Otevření škol až v září, co si o tom myslíte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
64717
13.4.20 22:24
@Diana69 píše:
Mě by zajímalo, jak to bude s vyucovanim, kdyby šly až v zari.. to se bude dohánět to, co se nestihlo teď? Nebo rovnou látka nového ročníku?

Nemůže být látka nová, když mají už teď mezeru.. Kdo to nepobral doma má smůlu? To nwm.. Kluka čekají Přijímačky a toto je fakt úplně o ničom..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9031
13.4.20 22:26

Nevím, jak kde, ale manžle mi říkal, že mluvil se známým, a ted nevím, nějak je u zdroje školy a prý prostě se to učivo příští rok rozloží plus toto. co zameškali.. Ale počítá se, že něco se t děti doma doučily

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26446
13.4.20 22:26

@martina.se Taky te tak s.erou ty clanky jak mas tuhle mimoradnou dobu vyuzit k venovani se rodine a sobe samotne, zastavit se, zapremyslet, idelat to, na co bezne nenas cas…? :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9031
13.4.20 22:29

@Svistice já nevím, jak kde, já naroivnu přiznám, že nám tento model nevyhovuje.. Jako my jsme i tak byli zvyklý být hodně spolu, ale toto je takové plácání doma. Děti už chtějí za kamarády, já nervozní, už je toho na mě moc, pořád jenom děti domácí kolektiv- chtěla bych do práce mězi ženské, takže spíš jsme takový napjatí, normální režim, nám vyhovuje víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33265
13.4.20 22:29

At jdou do skoly co nejdriv proboha. Mam doma nestastny dite, ktery chce chodit do skoly, na krouzky, vidat kamarady. Skoro kazdy vecer breci. :,(

Ale zacinam ztracet nadeji, myslim ze hysterici si vyrvou skolu az v zari. Do zari se asi korona lekne a bude pryc. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3688
13.4.20 22:31
@Kaileee píše:
Ať klidně otevřou dříve, ale bez rousek. Jinak chudaci deti v tom vedru…

:palec: Taky je to nezdravy byt v ty poprskany rousce x hodin, navic co v jidelne? Pro ucitelky je to i nemyslitelny aby vykladaly v rousce, to by navic musely mit na kazdou hodinu novou. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9031
13.4.20 22:33

Když si představím, že budou doma květem, červen, červenec, srpen a půlku teda dubna.. fakt je to moc, aspoň ten červen, na shrnutí učiva, co se dokázali doučit,, dovysvětlovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9370
13.4.20 22:33
@Markéta80 píše:
Já si zase moc nedovedu představit jak tam děti budou celý den v roušce :?. Malé skupinky udělají jak? Možná někde kde je malá kapacita, ale jinak si to nedovedu představit v praxi :?

Taky si to s rouškou nedovedu představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22155
13.4.20 22:34

Já bych tedy byla velmi ráda, kdyby táhli do školy co nejdřív. Ale zase nesouhlasím s tim, aby tam seděli v létě v rouškách a nesměli si spolu ani pohrát, to ať radši zůstanou doma. Na měsíc už se to stejně nepos.ere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9370
13.4.20 22:40
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat o tom co si myslíte o tom nápadu, že by děti šly do škol až v září mě ta petice připadá, že je až moc přitažená za vlasy?
Co si o tom myslíte?

Někde jsem četla něčí nápad, že by se mohly školy otevřít pro ty kdo musí do práce či tam chtějí děti dát. Kdo by chtěl a má tu možnost, učil by dál doma. To mi přijde ideální řešení.

Příspěvek upraven 13.04.20 v 22:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21566
13.4.20 22:41
@terien píše:
Já bych tedy byla velmi ráda, kdyby táhli do školy co nejdřív. Ale zase nesouhlasím s tim, aby tam seděli v létě v rouškách a nesměli si spolu ani pohrát, to ať radši zůstanou doma. Na měsíc už se to stejně nepos.ere.

přesně tak, u nás mají třídu pod střechou a obrovský okna do kterých svítí sluníčko hnus i bez roušky, a nevidím důvod proč je mořit v rouškách když kolikrát tady dospělí brečí že se jim špatně dýchá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
13.4.20 22:41

Osobně jsem za červen. Právě na to aby byl čas zkontrolovat co děcka mají, doplnit co chybí, dovysvětlit aby mohli v září začít další ročník. A škola rozhodně bez roušek, to je úplná utopie je tam nosit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2651
13.4.20 22:53

Já jako učitelka bych přivítala, kdyby se šlo do školy nejpozději v červnu. Klidně dřív - ale bez roušek, to by pro děti bylo nemyslitelné. nedovedu si představit, že bychom šli až v září.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 22:56

Mě na tom nejvíc s.re, že to není všeobecně názor odborníků, ale že prostě si zase někdo (pardon, ale dle mého názoru hysterici, a to jinak patřím mezi ty hodně opatrné a snažim se dodržovat všechno co nejvíc) vyřval něco peticí, viz rozhovor s Prymulou zde (jako když už i on připustí, že by školy postupně opatrně rozvolňoval, tak fakt nevidím důvod nechávat děti doma do září!) https://www.seznamzpravy.cz/…trateg-99874?…

Já osobně se začínám bát o práci, v našem kolektivu jsem nejspíš jediná, která je v týhle situaci. Zatím jsme doma všichni (část má HO, část překážky a sníženej plat), ale až se v práci otevře a já budu muset zůstat doma s dítětem dalších x týdnů / měsíců, budu z toho týmu trčet jak bolavej prst. Krize na dohled a bude se časem rozhodovat, kde ušetřit. No nechci to vidět, fakt ne :? O tom, že nám doma už brzo asi všem hrábne, pomlčim, to holt nějak překlepem.
Prosím nechat anonym kvůli práci.

• Citovat
  • Nahlásit
22
13.4.20 22:59
@martina.se píše:
Nedám to.. Prostě ne.. Jsem jen jedna.. Petice na ho*no.. Když někdo může být doma, super.. Já nemůžu.. :think:

Souhlasím s tebou jsem na tom úplně stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat