Reklama

Otevřená na 2 prsty - kolik je to cm?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 13:18
Otevrena na 2 prsty kolik je to cm?

Vzdy jsem si myslela ze co prst to cm, je to tak? Nebo jak to je? :lol:

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 21.09.18 13:23

Jako když si dáš dva prsty, takže cca 4 cm

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 13:36

@pikola aha takze kdyz mi jedna dr rekla otevrena na 4-5 cm a druha volne pro 2 prsty tak mely pravdu obe? A ja jsem si myslela ze se jedna sekla :lol:

Trinetka
Závislačka 4667 příspěvků 21.09.18 13:37

ano :)

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 21.09.18 13:44
@Anonymní píše:
@pikola aha takze kdyz mi jedna dr rekla otevrena na 4-5 cm a druha volne pro 2 prsty tak mely pravdu obe? A ja jsem si myslela ze se jedna sekla :lol:

No každopádně asi začínáš rodit

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >