Otok kolene a bolest lýtka - zánět žil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Laurietta
Povídálka 13 příspěvků 24.07.19 18:16
Otok kolene a bolest lýtka-zánět žil

Ahoj jdu si k vám pro radu bolí mě levé koleno mám ho trochu oteklé s tím ze mě bolí i zadní strana kolene a taky lýtko. Když koleno pokrčím jakoby mě to táhlo od stehna ke kolenu. Chůze mě taky bolí ale dá se to vydržet jen si nemuzu kleknout nebo dřepnout to mě to začne hrozne bolet. Mamka mě straší aby to nebyl zánět žil ze se na to umírá. Je mi 26 mám dvě malé děti tak snad to bude nějaká blbost jdu k doktorovi ale až v pondělí. Joo a mám nadváhu myslíte ze to muže souviset? Za rady a zkušenosti budu moc rada potrebuju se trochu uklidnit. Díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28682 příspěvků 24.07.19 18:21

Panenko podsrpenská :roll: a ty si myslíš, že když tady popíšeš, kde tě bolí, že ti určíme diagnozu? Jo, běž až v pondělí. Maminka má, pokud by to byla tromboza, ne zánět žil, což se nepozná z popisu, nýbrž z diagnozy od doktora pravdu. Může se ti utrhnout ucpávka a dostaneš bud´embolku, nebo zástavu srdce.

Laurietta
Povídálka 13 příspěvků 24.07.19 18:23

Já to myslela spis tak jestli někdo neměl to stejné co já..toť vše po nikom nechci žádnou diagnózu

bobulka88
Kecalka 331 příspěvků 24.07.19 18:27

Bakerova cysta, tromboza. I doktor te posle na dalsi vysetreni, aby si byl jistej.

berry4
Nadpozemská drbna 28682 příspěvků 24.07.19 18:31

Měla jsem rozstřelenej loketní kloub na 8 kusů. Děsně to bolelo. Co vám s tím dělali? Měl to prosím stejně někdo tady jako já? :lol: :roll:

kačka39
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 24.07.19 18:43

@Laurietta Já to přesně takhle měla, taky jsem myslela že zánět žil. No a nakonec to byl utržený meniskus a vaz. Jsem teď po operaci. S tím zánětem žil si to myslela původně i obvodní. Poslala mě na několik vyšetření… a pak na ortopedii :mrgreen: Dojdi si, bez vyšetření ti do kolene nikdo nevidí.

Lucka Svobodová
Stálice 67 příspěvků 24.07.19 19:49

Koleno je hrozně složitý a někdy s tím mají problém i doktoři, do kloubů nikdo nevidí. Můžeš mít nataženej sval, trombózu, zánět v kloubu a dalších 20 blbostí, ale nejpřesněji ti to řekne doktor. Pokud bys nakonec skončila na ortopedii kvůli koleni, doporučuji si vyžádat magnetickou rezonanci. :lol:

Lama Lama
Hvězda diskuse 54381 příspěvků 24.07.19 20:35
@berry4 píše:
Měla jsem rozstřelenej loketní kloub na 8 kusů. Děsně to bolelo. Co vám s tím dělali? Měl to prosím stejně někdo tady jako já? :lol: :roll:

Já bych ti to odoperovala. :jazyk: Teda já ne, já ty traumatologický zákroky nedávam, jak tam začnou bušit kladivama, rozburskama, dlátama :poblion:

Zakladatelko, kdybych si měla typnout, tak mi to jako tromboza nepřipadá. Spíš ta bakerova cysta. Ale nevsadila bych si na to víc, než padesátikorunu a zdraví a život už vůbec ne, takže zítra fofruj k doktorovi.

berry4
Nadpozemská drbna 28682 příspěvků 24.07.19 20:55

@Lama Lama ale o tom nevíš… :jazyk: Tak teda dík. Jsi fakt kámoš :lol: ;)

mroe
Neúnavná pisatelka 16080 příspěvků 24.07.19 21:35

Kdyz chces tip, tak tipuju Bakerovu pseudocystu. Tak schvalne napis ( samozrejme jdi k dr.), jak spolehliva je diagnostika po internetu…

mroe
Neúnavná pisatelka 16080 příspěvků 24.07.19 21:36
@Lucka Svobodová píše:
Koleno je hrozně složitý a někdy s tím mají problém i doktoři, do kloubů nikdo nevidí. Můžeš mít nataženej sval, trombózu, zánět v kloubu a dalších 20 blbostí, ale nejpřesněji ti to řekne doktor. Pokud bys nakonec skončila na ortopedii kvůli koleni, doporučuji si vyžádat magnetickou rezonanci. :lol:

A nejliep hned zitra, ne?

Laurietta
Povídálka 13 příspěvků 24.07.19 21:38

Zítra jdu na ortopedii snad mě vemou když tam přijdu. Dám vědět jak sem dopadla

Lama Lama
Hvězda diskuse 54381 příspěvků 24.07.19 22:27
@mroe píše:
Kdyz chces tip, tak tipuju Bakerovu pseudocystu. Tak schvalne napis ( samozrejme jdi k dr.), jak spolehliva je diagnostika po internetu…

Ty opisuješ. :cert:

mroe
Neúnavná pisatelka 16080 příspěvků 24.07.19 22:34
@Lama Lama píše:
Ty opisuješ. :cert:

Ne. Napadlo me to hned po prvnim precteni. Jenze nez doctu diskusi a sesmolim prispevek, jsem na druhe strance… :cert: :cert: :cert: :jazyk: :jazyk: :jazyk:
I kdyz tady jsem si mezitim jeste udelala jsem vinny strik a okonturovala jedno CT…

Lama Lama
Hvězda diskuse 54381 příspěvků 24.07.19 22:40
@mroe píše:
Ne. Napadlo me to hned po prvnim precteni. Jenze nez doctu diskusi a sesmolim prispevek, jsem na druhe strance… :cert: :cert: :cert: :jazyk: :jazyk: :jazyk:
I kdyz tady jsem si mezitim jeste udelala jsem vinny strik a okonturovala jedno CT…

víno jsem stihla taky. :jazyk: CT1 jsem vypla. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama