na hon, bude pak posezení na chatě s gulášem a pitím…to neřeším…byli dvě skupiny myslivců a ta jedna skupina, kde přítel nebyl šla kolem našeho domku, No a já neotevřela dveře a nenalela štamprličku, protože ty lidi neznám a stát a mrznout ve dveřích se mi taky nechtělo. pak asi za dvě hodiny volal přítel proč jsem neotevřela, že klepání muselo jít slyšet, no tak se na mě naštval a zavěsil…Si říkám že to snad nemůže myslet vážně, abych otvírala když není doma…ale v hlavě ne to šrotuje a štve.

Osobně jsem si myslela, že už je zakázané, aby myslivci chodili na hon ožralí, tady nedaleko byl i případ, že myslivec na honu zastřelil, tedy omylem, svého kamaráda.

Když je neznám, taky bych jim nenalévala, řekla bych, že jsem se koupala a neslyšela zvonek :)

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 20394 příspěvků 15.12.18 14:00
@gabki píše:
Děkuji za pochopení a vaše názory.bylo to před honem a pro mě cizí lidi.pritel bral slivovici sebou tak ať jim pak naleje sám na chatě.

Jestli si u každého baráku dávají panáka slivovice, tak podle mě netrefí toho bažanta ani omylem, budou rádi, když se navzájem nepostřílí :roll:

samá práce
Závislačka 3024 příspěvků 15.12.18 14:02

Otevřel a nalil. Škoda každýho myslivce co přežil hon. ;)

pe-terka
Generální žvanilka 20145 příspěvků 15.12.18 14:08
@Anonymní píše:
No není to tradice, chodí jen každým rokem kolem a jednou když přítel nebyl na honu tak jim nalel on…teď na hon šel tak dle mého ať jim naleje on na chatě, vzal placaňu tak ať mi dají s chlastem pokoj,jo a taky doufám že opilí nestřílí.

tak už se nedivím, proč je každou chvíli v novinách zpráva o nimrodovi, zastřeleném při honech.
Přítel tě měl hlavně předem upozornit a nachystat štamprlata a flašku, když už jim tedy nemohl nalít sám. Pokud to s tebou nepořešil předem, nejsi povinna hostit kumpány, které ani neznáš.

Kelsey
Hvězda diskuse 46731 příspěvků 15.12.18 14:12

Pratelum manzela bych otevrela. Nepustila bych je za prah. Pozdravit je, prohodit par slov, mozna stamprle. Videli by, ze modram zimou a je cas, aby sli dal.
Neotevrela bych Jehovistum a podobne sebrance.
Ale je fuk co by udelala jina, my nezijeme tvuj zivot. Takze ty si delej, jak uznas.
Tvuj chlap te nema co nutit, aby si jim otevrela, kdyz nechces.

Příspěvek upraven 15.12.18 v 14:14

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama