Otisková sada Bimbiko zkušenosti?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.10.21 12:16

Otisková sada bimbiko zkušenosti?

Ahoj :mavam: narazila jsem teď ne facebooku na otiskovou sadu bimbiko… Má s tím někdo zkušenosti, nebo viděl to už někdo taky a uvažuje o koupi?
Ráda dám na recenze, takže předem děkuji za každou odpověď :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.10.21 12:22

Ahoj! :D Právě včera jsem zakládala vlákno ohledně obtisku ručky… Byla jsem nedávno na návštěvě u známé a měla obtisk pověšený na stužce na zdi a dost se mi to líbilo, tak jsem přemýšlela, kde bych nějakou hlínu k obtisku koupila… :lol: Bimbiko na mě dnes ráno také vyskočilo na instagramu a vypadalo to dost dobře. Koukala jsem pak ještě na podobné na googlu, ale nakonec jsem přece jen koupila na Bimbiko. Jsem dost zvědavá, hned jak to přijde tak uděláme s Tomáškem obtisk a dám vědět. :kytka: Máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.21 12:30

Super! @terezaklin to mě těší. :P Bavili jste se o tom s kamarádkou?… říkala něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.21 12:33

@MamaAnička97 Je to spíše rodinná známá, se kterou se moc nevídáme a nemáme úplně nejlepší vztah… však to sama znáš, jak to občas bývá :lol: Takže se mi nechtělo se jí na to ptát a raději jsem napsala na emimino… Když už ten profil mám tak ať jej konečně také využiju :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.21 13:45

@terezaklin jasně, chápu. Pak mi určitě napiš až ti to dojde, jaké to bylo. ☺
Klidně pošli i fotku, moc ráda se kouknu :) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu