Otok na hlavičce u miminka

16.12.19 16:08

Otok na hlavičce u miminka

Ahoj, jdu si pro radu nebo spíše možná abych byla trosku v klidu. Máme doma 8tydeni miminko. Porod jsem měla ukončeny vexem
Teď v sobotu se malému udělal na hlavě otok takže jsem nás hned sbalila a jela na pohotovost, kde mi řekli ze je to kefalhematom a ze jsem si toho asi nevšimla..(nejsem slepá abych si nevšimla, nic tam nemel ).. tak mi řekli ať přijdu v pondělí tj dnes ze ho prohlédne radiolog.. (jinak otok je takový vodovy, pohybuje se ).. tak dnes na kontrole nás prohledl radiolog s tím ze mozek je v pořádku ze tekutina je mezi kůži a kosti.. a opět ze je to kefalhematom, ale poslal mě na neurochirurgii -kde dr vyloučil kefalhematom, ale objednal nás do poradny na příští týden, ze mám malého zatím sledovat… takže teď budu týden ve stresu :,( :,( nesetkal jste se s něčím takovým někdo??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

16.12.19 16:35

Dcera měla po porodu. Na dvou místech z důvodu těžkého porodu. Mela de facto na pohled zdeformovanou hlavičku. Nikam nás neposílali, pze se jí to cca 3 týdny po porodu začalo vstřebávát. Dneska je jí 15 měsíců a hlavičku má krásnou :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 16:41

@MyDestinka jenže nám se to objevilo až teď v sednem týdnu. Jinak po porodu to chápu to se většinou vstřebá ale ze se to objeví takto :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 17:36

@Margaret.w
Ahaa. Tak snad to bude v pořádku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu