Otoky v těhotenství 35tt

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 04:52
Otoky v těhotenství 35tt

Ahijky holky všimla sem si ze mi začínají otekat kotníky, jeden více a jeden měně po ránu je to vždy trochu lepší a chci se zeptat zte vnitřní strany nohy. Jak je kotnik na pohmat otok je citlivý bolí. Muže otok i bolet? Tlak mám v pohode otoky se zatím nešíří, a jak píšu po ránu je to vždy o něco lepší.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 35. týden těhotenství?

Reakce:
lenka197917
Kecalka 150 příspěvků 25.04.19 06:28

Měla jsem to taky, nohy jako bambule, na dotek bolestivé, cítila jsem takové pnutí. Ale já budu špatný příklad, mě mimi umřelo v 35 tt. Ale určitě vyraž k lékaři, mě s tím chtěl poslat do nemocnice a už nenašel srdíčko. Ale nechci tě strašit, nohy natekaji všem

Tiffany1
Závislačka 3938 příspěvků 25.04.19 06:33

@lenka197917 Uff, strasny, ze se tyhle veci dějí. V 35.tt je to priserny. :nevim:
Jinak, ja byla zatopená cela… :mrgreen: Kotníky jsem nemela, pata mi ladně navazovala na lýtko :mrgreen:

kve-tinka
Kelišová 5024 příspěvků 3 inzeráty 25.04.19 06:44

Určitý stupeň otoků je ke konci těhotenství zcela normální, já před 6 lety v létě před porodem nosila jen pánské krosky :roll: i teď ve 32tt mám lehké otoky kotníků, ale já je mám i když nejsem těhotná, špatně mi z dolních končetin odtéká lymfa

Medičkaa
Kecalka 315 příspěvků 25.04.19 06:56

Také jseem svoje mamutí otoky neřešila s tím že je to normální a doktorka mě poslala do špitálu, rodila jsem ve 36 týdnu kvůli preeklampsii. Takže určitě bych poradila domů sehnat tlakoměr a měřit min. 2× denně tlak. Jakmile by se zvýšil pelášit do nemocnice. Ale zas nechci strašit, opravdu to mohou být jen otoky, což je nepříjemné ale nijak to neohrožuje. U mě pak ten tlak skočil ze dne na den.

iwinek
Kecalka 370 příspěvků 25.04.19 07:57

Také jsem v prvním těhotenství trpěla na otoky. Rozhodně ro řekni doktorovi. Zkontroluje si tě… Já měla tenkrát nohy jak konve :D pamatuji si, že když mě viděl primář při příjmu na plánovaný cs, tak se mě ptal zda to tak mám dlouho. Moje odpověď byla, že ano a že je to u mě normální. Nikdy nezapomenu jak se na mě podíval a řekl mi, že to teda normální není. Takže pokud je to oteklé a bolí hlásit doktorovi ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 08:05
@lenka197917 píše:
Měla jsem to taky, nohy jako bambule, na dotek bolestivé, cítila jsem takové pnutí. Ale já budu špatný příklad, mě mimi umřelo v 35 tt. Ale určitě vyraž k lékaři, mě s tím chtěl poslat do nemocnice a už nenašel srdíčko. Ale nechci tě strašit, nohy natekaji všem

Pohyby cítím a kontrolu mám 2.5 tak sem chtěla vydržet je to už za chvilku. ja si jen nebyla jista zda otoky mohou bolet na dotek… mazu si to zatím masti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 08:08

Nemám ty otoky nějak extra silene. Na té jedné noze jsou jen citlivější na ten dotek cítím mírně bolet. Mazu si to zatím mastickou a tlak mám v pohode mivam ho spíše nižší kotrolu mám pristi týden ve čtvrtek tak to určitě doktoru reknu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 08:09
@Tiffany1 píše:
@lenka197917 Uff, strasny, ze se tyhle veci dějí. V 35.tt je to priserny. :nevim:
Jinak, ja byla zatopená cela… :mrgreen: Kotníky jsem nemela, pata mi ladně navazovala na lýtko :mrgreen:

A boleli te? Také na dotek?… je to hrozne no už abych to měla za sebou ten porod..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 08:40

Teď to je otekle ta práva noha z vnitřní strany a na zmacknuti to bolí no.

Váš příspěvek
Reklama