Otevřená na prst. Poraďte.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

telezska
Kecalka 424 příspěvků 13.12.17 19:18
Otevřená na prst.. poraďte.

Ahooj jdu si pro radu.. minuly tyden jsem byla u doktora a byla jsem uplne zavrena.. jsem v 38tt a doktor mi dnes rekl ze na pasech vidi pravidelne tvrdnuti bricha.. a otevrena jsem na jeden a pul prstu.. ale rikal ze to muze neco znamenat ale take nemusi.. od vcera mam bodave bolesti v podbrisku.. tak se ptam zda si myslite ze se to chysta a nebo jeste ne.. u prvniho jsem 10 dni prenasela a zadne bolesti ani bodani ani nic takoveho jsem nemela..otvirat jsem se zacala az po vyvolani a kontrakce jsem skoro necitila.. takze me prijde jako bych sla ted rodit poprve.. nevim kdy jet..nevim co me ceka..??? jde mi o to ze termin mam 24.12.. a bud bych chtela byt 24 uz doma.. a nebo bych chtela jit rodit az 25 a dyl..??? a ted holky radte jak to bud urychlit a nebo pozdrzet…???

Příspěvek upraven 13.12.17 v 19:43

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 68368 příspěvků 13.12.17 19:36

Ano, chystá, a pomalu se hezky otevíráš, já byla 23.12 na dva prsty a porodila jsem 26.12. ráno. A byla to pohoda a rychlovka. A myslím, že s tím moc nehneš, prostě až bude mrně chtít ven, tak se spustí porod.

Verun83
Echt Kelišová 8836 příspěvků 33 inzerátů 13.12.17 19:39

Dej si napoj hrebicek, skorice, zazvor. Me se po nem rozjely kontrakce a praskla voda do necelych 24h, tyden pred terminem. Teda v pripade, ze bys to chtela treba popohnat.

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 19:43

Ja myslim, ze muzes zkouset takove ty veci co se vsude doctes, horka vana, sex, myti schodu, atd atd. Ale pokud prcek nebude chtit, tak ven nepujde. A vsad se, ze se narodi presne toho 24.12. :mrgreen: protoze zakon schvalnosti v tomhle funguje. A ja kuli tomu rodila tri dny :mrgreen: protozr par lidi z hecu reklo, ze porodim na manzeluv svatek a ja jim v kontrakcich a bedernich bolestech rikala, ze se asi pos… Ze tohle tri dny nevydrzim. Hmmmm musela jsem, nikdo mi na vyber nedal :mrgreen: hodne stesti a at je to rychlovka. 8)

telezska
Kecalka 424 příspěvků 13.12.17 19:46

Tak zkusim neco vyzkouset a uvidime.. :)… prvni porod od prvnich „bolesti“ trval 2 hodiny… tak jsem zvedava jak dlouho bude trvat tenhle.. :).. hlavne at poznam ze je to tady.. v prvniho kdyby neprisel doktor tak nevim ze rodim.. jeste ze jsem lezela v nemocnici ????

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.17 19:54

@telezska tak v tom pripade pokud se ti neco nezda, bych jela do porodky at me zkontroluji. Pokud necitilas kontrakce :think:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 13.12.17 19:59

Kamaradka se takhle otevirala postupne asi 3 tydny ;) nakonec prenasela o 3 dny tusim, taky ji rikali, ze muze ze dne na den rodit…takze to muze byt, ale nemusi a muzes prenaset ;) ale porod mela rychly, cca za 6 hodin vc. kontrakci byla mala venku, prvorodicka ;) drzim palce, at jde vse hladce, nas to ceka pristi rok :srdce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 13.12.17 20:00

Jo a brisko ji tvrdlo nekdy od 20tt a ke konci rikala, ze porad…ale pokud se ti neco nezda, jela bych pro klid do nemocnice, at se podivaji :nevim: :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >