Otoky v těhotenství a po porodu

50
25.2.21 21:23

Otoky v těhotenství a po porodu

Ahoj! Jsem 40tt a jsem celá taková nateklá… počítám s tím, že i po porodu to bude chvíli trvat než to zmizí, ale ráda bych tomu pomohla tímto přípravkem od kneippu https://www.kneipp.com/…na-odvodneni …je to přírodní. Jen nevím zda-li budu kojit, tak jestli to nemůže miminku uškodit? Děkuji za odpovědi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67
25.2.21 22:08

Byla jsem tak nateklá, že jsem nosila o 3 čísla větší pantofle… Bez nadsázky. Nezabralo nic, čaje, doplňky, kopřivy do jídla.. :poblion:

A voda odešla sama cca do týdne a půl po porodu. Zkus nejdřív počkat, co udělají poporodní hormony. Pomoc preparáty (ač přírodními) bych zkusila až pak.

Tělo si ve spoustě případech poradí samo. Vyckej a uvidíš

A k tomu preparátu- něm zkušenost, neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
26.2.21 09:06

Na konci těhotenství jsem otekla strašně, bohužel se potvrdila preeklamsie, na to pozor a určitě informovat o otokách lékaře.
S těma botama jsem to měla stejně jako @e Marry… strašný. Nepomohlo nic a začalo se to lepšit asi týden po porodu…po dvou už to bylo relativně ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.2.21 11:10

Ještě tři dny před porodem jsem vypadala normálně, jakmile jsem porodila, strašně jsem otekla, hlavně v obličeji, takže nemám ani žádné fotky sebe z porodnice. Úplně jsem „zavidela“ maminkám, co mají krásné poporodní fotky s miminkem. Já jsem vypadala jak matrona a to mám normálně 60 kg. Koupila jsem si něco od For femina a asi za 2 týdny to přešlo. Možná by to ale přešlo i bez toho přípravku, normálně samo od sebe. Moc nerozumím tomu, že jsem celou dobu otoky neměla a po porodu se to takhle moc stalo. No, hlavně zdraví. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 17:52

Je jasné, že žádná žena potom, co porodí nebude úplně sexbomba. Já jsem kupříkladu začla malými kroky aby se mé tělo vrátilo do normálu a zárovneň si tak neublížila a starala se o syna. Pomohlo mi dost odvodňování, protože jsem měla v sobě dost zadržené vody. Brala jsem H2out, který je přírodní produkt. Pak také jsem chodila na procházky a po půl roce jsem vypadala zase jakodřív

• Citovat
  • Nahlásit
95
16.3.21 17:03
@Anonymní píše:
Je jasné, že žádná žena potom, co porodí nebude úplně sexbomba. Já jsem kupříkladu začla malými kroky aby se mé tělo vrátilo do normálu a zárovneň si tak neublížila a starala se o syna. Pomohlo mi dost odvodňování, protože jsem měla v sobě dost zadržené vody. Brala jsem H2out, který je přírodní produkt. Pak také jsem chodila na procházky a po půl roce jsem vypadala zase jakodřív

Naprostý souhlas. Chce to jít po malých krocích a to odvodnění je taková skvělá vychytávka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat