Otrávená ze života

Anonymní
22.12.20 14:03

Otravena ze zivota

Dobrý den, predem se omlouvam za anonym, kde bych zacla, jsem mlada, je mi 18, moje “problémy” začali cca před rokem co se se mnou rozesel přítel, byl na mě hnusny, neustále mě urážel kravo, pico, když mě u nej vojel i přes to, ze mě to bolelo a já rikala stačí, tak po jeho uspokojení mě posilal doprdel*e i přes moje bolesti v podbrisku, ještě ze jsem bydlela par metru od nej, nedosla bych to, naschval se prede mnou zajimal o jiné slečny aby mi srazel sebevedomi, srazil mi ho dost, no co dal.. rozesel se přes SMS hrubým zpusobem kterej tu už nebudu vypisovat, už je to rok a do teď na to myslim, mám problem si pustit k tělu jakéhokoliv jineho kluka, mám v sobě blok, a ne jen to..muj bratr a mama se v domácnosti neustále hádají, ze mi to není absolutně prijemny a v tu chvili bych sla nejradši skočit z okna, na střední skole mi to vubec nejde, vubec, nejsem chytra a ani nejak extra pohledna..nevim jak budu příští rok maturovat a vubec co budu dělat..prijdu si tak zbytečná, úplně k nicemu, chci se odstěhovat z domácnosti abych neposlouchala furt ten řev, ale kde vemu peníze..už jsem si dokonce začala dělat i plan, ze budu prostitutka, vydelam si prachy, procestuju par míst který budu chtít a pak se zabiju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6703
22.12.20 14:08

Dělej jak myslíš. Když je to tvoje cesta jak naplnit svůj život, tak tak konej. Jinak jsi určitě troll, takže je to buřt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6408
22.12.20 14:09

Najdi si psychologa, no možná už spíš psychiatra. Ale úplně moc ti nevěřím, že nám tady nevěšíš na nos buliky. Máš blok a chceš pracovat jako prostitutka?

Příspěvek upraven 22.12.20 v 14:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
22.12.20 14:11

Nedělej hlavně žádný blbosti. Zatni zuby a pořádně se uč, ať tu maturitu příští rok dáš na klid. Pak si můžeš najit práci a odstěhovat se. Ber to jako tvůj cíl. Ten rok a půl to doma vydržíš. A kluky bych prostě neřešila. Až bude správný čas, tak se nějaký najde a věr mi, že vsichni nejsou stejní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
22.12.20 14:12

Vyhledej odborníka, plán dělat prostitutku, cestovat a pak se zabít není dobrý. Život je krátký, nauč se mít ráda samu sebe. Važit si sebe, ten vztah nebyl dobrý, buď ráda, že je konec. Najdi si brigádu, šetři peníze, po maturitě se budeš hlásit dál? Nebo začneš pracovat? Pak najít třeba spolubydlení. Ale musíš začít u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.20 14:14

@Cenarius některý lidi se sem jdou vypsat, a čekají, ze jim někdo napíše něco rozumného, proto miluju ty lidi, který furt pisou “troll” “troll” sakra jestli si někdo mysli ze to je troll, ať vypne emimino a vubec do mého příspěvku nic nepise..diky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.20 14:17

@Jolka86 no prave já nevim co budu dělat po maturite, s myma znamkama se asi dal hlásit nikam nebudu

• Citovat
  • Nahlásit
5848
22.12.20 14:25

Jestli chceš mít v životě méně problémů, tak se hlavně začni učit.
Na tu maturitu a především češtinu. Jinak tu maturitu fakt nedáš…

Věř tomu, že lepší životy obecně žijí ti, co se spíš učili, než aby randili s idioty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
22.12.20 14:45

Za takové situace se ti nedivím, že asi nemáš na nic chuť… Každopádně teď se uč na maturitu! Jedničky mít asi nebudeš, ale snaž se, ať to doděláš, když už na tu školu chodíš tak dlouho. A matka a bratr, nemůžeš je požádat, ať se přestanou hádat, abys měla klid na učení? Nebo ať se laskavě jdou hádat někam jinam?

Jestli ti učení nejde, třeba jsi pro změnu manuálně zručná? V něčem šikovná? Neříkej, že v ničem, nevěřím! :) Něco tě určitě baví nebo aspoň bavilo dřív. Popřemýšlej nad tím. Něco se najde a z toho si zkus udělat budoucí povolání. Hlavně musíš chtít. Sama vidíš, že takhle to k ničemu dobrému nepovede. Přeju hodně štěstí! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2394
22.12.20 14:53
@Cenarius píše:
Dělej jak myslíš. Když je to tvoje cesta jak naplnit svůj život, tak tak konej. Jinak jsi určitě troll, takže je to buřt.

