Otevřený průchod mezi místnostmi

1905
12.7.15 19:56

Otevreny pruchod mezi mistnostmi

Mela jsem takovy hezky plan, nez jsem dnes narazila na problem, ktery nevim jak vyresit. Mezi obyvakem mame zarubne, ktere jsou nevyuzite, dvere tam zpet dat nechci. Tak jsem domluvila manzelovi, ze kdyz konecne budeme malovat, mohli bysme pruchod zvetsit. Jenze jsem nedomyslela, ze kazda mistnost je z jedne strany jinak siroka zhruba o 70 cm. Z druhe je stejne siroka. A ten nevim, jak ten otvor zvetsit, aby to nevypadalo blbe. Bude to divny, kdyz z kazde strany „otvoru“ bude jina sirka zbyvajici zdi? :think:
Google nechce spolupracovat, abych koukla na inspiraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1905
12.7.15 20:01

Pohled z kuchyne. Puvodni plan byl zvetsit otvor smerem k lednici. Zhruba zaroven s ni. Tak by byla zbyvajici zed v mistnosti z obou stran stejne siroka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24372
12.7.15 20:02

To chce nákres :lol:
Edit - nebo fotku, no :oops:  :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
12.7.15 20:08

Pohled z obyvaku. Smerem doprava je mistnost siroka stejne jako kuchyn smerem k lednici. Vlevo je kuchyn uzsi, cca k pc stolu.
Takze kdyby to bylo podle meho planu, vlevo by zustaly ty 2 metry zdi a vpravo by zustal 1 metr.
Ja nevim, co s tim. :zed: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
12.7.15 20:10

Mne jde dnes internet pomalu. Nez se mi podari neco vlozit, je pul hodiny v tahu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
12.7.15 20:19

Takze asi tak by to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.15 20:32

@janet9
Ty, nevím jestli takový vrata by tam byly vůběc hezký :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
12.7.15 20:37

To že kolem tý díry nebudeš mít na obou stranách stejný zbytek zdi, by mi vůbec nevadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7052
12.7.15 20:38

Já bych to probourala. My to udělali v baráku taky.
Na ten bordel nekoukej, to jsem se stěhovala, takže jsem balila celej barák. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24372
12.7.15 20:39

Ani v jedné místnosti nemáme dveře/průchod nějak symetricky uprostřed… To by mi bylo úplně jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
12.7.15 20:41

Proto se ptam na nazory a treba rady. Na ty mistnosti se 10 let nesahlo. Chci to davat postupne dohromady. Kdo vi, treba pristi rok zrusim pc stul, protoze je to stejne jen odkladiste na „bordel“ a treba vydelam tolik penez, ze si poridim i vysneny krb :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7052
12.7.15 20:42

Jak vidíš, my zdaleka neměli průchod veprostřed. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.15 20:46

Já upřímně řečeno nerozumím problému. Dveře přece nemusí být uprostřed zdi. Mně tvůj návrh připadá dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
12.7.15 20:53

@PetraJ takhle v realu to nevypada spatne :palec:
Kdyz ja si to nedokazala predstavit, aby to nevypadalo blbe, ze z obyvaku bude kazda stena jinak siroka. Jsem zvedava, jak to dopadne. V tydnu uz zaciname demolici. Akorat si tedy nejsem jista tou velikosti pruchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22644
12.7.15 20:57

Já bych to klidně probourala. Mě se takové obýváko-kuchyně líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama