Otočila o 180 st. Co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rokos1
Povídálka 37 příspěvků 01.02.19 12:16
Otočila o 180 st. Co dál?

Ahoj. Potřeboval bych radu, nebi možná jen vyslechnout. Jsem zoufalý a nevím co dál. Ale od začátku. S mojí nyní již expritelkyni jsme byli spolu již podruhé. Poprvé mladí a rozešli jsme se kvůli hlouposti. Nyní je mě 43 a jí 38. Po letech jsme se dali znova dohromady. Vyrikali si proč jsme se tenkrát rozešli a shodli se na tom že teď to bude jiné, protože už víme či oba chceme a že jsme si celou dobu chyběli. Vše byli fajn. Ona je takový ten typ do přírody, na vodu, zvířata, bylinky atd. Cca po roce jsme začali řešit společné bydlení. Navrhla aby jsme si pořídili domek se zahradou, ovečky atd. Zkrátka hospodářství. Vybehali jsme si společnou hypotéku a po dlouhých peripetiích jsme pořídili domek a pustili se do rekonstrukce. Byli jsme šťastní. Druhý rok jsme pořídili ovečky. Říkala pořád jaj je šťastná a že mě miluje. Bohužel na konci loňského roku se sešlo několik okolností, které nás rozdělili. Já marodil se zády a několik týdnů jsem spal v obýváku, problémy začali dělat nájemníci v jejím starém bytě a do toho ona změnila práci. Atmosféra přestala být laskyplna a začali hádky. Cca po měsíci a půl jsem za ní přišel s tím že jsem ji řekl že s tím musíme něco dělat a na vztahu pracovat aby to neskončilo špatně. Ona odpověděla že je pozdě v nové práci ji nadbihal manažer a jejími slovy…nešťastná ženská je snadná kořist…mu podlehla a skončila s ním v posteli. Chtěl jsem vědět co dál. Ona řekla. Dům se prodá a půjdeme od sebe. Můžeme tu normálně dal žít, protože ani jeden z nás nemá kam jít. Její manažer ten den ve firmě skončil a pracuje v Praze. Ona se úplně změnila. Nakupuje šatičky, pradelko a dvakrát týdně když má volno za ním jezdí přes 100 km do Prahy. Doma se jen pozdravime a nic víc. Po měsíci jsem se jí zeptal či tedy s tím domem…a ona zas jen že se prodá. Nechápu to. Milovala to tady. A teď že ti není její způsob života. Dva roky jsme do domu dávali všechny peníze a dreli jak blázni. A teď je ochotná dům prodat klidně 500000,– levněji než je nás dluh, jen aby se hi zbavila. Snažím se se přesvědčit že s takovým člověkem přeci nechci dal žít…a pak je mi zas hrozně smutno že takhle všechno zahodila a změnila se že dne na den. No a teď tu musíme bydlet v jednom domě…spím v obýváku. Ona je vždy dva dny v práci a dva dny doma..Le doma skoro není…buď je v Praze nebo u kamarádek atd. Doma se jen vyspi, vypere si atd. A já se v tom hrozně placam. Chci zapomenout a jít dál…ale dům se může prodávat třeba rok a já tu na ni musím koukat jak se maluje a odjíždí za svým manažerem… Nevím jak dlouho to vydržím. Má někdo podobnou zkušenost? Poradíte co dělat, nebo co pomohlo Vám?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
hopsalka
Kecalka 245 příspěvků 01.02.19 12:25

Nevím, podobnou zkušenost nemám já ani nikdo z mého okolí, nicméně je poblázněná hormony, pravděpodobnost, že ji pan manažer má jen pro zpestření volných chvilek je velmi vysoká. Může se po 3-4 měsících stát, že ona na něj začne tlačit a on couvat. Těžko říci, jak to mezi sebou vlastně mají.

Jen si dejte tedy velký pozor na to, prodávat dům pod cenou, půjde-li to. Tomu nesmíte podlehnout. Když už vztah vyšuměl a ani nebudete mít kde bydlet, tak ať Vám na krku nevisí ještě dluh z minulých závazků.

Třeba si prostě nejste souzeni…

Mauri08
Stálice 60 příspěvků 01.02.19 12:27

Nejdříve mě napadlo ze má krizi, ale kopla bych ji někam…doma prozivam něco podobného ( jen mě nepodvadi) má svobodného kamaráda a já mu začala po 15 letech překážet…pomohlo až po 5 měsících v nervech a nejistotě bouchnout do stolu a je mi lip… ty se teď soustředění na sebe a ji ignoruj… ona to časem pozná ze za frajerem jezdí jen ona …a víš co se říká “ člověk zjisti co ztratí až když to ztratí” tak ji dej najevo ze ty nejsi ten špatnej … třeba se dá dohromady ale věř mi žádná ženská ani chlap nestojí zato se takhle trápit- jsoumnohem horší situace

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3206 příspěvků 01.02.19 12:30

Kopni ji do riti.neverna zenska nebo neverny chlap,je to stejne.a jeste ti rekne že nešťastna zenska je snadna korist. :zed:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 01.02.19 12:34

Nemůžeš ji nějak vyplatit a dum si nechat? Pokud ma byt, at jde do něho a ja bych dělala vše pro to, abych dům neprodavala pod cenou. To je jeji problem, ze si to rozmyslela. Stejne je jen poblaznena a brzo ji to prejde. Ty nebuď vůl a jednej, i kdyby sis mel vzit domu spolubydliciho aby si to utahl.

Rokos1
Povídálka 37 příspěvků 01.02.19 12:35

Já se v ní prostě nevyznám…se mnou být nechce…ale používá můj počítač takže vím že si na mém fb prohlíží naše společné fotky které tam mám a před pár dny dokonce fotky jedné mě ex kterou mám v přátelích… Ale nepíšu si s ní ani mezi námi už dávno nic není…

stankaSR
Kecalka 467 příspěvků 01.02.19 12:38

Nájdi si novú ženu, pohodovú babu, ktorá ti pomôže to prekonať a tuto fúriu vyštípať z domu. Koľko beha po svete rozvedených žien, ktoré by sa o teba a dom s láskou starali?!

Rokos1
Povídálka 37 příspěvků 01.02.19 12:38
@Martina84 píše:
Nemůžeš ji nějak vyplatit a dum si nechat? Pokud ma byt, at jde do něho a ja bych dělala vše pro to, abych dům neprodavala pod cenou. To je jeji problem, ze si to rozmyslela. Stejne je jen poblaznena a brzo ji to prejde. Ty nebuď vůl a jednej, i kdyby sis mel vzit domu spolubydliciho aby si to utahl.

Máme hypotéku společnou…a jelikož už jsme starší tak jsou splátky dost vysoké…sám bych to neutahl. A hlavně ona pryč nechce. Byt má také na hypotéku a tím že ho pronajímá se ta hypotéka platí. Kdyby vyhodila nájemníky musela by platit hypotéku tady i tam…pod cenou dům samozřejmě prodat nechci…Ona má představu, že ho dokonce budu dál opravovat aby se prodal co nejlépe :zed:

Příspěvek upraven 01.02.19 v 12:41

samá práce
Ukecaná baba ;) 2464 příspěvků 01.02.19 12:39

@Rokos1
Nic, co by pomohlo? Pochcat ji bylinky, sežrat ovce, zabalit baťůžek a naflákat tlamu na cestu do Prahy. Pak sehnat realiťáka a ten barák v ty zadeli prodat. Podělit se o kačky a mít na paměti do stejný řeky nevstoupíš dvakrát. ;)

salamio
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 01.02.19 12:46

@Rokos1 nakopnout s rozběhem. Možná i za cenu finančních ztrát při vypořádání domu - klidný život se nijak penězi poměřovat nedá.

Je to znuděná nanynka, navíc podle všeho tak trochu esopi.ča - už tohle tě mělo varovat. Tak ať si pana manažera užije do sytosti.

Ty si dej zatím oraz a nech dalšími vhodný průběh. Však ona se najde nějaká, co tě bude mít doopravdy ráda, ne jako tahle.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3206 příspěvků 01.02.19 12:47

Je ji 38,děti nemá?

Rokos1
Povídálka 37 příspěvků 01.02.19 12:53
@karkarka píše:
Je ji 38,děti nemá?

Ne e děti nemá. V létě jsme o tom mluvili. Řekla že hodiny ji zatím netikaji ale že tomu chvíli necháme volný průběh a uvidíme. Ono je to nejspíš tak že její rodiče spolu sice žijí v jednom domě ale jeden nahoře a druhý dole. Táta je cholerik a máma si dělá co chce. Jednou už od něj odešla a zase se vrátila. Nic pro vztah nedělají a jen si stěžují na toho druhého. No a když jsme mi prožili pár hádek, lekla se a to mi i řekla…že nechce dopadnout jako máma a zdrhla.

Proximus
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 01.02.19 13:06
@Rokos1 píše:
Ne e děti nemá. V létě jsme o tom mluvili. Řekla že hodiny ji zatím netikaji ale že tomu chvíli necháme volný průběh a uvidíme. Ono je to nejspíš tak že její rodiče spolu sice žijí v jednom domě ale jeden nahoře a druhý dole. Táta je cholerik a máma si dělá co chce. Jednou už od něj odešla a zase se vrátila. Nic pro vztah nedělají a jen si stěžují na toho druhého. No a když jsme mi prožili pár hádek, lekla se a to mi i řekla…že nechce dopadnout jako máma a zdrhla.

Myslím, že bys jí neměl vůůůbec v ničem vycházet vstříc. Tzn. v domě bude zima, voda moc nepoteče, když už, tak jenom studená - holt polámal se bojler. O ovečky, bych nejevil vůbec zájem, nebo bych je rovnou prodal. Auto se zrovna polámalo a to rozbité okno v obyváku zasklíš až se Ti bude chtít. Sakra shořel i motor u pračky ? Ať táhne k panu managerovi, nejsi jí ničím povinován.

Rokos1
Povídálka 37 příspěvků 01.02.19 13:17

Nejhorší je, že když se na to snažím podívat bez emocí jen rozumem… Tak vím že je to celé v pr.deli, že s člověkem který mi bezostyšně vrazi kudlu do zad ne jen jako chlapovi, ale i jako partakovi ve všem co jsme spolu plánovali bych dal žít nechtěl. Ale pak jsou chvíle kdy moc chci aby to zase bylo jako před pár měsíci Aby se tohle vůbec nestalo. Je to zatím jen měsíc a já se prostě nedokážu odmilovat na povel. A hlavně jsme předtím trávili spolu všechen čas, měli spolecne koníčky i sny a teď já prostě nevím čeho se chytit. V práci mě to nebaví, doma mě to nebaví, nemůžu pořádně spát když vím že ona je v Praze…a zhubla jsem za čtyři týdny 10 kg 8o

jasnahvezda
Kecalka 141 příspěvků 01.02.19 13:28

To nemá smysl…Pokud si nepřiznáš, kde si dělal a děláš chyby ty. Ženský většinou nepálí mosty ze dne na den. Pokud je tedy duševně zdravá a vyrovnaná. Jinak ve svém okolí jsem zažila pdobnej případ. Nakonec se paní vrátila..cca po roce. S manželem doma nuda, taky se rád napil, děcka velký..zlákalo ji dobrodrůžo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >