Otok a bolest rukou v těhotenství

188
17.12.19 12:29

Otok a bolest rukou v tehotenstvi

Dobry den, jsem ve 21tydnu tehotenstvi a zacla me bolet a dnes i mirne otekat prava ruka. Bolest je silena i v noci.Byla jsem u mudr a ten me rekl, ze to budou karpaly a ze mam jit na obstrik.Tam jsem objednana na ctvtek.Ale chci se zeptat mely jste to nekdo a kdy to preslo. Protoze je to silene.Moc dekuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
185
17.12.19 13:20

Měla jsem to na obou rukách cca od 7 měsíce, nejhorší to bylo v noci, přes den jsem to rozhybala s večer zase nanovo, po porodu jedna ruka úplně přestala a druhá cca po sestinedeli, jinak manžel si musel i prisivat knoflíky, já s téma rukama nebyla schopna dělat takovety jemně motorické činnosti, u doktora jsem s tím nebyla, v tehotenstvi to bývá běžné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34321
17.12.19 13:37

Fakt bezne, jo? A ja uz se bala 8o no tak ja: jeden den jsem vyzehlila kos pradla a bolest srovnatelna s otrocinou na chalupe, kdy jsem rucnima nuzkama ostrihlala asi 100 zlatych destu :mrgreen: brneni, bolest predlokti, budila jsem se ze spani, konska mast pomohla tak na hodinu :roll: dalsi den oraz, vecer jsem chvili pletla a stejne peklo. To same po umyti dvou oken atd.atd.takze nedelam nic :roll: no ale, heureka, zdobeni cukrovi na to vliv nema :lol: ani utirani prachu ani koupani psu ani podlahy. :mrgreen: jsem ve 30tt. Drzim palce, at uz je konec, proboha :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
17.12.19 16:22

No ja to mam taky uplne silene. Bolest jak hrom. Vecer jsem i brecela bolesti :,(.Ve ctvrtek jdu na ten opich tak su zvedava.Tak su rada, ze v tom nejsem sama :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
18.6.20 11:46

Holky všichni mě pořád říkali, že až porod… ale mě pomohlo podle rady fitness trenérky zvýšit příjem bílkovin na 3× tolik. Takže denně jím 2 plátky masa a řecký jogurt. Otoky nohou a hlavně rukou které sem prakticky necítila, zmizeli za dva dny. A teď úplná pohoda. Jsem v 33.tt… zkuste ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat