Otok obličeje od slunce

Anonymní
17.8.19 14:48

Otok obliceje od slunce

Ahojte, jsme na dovce ve Spanelsku a prihodila se mi divna vec :think: po asi dvou dnech kdy jsem se ani neopalovala (ale chodili jsme po vyletech) mi otekl oblicej - napred horko v obliceji cely vecer, pak mi otekly oci, ze jsem je rano mohla stezi otevrit, pak to sestoupilo kolem nosu a tvare, no a to se drzi treti den, vypadam jako quasimodo. Celou dobu tu nosim siroky klobouk, slunecni bryle a mazu se padesatkou. Hodne piju. Ptala jsem se delegatky - nevi. Navstivila jsem tu i lekare - nevi. Me osobne to pekne stve, citim ten otok jak se mi vali do obliceje, kdyz sklonim hlavu a vypada to navic hrozne, mam pocit ze si me kazdy blbe prohlizi :( chlap furt ze se chce fotit, aby byly vzpominky na dovcu, to ja samozrejme nechci, takze uz jsme se ohledne toho i chytli.
Stalo se vam to nekomu taky? Jak jste s tim nalozili? Vracim se v pondeli v noci a chci si dovcu jeste uzit :( takhle jsem na hotelu s obkladem a na slunce moc nechodim.
MOC diky za odpovedi.

Radeji anonym kvuli pripadnym rejpalum.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11502
17.8.19 14:54

Pokud te nic neboli a nemas jine potize, mohlo by jit o alergickou reakci na NECO. Nejake antihistaminikum po ruce mas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28163
17.8.19 15:11

Vzala bych si antihistaminikum, bude to alergie na slunce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3907
17.8.19 15:11

To nemusí být od slunce, zvlášť, když se před ním chráníš. Vem si Zyrtec, nebo něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
17.8.19 15:15

Mně se to stalo, doktor mi na to dal magnezium… No po 3-4 dnech to opadlo. Ale chápu te, mně oteklo čelo… Měla jsem ho nafoukle jak puchýř… Pak to opadlo do očí poté do tváře… Též od sluníčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.19 15:27

Dekuju. Antihistaminika mam, vzala jsem si ty nejsilnejsi, ale zatim se nic nedeje, krome toho, ze jsem porad otupela :lol:. Alergie na jidlo nebo kosmetiku apod. to byt nemuze, to jsme uz vyloucili zvlast kdyz tu jim veci, na ktere jsem zvykla i v cechach a kosmetiku pouzivam porad tu samou a nikdy se mi po tom nic nestalo… opravdu asi od slunce :nevim:
Zkusim to magnezium, zajdu si do lekarny.
Uvitam co nejvic tipu co s tim, prave tu lezim jak lazar pod klimatizaci a hlavu mam v mokrem studenem hadru zatimco chlap se sel valet na plaz :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.19 14:41

Tak hlasim, ze dnes otok zacal opadat, ale misto toho mam kuzi jak troud :roll: paleni, pnuti, suchost, jsem zarudla a ochranny krem me silene stipe.
Je to podle vas alergicka reakce nebo “jenom” spaleni? (coz nechapu kde jsem si mohla uhnat, kdyz tu chodim obalena kloboukem a brylemi a kremem jako japonsky turista :think: )

• Citovat
  • Nahlásit
901
18.8.19 14:54

Ahoj, mela jsem to stejně když jsem byla v Řecku, já ale byla i spálená. A bylo to zadržování vody dostala jsem tam prášky na odvodnění a za pár dnů to bylo OK

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2084
18.8.19 15:01

Kup si odvodnovaci caje-kopriva apod. a mimimalne 2× denne bych ho pila+zadne kafe a pit vodu. Mam to skoro na kazde dovolene, i do Kromerize, nevim proc, caje uz vozim s sebou-

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama