Otevřená na 2 prsty - kolik je to cm?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 13:18
Otevrena na 2 prsty kolik je to cm?

Vzdy jsem si myslela ze co prst to cm, je to tak? Nebo jak to je? :lol:

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19421 příspěvků 21.09.18 13:23

Jako když si dáš dva prsty, takže cca 4 cm

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 13:36

@pikola aha takze kdyz mi jedna dr rekla otevrena na 4-5 cm a druha volne pro 2 prsty tak mely pravdu obe? A ja jsem si myslela ze se jedna sekla :lol:

Trinetka
Závislačka 4710 příspěvků 21.09.18 13:37

ano :)

pikola
Neúnavná pisatelka 19421 příspěvků 21.09.18 13:44
@Anonymní píše:
@pikola aha takze kdyz mi jedna dr rekla otevrena na 4-5 cm a druha volne pro 2 prsty tak mely pravdu obe? A ja jsem si myslela ze se jedna sekla :lol:

No každopádně asi začínáš rodit

Makfel
Nováček 7 příspěvků 18.11.18 11:59
Mám. Dotaz

Zdravím chtěla jsem se zeptat ve čtvrtek jsem byla u svého gyn. Kde mi dělal ozvy a kontroloval čípek. Řekl mi že čípek je v zadu že se nic neděje.. V sobotu (vcera) mne mamka vezda na pohotovost a tam už jsem byla otevřena na prst a cipek měl 1 cm + hlavička pevně naléhá. :zed: kontrolu u mého gyn. Mám zase ve čtvrtek ale doktorka v porodnici říkala že nevi jestli stihnu jít tam a nebo zda rovnou nepojedu rodit.. Dneska jsem. 37+4 což znamená že ve středu končím. 38.tyden.. Je možné že se tak rychle. Otevírám.? Prosím je to první mimčo a je strašně živá už bych to chtěla. Mít za sebou :lol: váhový odhad má malá v tomto. Týdnu +-2600g. Děkuji za případné rady. :dance:

Makito
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 18.11.18 12:24

Ahoj, no máš to pěkně nachystaný. Snad to bude i rychlé. Já v 34 tt jsem měla čípek normalní a teď o týden později se čípek ztratil, jdu tam také ve čtvrtek, hlavně teda doufám, že tam ještě dojdu. Držím pěsti ať je to rychlé a zdravíčko pro vás oba. Jinak se to dá určitě urychlit - teplá koupel, 2 dcl vína a s mužem si to ještě pěkně užít. :*
Jen by mě ještě zajímalo, proč jsi jela na pohotovost?

Makfel
Nováček 7 příspěvků 18.11.18 12:32

@Makito na pohotovost jsem. Jela. Protože jsem měla 4 dny průjem bolesti jak blázen a už se to nedalo vydržet. Ale kdybych nejela tak by se nezjistili že za dva dny se otevřu takto sice to není moc ale. U prvorodicky se divím :lol: taky doufám že dojdu ke svému gyn. A nepoletime rovnou na sál. Ale už teď co. Jsem. Počítala mne bolesti vzbudili první v 9h a pak v 11h. Tak nevím. Celé těhotenství mám takové bolavé tak není divu že to chci vyplivnout :lol: děkuji moc za odpověď :*

beruska9
Extra třída :D 10741 příspěvků 18.11.18 12:32

Jo,mozne to je, ja jedno rano nalez veskery zadny, druhy den brzy rano otevrena na 3-4cm a.par hodin na to byl syn na svete :mrgreen:

Makfel
Nováček 7 příspěvků 18.11.18 12:34

@beruska9 takže je možné že paní doktorka měla. Pravdu že malička nevydrží do. Kontroly :oops: ?

Jannys
Kelišová 6501 příspěvků 18.11.18 12:45

@Makfel já při druhém synovi jela tenkrát taky na pohotovost pro silné poslíčky, které byli cca 4 h. Po vyšetření, že jsem.na 2 cm.( Dva prsty ), že příště až přijedu tak budu rodit.
Za tři dny jsem byla.S cestou.a se vším všudy porod trval 2 h.

Makfel
Nováček 7 příspěvků 18.11.18 12:47

@Jannys takže se můžeme v nejbližší dobe těšit na tu princeznu :*

Anitramm
Kecalka 492 příspěvků 18.11.18 12:53
@Jannys píše:
@Makfel já při druhém synovi jela tenkrát taky na pohotovost pro silné poslíčky, které byli cca 4 h. Po vyšetření, že jsem.na 2 cm.( Dva prsty ), že příště až přijedu tak budu rodit.
Za tři dny jsem byla.S cestou.a se vším všudy porod trval 2 h.

Jee, taky bych chtěla mít 2.porod takhle rychlej :D :palec:

Jannys
Kelišová 6501 příspěvků 18.11.18 17:59

@Makfel určitě ano

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 08:01

Tento prispevek jsem zacala ja a napisu svou zkusenost. Na 2 prsty a cipek cca 1 cm ( vzdy se to menilo podle dr jednou to. Bylo 0,5cm a potom zase 1cm) a takto jsem to mela od 35 tt a rodila 40+3 takze ten nalez nemusi vubec nic znamenat a muzes par tydnu jeste drzet a nebo taky ne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >