Otevření staré rány - nevěra

Anonymní
25.12.19 21:53

Otevreni stare rany (nevery)

Ahoj, ani nevim proc se to deje. Pred rokem a pul me pritel podvedl uplne na zacatku vztahu, budiz, nepocitali jsme, a nebrali uplne vazne, ze spolu zustanem. Tak jsem to prekousla a nejak to neresila. Letos v lednu me ale podvedl zas, s exkou. Netahli to spolu, proste alkohol a sex. Jednorazovka. Odpustila jsem, od te doby se vse zlepsilo, i jsem zacala zase verit. Ja vim, ze byste se zachovali jinak, ze jednou by zahnul a sel by. Ja jsem blba, miluju ho a vse bylo pak fajn, otehotnela jsem. Uklidnil se hodne, kdysi to byl takovej ten typ ze rad chodil na disko, bavil se, paril…jediny kde byl letos, byla firemni akce, ale vim kde byl a i verim, ze nic neudělal. (predtim mi to jeho exka rekla ze spolu spali, chtela nas rozdelit) Dnes na me v návrzích přátelství na fb vyskocilo jeji jméno a ve me se vse probudilo. Ten smutek, ta nenavist, ty zpravy se mi zjevily co mi vse psala, veskere jeho pocity a vysvetlovani. Nedokazu na to nejak prestat myslet, i kdyz se mame ted suprove, je to uz starší zalezitost tak me napada, jestli jsem tenkrat udelala spravne, ze jsem odpustila. Na malyho se tesi, chce k porodu, vse je zalite sluncem, jen ta vzpomínka na to..nechodi nikam, jen domu a do prace, kde maka jen s chlapama, fakt mu ted verim. Na me jdou myslenky, ze si dite vychovam sama, jsem v 8.mesici a to uz snad hormony se mnou nemlatej tolik.. Nebo jo? Otevrela se take nekomu stará rana? Chtela jsem se sverit, ani nemam s takkvejma vecma komu.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1077
25.12.19 21:58

Jsou to hormony… jestli jsi mu odpustila a on seka latinu tak bych to ted neresila. Rozhodne ne ted, kdyz cekas dite… pockej po sestinedeli, jestli na to jeste budes myslet. Pak bych to kdyztak resila: poradnou. Ja bych urcite kvuli jedne nevere vztah neznicila uz kvuli decku. Kdyz je vule na obou stranach tak se zo da prekousnout, jen clovek musi chtit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 22:04
@epsice píše:
Jsou to hormony… jestli jsi mu odpustila a on seka latinu tak bych to ted neresila. Rozhodne ne ted, kdyz cekas dite… pockej po sestinedeli, jestli na to jeste budes myslet. Pak bych to kdyztak resila: poradnou. Ja bych urcite kvuli jedne nevere vztah neznicila uz kvuli decku. Kdyz je vule na obou stranach tak se zo da prekousnout, jen clovek musi chtit.

Poradnou jako nejakej odbornik? U nas jsou jen ti, co davaj antidepresiva. Jako samozrejme, ze to ve me zustane porad, ale nejak se mi vse vybavilo, neni to v tomto stavu poprve, dnes mi to pripomel ten navrh. Jinak tel nechava volne doma, nic tam nema, jako fakt jsem se s tim naucila zit a zase verit. Je to otocka u nej o dost, i na nem vidim, ze se na prcka tesi. On vi, ze me to trapi a bavili jsme se o tom, ale nechci mu to taky porad podsouvat. Nemam navic moc sebevedomi, jak si ho ziskat? :( jsem celkem pohledna, ale ego mam na bodu mrazu.

• Citovat
  • Nahlásit
2236
25.12.19 22:05

Ano občas se to vrátí jako bumerang, ale doporučuji už to ne tahat na povrch a neřešit. Přejde to zase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27665
25.12.19 22:06
@Anonymní píše:
Poradnou jako nejakej odbornik? U nas jsou jen ti, co davaj antidepresiva. Jako samozrejme, ze to ve me zustane porad, ale nejak se mi vse vybavilo, neni to v tomto stavu poprve, dnes mi to pripomel ten navrh. Jinak tel nechava volne doma, nic tam nema, jako fakt jsem se s tim naucila zit a zase verit. Je to otocka u nej o dost, i na nem vidim, ze se na prcka tesi. On vi, ze me to trapi a bavili jsme se o tom, ale nechci mu to taky porad podsouvat. Nemam navic moc sebevedomi, jak si ho ziskat? :( jsem celkem pohledna, ale ego mam na bodu mrazu.

Nelez na Fejsbůk. Ideálně celé zruš. Nejsi to ty ta z jiné diskuze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 22:13
@Russet píše:
Nelez na Fejsbůk. Ideálně celé zruš. Nejsi to ty ta z jiné diskuze?

Oni dva se maj v blokaci. Ja mam na fb asi jem 20 lidi, jen to na me vyskocilo. A najednou pokles nalady a uz to jelo. Ja nevim, zda jsem psal nekdo podobnou vec, jsem tu cca po tydnu.

• Citovat
  • Nahlásit
407
25.12.19 23:03

Je to určitě ošklivé, co se stalo a vzpomínka zůstane, jen bych tomu rozhodnutí dala čas, protože mám takový pocit, že kdybyste ukončila vztah teď, tak pak by přišla lítost a pochyby, že jste to neměla dělat. Nejdůležitější je, že sama o sobě víte, že máte sílu člověku odpustit, i na to, že dokážete vychovat dítě samostatně. Tohle je dost velký arzenál. Nechte si ho na později. ;) po porodu dítěte přijde mnoho nových zážitků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 23:09
@AY87 píše:
Je to určitě ošklivé, co se stalo a vzpomínka zůstane, jen bych tomu rozhodnutí dala čas, protože mám takový pocit, že kdybyste ukončila vztah teď, tak pak by přišla lítost a pochyby, že jste to neměla dělat. Nejdůležitější je, že sama o sobě víte, že máte sílu člověku odpustit, i na to, že dokážete vychovat dítě samostatně. Tohle je dost velký arzenál. Nechte si ho na později. ;) po porodu dítěte přijde mnoho nových zážitků.

Ani si neumim predstavit pritelovi oznamit, odchazim pac si me pred rokem podvedl… Asi by si myslel ze jsem se zblaznila kdyz bych to po takove dobe na nej vytahla, kor ted kdyz mame vazne fajnovy vztah.. Ale ty myslenky mi v hlave litaj ruzne, navic az ted si zacinam uvedomovat, ze ten malej me bude potrebovat nejvic, i kdyz budu vycerpana, verim si, ze bych to sama zvladla. Ale proc ho posilat do haje, kdyz je vse v poradku, pere se to ve me hrozne :(

• Citovat
  • Nahlásit
407
26.12.19 00:20
@Anonymní píše:
Ani si neumim predstavit pritelovi oznamit, odchazim pac si me pred rokem podvedl… Asi by si myslel ze jsem se zblaznila kdyz bych to po takove dobe na nej vytahla, kor ted kdyz mame vazne fajnovy vztah.. Ale ty myslenky mi v hlave litaj ruzne, navic az ted si zacinam uvedomovat, ze ten malej me bude potrebovat nejvic, i kdyz budu vycerpana, verim si, ze bych to sama zvladla. Ale proc ho posilat do haje, kdyz je vse v poradku, pere se to ve me hrozne :(

Asi jste takový ten člověk, který na okamžitou nečekanou informaci (jako je podvod) reaguje pohotově a pozitivně, schová pocity do šuplíku, a ony pak po čase vyplavou a začnou s Vámi hrát hru. Já si zase naopak s odstupem času, když hledím nazpět, říkám “proč já jsem to tak hrotila, proč já jsem byla tak ostrá na toho člověka”. On by čas všechno ukázal sám… Právě v tuto chvíli nejste v kritické situaci, kdy musíte rozhodnout hned teď. Opravdu, když to půjde nechte tomu volný průběh… rozejít se přítelem můžete kdykoliv… ale fakt Vám věřím a rozumím jaké máte v sobě pocity. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama