Otevřená pro špičku prstu, může do bazénu?

620
17.6.13 14:31

Otevřená pro špičku prstu, může do bazénu?

Ahoj holky.. Jsme ve 40.týdnu a dnes prvně v poradně jsem se dozvěděla, že se otevíram, sice jsem jen pro špičku prstu, ale chtěla jsem se zeptat, jeslti s timhle může v těch vedrech do bazénu, je to náš bazén na zahradě, žádný veřejný? asi je to hloupá otázka, ale jsem jen vystrašená prvorodička :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15418
17.6.13 14:35

Mne to neprijde jako hloupa otazka. taky bych si nebyla jista. drzim palec tobe i miminku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
17.6.13 14:36

:nevim: já bych šla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2217
17.6.13 14:46

Ja jsem na 1 a pul prstu otevrena a koupu se normalne :-) Pokud si nejsi jista, zaved si tampon :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
17.6.13 14:47

Můžeš není problém
Vůbec pokud je to domácí opečovávaný bazén, tak je to značka ideál v tomhle vedru.
Užij si to těch posledních pár dní :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
17.6.13 14:48

@Andrej91 já bych nešla, kvůli infekci. Myslím, že těch pár dní to bez bazénu vydržíš a výsledek bude stát za to :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
22509
17.6.13 14:58

Ja bych sla ;-)uprimne ti ten bazen zavidim :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
17.6.13 15:05

S úplným klidem jsem chodila do akvaparku týden před porodem s taky takovým nálezem
ten týden byly pětatřicítky vedra, tak přece se doma neupeču :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
17.6.13 15:10

Je to náš domácí bazén, a je čerstvě napuštěná voda, a neni ani moc chlorovanej, dáváme méně kvůli dětem, když přijedou na návštěvu, tak si myslim, že by to neměl být problém ne? Nejsem náchylná na žádné mykózy ani nic jiného, a je fakt vedro hrozný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
17.6.13 15:15

@Martina.ova a kde by se tam ta infekce vzala prosímtě 8o Když je to domácí předpokládám normálně chemií ošetřená voda.. Myslím že jí zbytečně plašíš a hlavně nevím o jakých pár dnech mluvíš, ale po porodu jí čeká šestinedělí, takže pak už se určitě nevykoupe :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7797
17.6.13 15:16

Já bych šla ;), jestli bydlíš kousek, tak se stavím :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
17.6.13 15:18

@quinny Já jsem chodila taky celé těhu plavat, ale kdybych se otvírala, už bych do bazénu nevlezla. A to ani do bazénu na zahradě, kde se koupou určitě i další lidi. Mluvím o pár dnech do porodu, těch pár dní se bez bazénu přežít dá, ne? Máš pravdu, v šestinedělí se nevykoupe..no ale přesto bych se nešla koupat ani teď, pokud bych se otvírala, asi jsem moc opatrná 8o

• Citovat
  • Nahlásit
620
17.6.13 15:19

@Martina.ova Já si taky myslim, že v šestinedělí je to daleko horší, tam bych nevlezla, dokud to nebudu mít požehnané od dr. přece jen šití a tak.. Ale když jsou i plavecké kurzy pro těhotné, kde se těch lidí prostřídá více a nějak by to mělo ublížit, tak to přece nebudou dělat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
17.6.13 15:20

@Andrej91 vážně klidně jdi. Chodila jsem i na veřejné koupalko chvilku před porodem, lepší než se upéct. A mykozu když máš chytnout, chytneš i bez bazénu, to bych vůbec neřešila, tam je spíš hlavní nepobývat v mokrých plavkách, ale rychle se převléct do suchého, ale to určitě znáš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2217
17.6.13 15:20

@Andrej91 Opravdu bud v klidu a jdi :-) Uzij si to dokud muzes ;-) Jak pise @quinny po porodu uz se nevykoupes kvuli sestinedeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat