Reklama

Otevření čelisti na 2,5 cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:39
Otevření čelisti na 2,5 cm

Má někdo takový problém, že otevře čelist pouze na 2 prsty? Nikdy jsem si toho nevšimla, že méně otevřu pusu, ale teď mě čeká trhání 8,která zatím, nevyrostla, ale roste křivě. Prý mi to mohlo zůstat, po trhání jiné osmičky, kterou mi trhalI přes hodinu, ale bez následných komplikací. Teď mě odmítlo několik stomatochirurgů, jedině že mi to vytrhnou v celkové anestezii, a toho se bojím, je totiž velká šance, že přijdu o sedmičku říkal jeden a mám strach i o nerv, kterého se 8 nějak dotýká, říkal druhý, ani nevím jestli mě bolí 8,ale mám pořád pocit tlaku pod jazykem, vyšetření slinnych kanálu ok, že strany Orl vše v pořádku, tlak mezi zuby a jazykem, takové štípani, někdy jakoby natéklá uzlina, která překáží a tahá, prostě pořád něco… Když otočím hlavu a polknu, cítím překážku.
Zuby jinak v pořádku, už jsem navrhovala vytrhnout 7,at má 8 místo když mám malou pusu a posune se třeba, ale prý by to nemělo vliv, kloub na straně 8 mi občas lupe, někdy mě bolí pant jako by byl unavený, pořád a pouze jen ta jedna strana. :zed:

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6384 příspěvků 06.10.18 20:45
@Anonymní píše:
Má někdo takový problém, že otevře čelist pouze na 2 prsty? Nikdy jsem si toho nevšimla, že méně otevřu pusu, ale teď mě čeká trhání 8,která zatím, nevyrostla, ale roste křivě. Prý mi to mohlo zůstat, po trhání jiné osmičky, kterou mi trhalI přes hodinu, ale bez následných komplikací. Teď mě odmítlo několik stomatochirurgů, jedině že mi to vytrhnou v celkové anestezii, a toho se bojím, je totiž velká šance, že přijdu o sedmičku říkal jeden a mám strach i o nerv, kterého se 8 nějak dotýká, říkal druhý, ani nevím jestli mě bolí 8,ale mám pořád pocit tlaku pod jazykem, vyšetření slinnych kanálu ok, že strany Orl vše v pořádku, tlak mezi zuby a jazykem, takové štípani, někdy jakoby natéklá uzlina, která překáží a tahá, prostě pořád něco… Když otočím hlavu a polknu, cítím překážku.
Zuby jinak v pořádku, už jsem navrhovala vytrhnout 7,at má 8 místo když mám malou pusu a posune se třeba, ale prý by to nemělo vliv, kloub na straně 8 mi občas lupe, někdy mě bolí pant jako by byl unavený, pořád a pouze jen ta jedna strana. :zed:

A tu první osmičku ti vytrhli bez problémů? Jestli ano, tak si ji před tím asi byla schopná otevřít víc. Po trhání zejména dolní osmičky to je jedna z možných komplikací. A pokud nastane, tak je potřeba ten kloub rehabilitovat - prostě rozcvičit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:49

@ivašot. Vždy jsem měla menší pusu, ale asi opravdu ne takto, nevydržím ji mít dlouho otevřenou ani při běžné kontrole, takže s pauzami to nejak zvládnu ale pak mě bolí panty třeba 2 dny :nevim:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 06.10.18 21:10

Ano mám to též. Zuby trhají naprosto v pohodě, už mám jen jednu osmičku. Nikdy s tím nebyl problém.
Dřív jsem pusu rzhodně dokázala otevřít víc. Pamatuju, že jako malí jsme se sourozenci dávali do pusy celé vajíčko, třeba. Problémy v určitých praktikách sexu mám ale veliké. :(
Na posledním rentgenu jsem to řešila s doktorkou, jestli třeba nejsou nějaké cviky, ale říkala že mám mělké panty, že by mi to nedoporučovala moc násilím otevírat.
Existuje čelistní (teď mi vypadlo co) odděleni/gymnas­tika, nebo tak něco, cviky se dají najít i na netu.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 06.10.18 21:13

Při delším vrtání či trhání mi dávají do pusy něco plastového, nějaký klín (existují různé velikosti), co mi čelist drží samo otevřenou a nic pak nebolí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 21:37

@Paralenka červená mi ji už právě nevytrhnou, nemají jak :think: vadí mi to jen při vyšším jídle (hamburger…) ale to se dá rozložit :lol: , při praktikách v sexu jsem jak v posilovně :roll: :), ale spíš nevím co s tím, a snad se to při té další 8 nezhorší… Ten klín mi dává taky, dětský ale stejně se tam vleze taktak a pak mě bolí pusa

kočkaVločka
Povídálka 33 příspěvků 07.10.18 20:52

Já taky pusu víc neotevřu, úplně tě chápu. Osmíčky mám všechny čtyři v puse a jejich trhání si nechci ani představovat. Každá kontrola u zubařky je pro mě hrozné utrpení! Kdybys přišla na něco, co se s tím dá dělat, ozvi se. Nebo i tak :) , chápu tvoje obavy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 22:20

@kočkaVločka z čeho to máš ty? Odmalička? :roll: :think: cokoli zjistím napíšu

kočkaVločka
Povídálka 33 příspěvků 07.10.18 22:27

Nevím z čeho. Taky mám dojem, že jako dítě jsem pusu otevřela víc. Nikdy jsem se zubama na žádné operaci nebyla, chrup mám kompletní, takže nějakým zásahem to není. Ale udržet otevřenou pusu u zubařky, to je pro mě nadlidský výkon. A pak mě to ještě dlouho bolí. Ona sama říkala, že trhat osmičky by mi fakt nechtěla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 23:00

@kočkaVločka to jsme zajímavé holky… A bolí tě něco? Mě ne, jen teď ten pant, asi z té 8 :zed:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 08.10.18 08:44

Tak jsem si šla změřit, na kolik jí otevřu. Když se fakt snažím, a to bolí, tak na 3 cm. To na trhání stačilo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 11:51

@Paralenka červená já na 2 :(

kočkaVločka
Povídálka 33 příspěvků 08.10.18 17:32

Nebolí mě nic. Myslím, že někdo měří třeba 190 a někdo 160 a nenadělá nic, tak někdo otevře pusu málo a někdo víc. A co tvoje další osmičky? A odkud jsi?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 18:41

@kočkaVločka Frýdek mistek

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Monika Štiková se zabydluje v Německu: S chlapcem, co vypadá jako její vnuk

Od té doby, co si Monika Štiková našla mladého přítele, vidíme ji v Česku čím... číst dále >

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >