Otevřený vztah a jeho ukončení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
108
30.6.22 01:02

Otevřený vztah a jeho ukončení

Tak za tohle mě asi hodně lidí odsoudí a řekne že si za to můžu sám apod.

S partnerkou jsme spolu byli více jak tři roky, ona studovala, věnovala se práci kolem RD, psovi a bydlela stovky km ode mě což samozřejmě způsobovalo značné problémy z hlediska času a já samozřejmě býval dost často pracovně vytížený.

Další kámen úrazu bylo to, že já prostě bez sexu být neumím a jsem v tomhle mnohonásobně náročnější nežli normální člověk, což zkrátka vedlo k tomu že jsme se rozhodli pro otevřený vztah nebo jsem se pro něj rozhodl já, přičemž to ona tolerovala v rámci možností…
(Věděla úplně o každé holce s kterou jsem kdy a kde byl, zatímco ona byla naprosto věrná.)

Upřímně měl jsem klapky snad všude, jak na očích tak na uších takže její žárlivost jsem vnímal jen jako roztomilou povahu a byl jsem rád když žárlila, zkrátka to bylo takové oživení vztahu…

Jenomže k jiným ženám jsem nikdy nic necítil a nezáleželo mi na nich tak jak na ní, i když jsem se k nim samozřejmě choval slušně, vše platil a snažil se nabudit dojem citů tak moje ex byla i je jediná kdo pro mě byl vším.

Doslova do písmene jsem si nikdy nedokázal představit, že to kdy skončí a i kdybych měl být jen s ní tak zkrátka budu, jenomže to nebylo tak snadné. Často byla řeč o tom že se ke mně přestěhuje, jenomže v téhle cestě stála VŠ, silná zvyklost na místo kde bydlí, pes (moc velký na to aby bydlela s námi v mém malém bytě atd.).
A k tomu všemu jsem na rok musel odejít pracovně do DE.

Na druhou stranu já na ní taky šíleně žárlil, že když se náhodou chvíli neozývala nebo s někým někam šla, tak byl oheň na střeše z mé strany a byl jsem schopný sednout do auta a ihned přijet…

Před tím než jsem odešel do DE byla možnost, že bych šel pracovat k ní.
Což ona samozřejmě by byla nadšená ale popichovala, že nechce abych k nim šel jelikož by neměla minutu klidu.
Tak jsem vyrazil do DE sám, což jsem si zkrátka vyslechl své o mé sobeckosti a bezohlednosti, o tom že kdybych počkal dva roky tak jde klidně se mnou…
A poslední kapkou bylo to, že jsem se v DE tahal s jinými, abych uspokojí své potřeby…

Takže ano bylo to hodně toxické a nefér, je mi ze mě taky zle, když se na to dívám zpětně.

Na druhou stranu když jsem se vrátil do ČR, ani né měsíc na to nastoupil na pozici technologa, abych zkrátka ihned měl alespoň trochu slušně placenou práci a začal jsem uvažovat nad tím jak to s ní napravit a dát do pořádku…

Problém je v tom, že by mi bývala odpustila kdybych jí dal víc času a netlačil na ní + denně nespamoval zprávami nebo telefony.
Zkrátka si to v klidu chtěla promyslet, což jsem nějak neumožnil…

Takže z jejího pohledu jsem to zase viděl jen ze svého úhlu a sebestředného chování…
Teď spolu nejsme vůbec v kontaktu asi dva týdny což je úplný nezvyk, zvlášť když jsme spolu byli tak dlouho a věděli o sobě vše, když jsme spolu nebyli tak jsme byli v kontaktu 24/7 ať už jsem seděl v práci v kanclu nebo klidně byl s jinou na Wellness, tak jsme si spolu minimálně psali.

Teď je zkrátka ticho a bez ní jít dál nechci, upřímně přemýšlím že sednu do auta, koupím kytici, pamlsky pro fenku, náhrdelník, bonbošku, napíšu ručně psanou omluvu a zkrátka za ní dojedu a budu to řešit osobně…
Jenomže to by mohlo být zbytečné pozdvižení před její rodinou, známými a sousedy…
Zkrátka ve výsledku by to mohlo dopadnout ještě hůře.

A ze zkušeností z minula když jsme se pohádali, tak vím že to trvalo maximálně pár týdnů a zase jsme byli spolu, jenomže tentokrát mám strach že jsem to úplně pokazil…

Vztah s jinou nechci ale nechci jí už ani více ublížit, jenomže o ní prostě přijít nemohu a hodlám bojovat, jen netuším jak…

Je špatné někoho poutat, zvlášť když si člověk musí uvědomit jak moc toxické to bylo, jenomže ona mě milovala tak jak nikdy žádná jiná a u mě leč v tomhle zkaženém srdci je jedinou kterou miluji a myslím na ní každý den…

Jak se přes tuhle těžkou ztrátu zkrátka přenést, né kvůli sobě ale kvůli ní, aby mohla být šťastná a já jí dal už pokoj…

Nebo naopak jak o ní ještě jednou zabojovat a dokázat jí že je pro mě vším…

A co je vlastně správně?! :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1905
30.6.22 03:00

Nech ji žít.. já jenom doufám, že se k tobě nevrátí. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5547
30.6.22 06:18
@Pauliebm píše:
Tak za tohle mě asi hodně lidí odsoudí a řekne že si za to můžu sám apod.

S partnerkou jsme spolu byli více jak tři roky, ona studovala, věnovala se práci kolem RD, psovi a bydlela stovky km ode mě což samozřejmě způsobovalo značné problémy z hlediska času a já samozřejmě býval dost často pracovně vytížený.

Další kámen úrazu bylo to, že já prostě bez sexu být neumím a jsem v tomhle mnohonásobně náročnější nežli normální člověk, což zkrátka vedlo k tomu že jsme se rozhodli pro otevřený vztah nebo jsem se pro něj rozhodl já, přičemž to ona tolerovala v rámci možností…
(Věděla úplně o každé holce s kterou jsem kdy a kde byl, zatímco ona byla naprosto věrná.)

Upřímně měl jsem klapky snad všude, jak na očích tak na uších takže její žárlivost jsem vnímal jen jako roztomilou povahu a byl jsem rád když žárlila, zkrátka to bylo takové oživení vztahu…

Jenomže k jiným ženám jsem nikdy nic necítil a nezáleželo mi na nich tak jak na ní, i když jsem se k nim samozřejmě choval slušně, vše platil a snažil se nabudit dojem citů tak moje ex byla i je jediná kdo pro mě byl vším.

Doslova do písmene jsem si nikdy nedokázal představit, že to kdy skončí a i kdybych měl být jen s ní tak zkrátka budu, jenomže to nebylo tak snadné. Často byla řeč o tom že se ke mně přestěhuje, jenomže v téhle cestě stála VŠ, silná zvyklost na místo kde bydlí, pes (moc velký na to aby bydlela s námi v mém malém bytě atd.).
A k tomu všemu jsem na rok musel odejít pracovně do DE.

Na druhou stranu já na ní taky šíleně žárlil, že když se náhodou chvíli neozývala nebo s někým někam šla, tak byl oheň na střeše z mé strany a byl jsem schopný sednout do auta a ihned přijet…

Před tím než jsem odešel do DE byla možnost, že bych šel pracovat k ní.
Což ona samozřejmě by byla nadšená ale popichovala, že nechce abych k nim šel jelikož by neměla minutu klidu.
Tak jsem vyrazil do DE sám, což jsem si zkrátka vyslechl své o mé sobeckosti a bezohlednosti, o tom že kdybych počkal dva roky tak jde klidně se mnou…
A poslední kapkou bylo to, že jsem se v DE tahal s jinými, abych uspokojí své potřeby…

Takže ano bylo to hodně toxické a nefér, je mi ze mě taky zle, když se na to dívám zpětně.

Na druhou stranu když jsem se vrátil do ČR, ani né měsíc na to nastoupil na pozici technologa, abych zkrátka ihned měl alespoň trochu slušně placenou práci a začal jsem uvažovat nad tím jak to s ní napravit a dát do pořádku…

Problém je v tom, že by mi bývala odpustila kdybych jí dal víc času a netlačil na ní + denně nespamoval zprávami nebo telefony.
Zkrátka si to v klidu chtěla promyslet, což jsem nějak neumožnil…

Takže z jejího pohledu jsem to zase viděl jen ze svého úhlu a sebestředného chování…
Teď spolu nejsme vůbec v kontaktu asi dva týdny což je úplný nezvyk, zvlášť když jsme spolu byli tak dlouho a věděli o sobě vše, když jsme spolu nebyli tak jsme byli v kontaktu 24/7 ať už jsem seděl v práci v kanclu nebo klidně byl s jinou na Wellness, tak jsme si spolu minimálně psali.

Teď je zkrátka ticho a bez ní jít dál nechci, upřímně přemýšlím že sednu do auta, koupím kytici, pamlsky pro fenku, náhrdelník, bonbošku, napíšu ručně psanou omluvu a zkrátka za ní dojedu a budu to řešit osobně…
Jenomže to by mohlo být zbytečné pozdvižení před její rodinou, známými a sousedy…
Zkrátka ve výsledku by to mohlo dopadnout ještě hůře.

A ze zkušeností z minula když jsme se pohádali, tak vím že to trvalo maximálně pár týdnů a zase jsme byli spolu, jenomže tentokrát mám strach že jsem to úplně pokazil…

Vztah s jinou nechci ale nechci jí už ani více ublížit, jenomže o ní prostě přijít nemohu a hodlám bojovat, jen netuším jak…

Je špatné někoho poutat, zvlášť když si člověk musí uvědomit jak moc toxické to bylo, jenomže ona mě milovala tak jak nikdy žádná jiná a u mě leč v tomhle zkaženém srdci je jedinou kterou miluji a myslím na ní každý den…

Jak se přes tuhle těžkou ztrátu zkrátka přenést, né kvůli sobě ale kvůli ní, aby mohla být šťastná a já jí dal už pokoj…

Nebo naopak jak o ní ještě jednou zabojovat a dokázat jí že je pro mě vším…

A co je vlastně správně?! :/

Byla hloupá a konečně prozřela.
Nelez jí uź do života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
30.6.22 06:25

Tyjo, ty jsi případ. Čtu to a brada mi padá níž a níž, jak jsi neuvěřitelně sobecký, sebestředný, přímo dokonalý hajzl. Donutíš jí tolerovat tvých sto dalších bab, ty taháš za nos, že nejde jen o sex ale o něco víc, pak žárlíš jak blázen když ona někam jde a nakonec, když si myslíš, že už chceš jenom ji, tak ji stalkuješ.

Prober se! Svět se netočí jen kolem tebe! Nech ji být a prosím tě nebal už žádnou další babu! Bože, kéž by na tebe žádná další nenarazila. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1472
30.6.22 06:26

A nestalo se jí něco? ty jí voláš, píšeš, neodpovídá? je online?

ten vztah je ale fakt dost divný, tak jestli se jí nic nestalo a jenom tě už nechce, tak ji nech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
30.6.22 06:32

Tolik zbytečných keců… Ta omáčka tě nezachrání před nálepkou děvkař. Aspoň tušíš, jak moc jsi ty roky zraňoval. Nech ji být a najdi si sobě rovnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9430
30.6.22 06:40

Ani jeden z vas na to vest otevrenej vztah zjevne nema. Zabal to, tohle viditelne nefunguje.

Příspěvek upraven 30.06.22 v 06:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
684
30.6.22 06:40

Asi se jí poslední dva týdny konečně oddechlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
790
30.6.22 07:00

8o Už ji nech být. Nejspíš konečně prozřela, jaký jsi sebestředný a arogantní člověk. Na volném vztahu, kde jsi šou*tal jiný, jsi se domluvil hlavně Ty, sám se sebou. Jestli Tě milovala jak píšeš, naivně to jen tolerovala. Teď třeba konečně přišla na to, jak moc si ji ublížil a manipuloval s ní.
Takže to zabal, najdi si někoho podobnýho sobě a nech ji být. Uděláš nejlíp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
30.6.22 07:04

Taky jsem asi 3 roky chodila s týpkem, jako Ty. Měla jsem z toho nervy v p*deli, s tím pak v konečné fázi vztahu souviselo somatické zhoršení mé srdeční vady - bušení srdce, pocit že mi srdce buší až v krku a já se udusím…
Po jednom šíleném záchvatu mi došlo, že takhle se k sobě už chovat nemám a toho chlápka jsem vykopla ze života. Bylo to tvrdý, pořád jsem ho milovala, ale teď už je mi dobře. Mám super manžela, klid, 2 děti a spokojený domov. Dej tý holce šanci na normální život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5340
30.6.22 07:09

Ja teda nerada pisu o trollech, ale tohle se mi zda az neuveritelny.. Přítelkyně stovky kilometru a roky udrzujes zhavou lavu, ze ona je pro Tebe vsim atd., pritom se aai skoro nevidite. X zenskejch, s kteryma kdyz jsi, pises ji.. Nahodis basnicky strevo a des to romanove popsat na mimino.. No nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
30.6.22 07:12

Ahoj, takže jsi s ní ještě pořádně nebyl a ta ztráta tě tolik bolí. Mezitím jsi spal s jinýma a myslíš, že ona bude čekat na svého prince. Jenže ty nejsi žádný princ. Jsi chlap, který má přece své " potřeby ". Když chci s někým být, tak s ní jsem. Asi ji to do nějaké chvíle stačilo, ale nakonec si uvědomila, že jsi ztráta času. Jdi v životě dál a uvědom si, že většina žen nemá takové potřeby jako ty. Co až budeš mít děti a sex nebude třeba měsíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2191
30.6.22 07:22

To je dobře, že se trápíš. Další takovou blbku, která Ti bude tolerovat Tvoje neustále avantýry a přitom Ti zachovávat věrnost, budeš těžko hledat.

Doufám, že Tě ona vymaže navždy že svého života a že si najde nějakého normálního muže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
30.6.22 07:38

To jsou kecy… Jsem náročnější než ostatní a potřebuji plnit své potřeby… No tak ať si teď ona plní svou potřebu se slušným chlapem.. O takovyho ubozaka už očividně nestojí… A ty ji dej laskavě pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24510
30.6.22 08:52

Zbavit se takového srráče, tak ta musí tancovat na stole s pravým šampaňským a jestli nad něčím brečí, tak jedině nad svou blbostí. Ty sis jako myslel, u v tomhle módu pojedete pořád, jo? :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat