Otočný sporťák do lehu, ve kterém je dítě v teple?

1914
11.11.20 07:03

Otočný sportak do lehu, ve kterém je dítě v teple?

Ahoj holky, omlouvám se, nenasla jsem diskuzi, která by mi odpověděla na mé požadavky.
Malá 7,5 měsíce se mi s fusakem už nevejde do korby, jelikož máme neurologicky problém, tak sedět ještě nějaký čas urcite nebude, ale nechce se mi vzdávat toho jak je hezky v korbe chráněna. Prosím nějaké typy na sportak, který jde do úplného lehu, nebo skoro úplného lehu (sklon opravdu malý), jde otočit po i proti směru jízdy, ale pokud by to slo jen směrem ke mně, smířila bych se asi s tím :D no a hlavně, aby tam bylo ditko co nejvíc chráněné před zimou a větrem..? Moc děkuji za každý typ :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17510
11.11.20 07:30

Bebetto nico, x-lander xmove

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19711
11.11.20 07:56

Bebetto luca pro (ale celkově ty bebetto jsou podobne). Ma otocnou sedacku, velkou strechu, co sklopim pomalu pres cely kocar, prostorny nanoznik, jde do lehu. Ja v nem vozila syna loni od 7 mesicu, taky jeste nesedel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6354
11.11.20 08:09

Pokud má v korbě dost místa, vyměnila bych fusak za nějaký z ovčího rouna. Mě máma šila fusak do korby, protože korba byla menší, tak aby nezabíral moc místa. Shodou okolností se mi fusaky z rouna sešly 2 (oba domácí výroba), takže kdyby byl zájem, tak napište SZ a rozměry korby. Jsem ochotná jeden prodat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2489
11.11.20 08:17

Me v tomto ohledu vyhovoval napr. Firkon F4. Ma ale jine nevyhody - napriklad hmotnost. Obecne asi kocar s vloznou taskou pujde do lehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
11.11.20 08:18

ABC design má krásný sporťák. Je otočný po směru i proti a jde dát do úplného lehu. Kupovala jsem ho ale jako trojkombinaci. Je i kvalitní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8526
11.11.20 09:01

Mam kocar s hodne otevrenou korbou a miminku to nijak nevadilo. Proto je venku, ne? Aby dychalo cerstvy vzduch. Proti zime ma vhodne obleceni plus ten fusak. Do mrazu jsem ten fusak navic stahla kolem obliceje (ve stylu spacaku mumie), takze v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
11.11.20 09:04

Valco ultra trend. Má pěkný teplý nánožník, je otočný, polohovatelný do lehu, velmi lehký :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
11.11.20 09:40

Za mě babytrend triga
veliký kočár pro veliké zimní děti na spaní venku i v mraze. Kočár byl naprosto skvělý, prostorný, děti zachumlané a vyhřáté i v mraze. Nevýhodou je váha kočárku, výhodou stabilita a veliký prostor pro dítě.

Daruju s komplet vybavením-vložná taška, další zateplení. Měla jsem ten kočárek ráda, odvozila jsem v něm tři děti a stále vypadá hezky, všechny děti spaly venku i v mraze, všechyn děti byly fakt veliký a dlouhý, to poslední je ledňáček; v kočárku spal i ve dvou letech venku v zimě (to už nosil velikost 104).
Můžu poslat fotku kočárku do SZ.

Franzisca

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1914
11.11.20 09:45
@franzisca píše:
Za mě babytrend triga
veliký kočár pro veliké zimní děti na spaní venku i v mraze. Kočár byl naprosto skvělý, prostorný, děti zachumlané a vyhřáté i v mraze. Nevýhodou je váha kočárku, výhodou stabilita a veliký prostor pro dítě.

Daruju s komplet vybavením-vložná taška, další zateplení. Měla jsem ten kočárek ráda, odvozila jsem v něm tři děti a stále vypadá hezky, všechny děti spaly venku i v mraze, všechyn děti byly fakt veliký a dlouhý, to poslední je ledňáček; v kočárku spal i ve dvou letech venku v zimě (to už nosil velikost 104).
Můžu poslat fotku kočárku do SZ.

Franzisca

Dobrý den, moc děkuji za nabídku, mohla bych poprosit o foto? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19711
11.11.20 09:50

@Heivka tyjo zrovna ten ovci fusak mi přijde snad největší jak ma toho berana :D ja ho mam a nenarvala sem v nem do korby uz 7 měsíčního a to nemam zadnou mini korbicku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6354
11.11.20 12:29

@Kriss Tina Ono závisí jak je šitý, ten, co mi máma dělala je opravdu tenký s minimální vnější vrstvou, takže je to v podstatě čisté rouno s tenkým polyesterovým potahem a zipem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama