Otevřený nebo zavřený delozní čípek v tehu ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.9.21 19:07

Otevřený nebo zavřený delozní čípek v tehu ?

Dobrý den jsem v 17 tt a mam takovou otázku:(… zavadim si globule do pochvy a všimla jsem si na cipku takový ovor není hluboký spis bych to popsala jako takovou maličkou čárku je to normální není to otevřený čípek mam docela strach pred týdnem jsem byla u doktora kde mi preventivně mířil cipek a zdálo se mu vše v pořádku a vse uzavreny.. je toto uzavreny cipek nebo mam platit s tím že by byl otevreny :(?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1273
19.9.21 19:29

Neplaš a čípek si sama nezkoumej. Jestli máš pochybnosti, nech se znovu vyšetřit gynekologem. Ale jestli před týdnem bylo všechno v pořádku a u tebe se nic nezměnilo, bude to dobrý. V 17tt je na otevírání brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7780
19.9.21 20:32

Tak ona je v čípku díra i normálně a během těhotenství nezaroste. Před prvním porodem je menší, potom zůstane větší a také během dalších těhotenství je ta díra trochu větší, než poprvé. Ale jestli to je nebo není v pořádku, to sama nemáš šanci posoudit. Radši si čípek zbytečně nedráždi a vyšetření nechej na lékaře. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
20.9.21 10:42

Ten čípek nezkoumej, ikdyž chápu, že při zavádění globulí ho tam cítíš. Já zaváděla globule do 13.tt, takže nevím, jak vypadá čípek v 17.tt, ale do toho 13.tt se mi hodně měnil (nezkoumala jsem ho, ale při zavádění jsem ho vždy cítila). Jednou byl tužší, dlouhý, uzavřený, pak zase měkčí a “otevřený”. A vždy na pravidelné poradně u dr. byl čípek v pořádku. Takže to, co si ty sama nahmatáš, není směrodatné. Buď v klidu a užívej si těhotenství :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat