Otok obličeje od slunce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 14:48
Otok obliceje od slunce

Ahojte, jsme na dovce ve Spanelsku a prihodila se mi divna vec :think: po asi dvou dnech kdy jsem se ani neopalovala (ale chodili jsme po vyletech) mi otekl oblicej - napred horko v obliceji cely vecer, pak mi otekly oci, ze jsem je rano mohla stezi otevrit, pak to sestoupilo kolem nosu a tvare, no a to se drzi treti den, vypadam jako quasimodo. Celou dobu tu nosim siroky klobouk, slunecni bryle a mazu se padesatkou. Hodne piju. Ptala jsem se delegatky - nevi. Navstivila jsem tu i lekare - nevi. Me osobne to pekne stve, citim ten otok jak se mi vali do obliceje, kdyz sklonim hlavu a vypada to navic hrozne, mam pocit ze si me kazdy blbe prohlizi :( chlap furt ze se chce fotit, aby byly vzpominky na dovcu, to ja samozrejme nechci, takze uz jsme se ohledne toho i chytli.
Stalo se vam to nekomu taky? Jak jste s tim nalozili? Vracim se v pondeli v noci a chci si dovcu jeste uzit :( takhle jsem na hotelu s obkladem a na slunce moc nechodim.
MOC diky za odpovedi.

Radeji anonym kvuli pripadnym rejpalum.

Reakce:
cecetka
Echt Kelišová 8746 příspěvků 17.08.19 14:54

Pokud te nic neboli a nemas jine potize, mohlo by jit o alergickou reakci na NECO. Nejake antihistaminikum po ruce mas?

free333
Generální žvanilka 20394 příspěvků 17.08.19 15:11

Vzala bych si antihistaminikum, bude to alergie na slunce…

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 17.08.19 15:11

To nemusí být od slunce, zvlášť, když se před ním chráníš. Vem si Zyrtec, nebo něco.

Kskaja
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 17.08.19 15:15

Mně se to stalo, doktor mi na to dal magnezium… No po 3-4 dnech to opadlo. Ale chápu te, mně oteklo čelo… Měla jsem ho nafoukle jak puchýř… Pak to opadlo do očí poté do tváře… Též od sluníčka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 15:27

Dekuju. Antihistaminika mam, vzala jsem si ty nejsilnejsi, ale zatim se nic nedeje, krome toho, ze jsem porad otupela :lol:. Alergie na jidlo nebo kosmetiku apod. to byt nemuze, to jsme uz vyloucili zvlast kdyz tu jim veci, na ktere jsem zvykla i v cechach a kosmetiku pouzivam porad tu samou a nikdy se mi po tom nic nestalo… opravdu asi od slunce :nevim:
Zkusim to magnezium, zajdu si do lekarny.
Uvitam co nejvic tipu co s tim, prave tu lezim jak lazar pod klimatizaci a hlavu mam v mokrem studenem hadru zatimco chlap se sel valet na plaz :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 14:41

Tak hlasim, ze dnes otok zacal opadat, ale misto toho mam kuzi jak troud :roll: paleni, pnuti, suchost, jsem zarudla a ochranny krem me silene stipe.
Je to podle vas alergicka reakce nebo “jenom” spaleni? (coz nechapu kde jsem si mohla uhnat, kdyz tu chodim obalena kloboukem a brylemi a kremem jako japonsky turista :think: )

splendis
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 18.08.19 14:54

Ahoj, mela jsem to stejně když jsem byla v Řecku, já ale byla i spálená. A bylo to zadržování vody dostala jsem tam prášky na odvodnění a za pár dnů to bylo OK

tini
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 18.08.19 15:01

Kup si odvodnovaci caje-kopriva apod. a mimimalne 2× denne bych ho pila+zadne kafe a pit vodu. Mam to skoro na kazde dovolene, i do Kromerize, nevim proc, caje uz vozim s sebou-

Váš příspěvek
Reklama