Já bych byla s těmahle rychlýma soudama opatrná, někdy to může být poslední kapka po které dotyčný z toho okna skočí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.20 15:13

@D. C. Jsem sikovna ve sportu, ale co z nej.. a hlavně se furt vsechno zavírá takže na bruslení muzu zapomenout

• Citovat
  • Nahlásit
491
22.12.20 15:21

Jestli ti jde sport a navíc tě baví, pak je to super, prostě sportuj - nevymlouvej se na to, že se zavírá zimák, vezmi boty a jdi si zaběhat (ideální jsou inlajny, když ti jde bruslení, ale ty asi nemáš). Hlavně se o něco snaž - prostě byl přítel pitomec a doma tě prudí, tak si dej za cíl ukázat jim, že to zvládneš bez nich. Udělej si maturitu a snaž se postavit na vlastní nohy (nevidím problém v tom mít „jenom maturitu“). A až se konečně postavíš na vlastní nohy a pořídíš si první nájemní bydlení, můžeš si říct „zvládla jsem to“.
Nejhorší je stagnace, litovat se je k ničemu, život máš jen jeden, je tvůj, rozhoduješ o něm ty sama. A nezapomeň že na tomhle kolotoči se jede jen jedna jízda - jen jednou máš šanci mít se tak, jak si to sama zařídíš, znova ti 18 nebude a litovat se do 30, 40 let je fakt ztráta času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13228
22.12.20 15:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, predem se omlouvam za anonym, kde bych zacla, jsem mlada, je mi 18, moje “problémy” začali cca před rokem co se se mnou rozesel přítel, byl na mě hnusny, neustále mě urážel kravo, pico, když mě u nej vojel i přes to, ze mě to bolelo a já rikala stačí, tak po jeho uspokojení mě posilal doprdel*e i přes moje bolesti v podbrisku, ještě ze jsem bydlela par metru od nej, nedosla bych to, naschval se prede mnou zajimal o jiné slečny aby mi srazel sebevedomi, srazil mi ho dost, no co dal.. rozesel se přes SMS hrubým zpusobem kterej tu už nebudu vypisovat, už je to rok a do teď na to myslim, mám problem si pustit k tělu jakéhokoliv jineho kluka, mám v sobě blok, a ne jen to..muj bratr a mama se v domácnosti neustále hádají, ze mi to není absolutně prijemny a v tu chvili bych sla nejradši skočit z okna, na střední skole mi to vubec nejde, vubec, nejsem chytra a ani nejak extra pohledna..nevim jak budu příští rok maturovat a vubec co budu dělat..prijdu si tak zbytečná, úplně k nicemu, chci se odstěhovat z domácnosti abych neposlouchala furt ten řev, ale kde vemu peníze..už jsem si dokonce začala dělat i plan, ze budu prostitutka, vydelam si prachy, procestuju par míst který budu chtít a pak se zabiju.

Pokud jeste studujes a jsi tedy nezaopatrene dite, dojdi se poradit na OSPOD. Mozna by ti v nejakem zarizeni obdobnemu detskemu domovu bylo lepe. Mit klid na studium a bez tyrani.

Proc ze jsi s tim klukem byla? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.20 16:18

Máš milion možností. Nejsi inteligentní? No a co! Můžeš být báječná kadeřnice nebo cokoliv jiného, třeba instruktorks bruslení nebo cvičitelka jógy. Cestovat klidně můzeš. Spousta lidí začíná jako aupair a do cizí země jedou s minimalními znalostmi jazyka. Prostituce je fuj. Vaz si toho, že jsi zdravá a nemáš pohlavni choroby. Šrámů na duši máš dost, tak si nepřitěžuj prostitucí a nemocema. Zaregistruj se treba v aupair agentuře a jeď poznávat svět. Jsi mladá, zdravá a svobodná. Využij toho, co máš, ne toho co nemáš…na to se vykasli, to stejně nezměníš. Já mám 3 vysoký školy a kupu zdravotních potíží. Na tvém místě bych opustila to co tě štve a šla vstříc životu s odvahou! Přeji hodně štěstí a síly při překonávání sama sebe!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.20 16:32

Anonymní

Pokud je to myšleno vážně, trpíš slušnou depresí a při té, je těžké vše i studovat. Takže neznámená, že nejsi chytrá, jen mozek nemůže pracovat, tak jak má. Taky jsem v 18 trpěla silnou depresí - šikana, anorexie, doma pořád, že jsem neschopná… Je mi 37 a žádný happy end se nekonal. Máš nějaké příbuzné? Babička, děda, co otec? Tety, strýce, kteří by si tě mohli vzít třeba k sobě? Doporučuji dobrou psycholožku, opravdu dobrou, musíte si sednout, psychiatrie to samé, o práškách bych si přečetla, abys byla v obraze. Ve škole bych se snažila dál, nemůžeš být tak špatná, když jsi došla až sem!!! Jeden můj spolužák spáchal sebevraždu myslím v 16 či 17, chodil s námi necelý půl rok, trpěl depresí, ale já to tenkrát nepoznala :-( Nedávno to bylo 19 let. Říkám si, kde by dnes byl, kdyby mu někdo pomohl? Takže potřebuješ pomoc! Moc držím palec :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat