Otevřená dutina břišní 10tt

Anonymní
27.3.20 09:01

Otevřená dutina břišní 10tt

Ahojky holky, potřebuji asi trochu uklidnit.
Byla jsem na kontrole. V říjnu jsem prodělala zamkle těhotenství, chromozomalni vada.
Nyní jsem v 10tt. Byla jsem na odberech na screening a udělala mi velké Sono a na screening jdu 5.4.
Všechno bylo v poradku dostala jsem i průkazku, doktorka při utz říká, kde ma ručičky nožičky, hlavu, žaludek, miminko se tam krásně hybalo a mrskalo a oak7pobida7a tady je otevřena dutina břišní a ta se zavre mezi 10 tým a 12tym týden. Řekla ze je to v pořádku, ale ja od té doby na to myslím. Při první dceri pred 7mi lety mi tohle nikdo neřekl 8o
A když jsem to někomu řeknu tak na mě divné koukají ze to slyší poprvé.
Je to tedy normální? Doktorka me normálně objednala na screening a vydala těhotenskou příkazku, kdyby to nebylo normální tak mi ji asi nedá ne? Nemůžu o tom nic najít jen čtu, ze u některých vrozené a pak se operuje. Mam fakt strach. První těhotenství jsem si moc neužila Byla jsem sama a teď když jsem si ho začala užívat tak me tohle srazí :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2493
27.3.20 09:10

Neres to. Dite je ok, vse se doktorce libilo, nezkoumej to. :srdce: a rikala vazne dutiny břišní? Nemyslela neco uplne jinyho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
27.3.20 09:13

Ano, v embryonálním vývoji je to normální, stejně jako srostlá oční víčka a v určité fázi i ocásek. máš úžasnou doktorku, že ti tak všechno popíše. Jinak je to srdíčko je a hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62098
27.3.20 09:13

Je to normalni, v 11. jsme to meli taky. Dulezite je, aby se zavrela. Ve 13. tt u nas vse v poradku a dite zdrave. Ale musi se zavrit. Neovlivnis to. Nemusela ti to ani rikat, zapomen na to. U druheho jsem byla v klidu a taky v poradku pak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 09:14
@Micaella22 píše:
Neres to. Dite je ok, vse se doktorce libilo, nezkoumej to. :srdce: a rikala vazne dutiny břišní? Nemyslela neco uplne jinyho?

Ne řekla dutina břišní, ze ještě není zacelena li to ukázala na utz, ale řekla ze je to právě normální, ze se to zavira do toho 12te ho týdne proto se ten screening dělá takhle od 11 do 14tt. Já to každopádně slyšela poprvé a pořád mi to bzuci v hlavě :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 09:16
@blumen píše:
Je to normalni, v 11. jsme to meli taky. Dulezite je, aby se zavrela. Ve 13. tt u nas vse v poradku a dite zdrave. Ale musi se zavrit. Neovlivnis to. Nemusela ti to ani rikat, zapomen na to. U druheho jsem byla v klidu a taky v poradku pak.
@Sue2008 píše:
Ano, v embryonálním vývoji je to normální, stejně jako srostlá oční víčka a v určité fázi i ocásek. máš úžasnou doktorku, že ti tak všechno popíše. Jinak je to srdíčko je a hotovo.

Děkuji holky :hug: jste mě opravdu uklidnily tak se snad se zavre.
:kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
121
27.3.20 09:20

Dutina břišní tak malého miminka je skutečně příliš malá, proto se střevní kličky formují a rostou mimo dutinu břišní, jakmile miminko povyroste natolik, že se tam vejdou, vrátí se do dutiny břišní, která se uzavře. Je to naprosto normální, zkus si číst články o tom, co se v kterém týdnu těhotenství děje, když se podíváš na více zdrojů, určitě to v některém najdeš. Neplaš se, všechno bude dobré. Lidský organismus je neuvěřitelný :-) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35635
27.3.20 10:41
@Anonymní píše:
Ahojky holky, potřebuji asi trochu uklidnit.
Byla jsem na kontrole. V říjnu jsem prodělala zamkle těhotenství, chromozomalni vada.
Nyní jsem v 10tt. Byla jsem na odberech na screening a udělala mi velké Sono a na screening jdu 5.4.
Všechno bylo v poradku dostala jsem i průkazku, doktorka při utz říká, kde ma ručičky nožičky, hlavu, žaludek, miminko se tam krásně hybalo a mrskalo a oak7pobida7a tady je otevřena dutina břišní a ta se zavre mezi 10 tým a 12tym týden. Řekla ze je to v pořádku, ale ja od té doby na to myslím. Při první dceri pred 7mi lety mi tohle nikdo neřekl 8o
A když jsem to někomu řeknu tak na mě divné koukají ze to slyší poprvé.
Je to tedy normální? Doktorka me normálně objednala na screening a vydala těhotenskou příkazku, kdyby to nebylo normální tak mi ji asi nedá ne? Nemůžu o tom nic najít jen čtu, ze u některých vrozené a pak se operuje. Mam fakt strach. První těhotenství jsem si moc neužila Byla jsem sama a teď když jsem si ho začala užívat tak me tohle srazí :,(

nechapu, proc tyhle veci vubec rikaji. matka tohle nepotrebuje vedet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama