Otrávená, ufňukaná - prostě na zabití

Anonymní
2.2.16 13:54

otrávená,ufňukaná..prostě na zabití

Ahojte maminy.Zase se mi ten dnešní den tak vleče, že už nevím co roupama.Jsem 35 tt a prostě už mě to vážně nebaví :nevim: Chápu, že nejsem jediná, jenže mě nějak opouští veškerá radost. Umírám už nudou, pomalu vše připravené, mám doma sice ještě 6-ti letou dcerku, ale ta je buď ve škole, na kroužkách a o těhle jarních prázdninách momentálně na příměstském táboře. Nejraději bych si ji nechala doma. Jenže, proč jí brát zážitky že? Měla bych se ale o koho starat a tak dále. Takhle jsem celý dny sama doma. Kamarádky tu nemam a stejně bych na žádné klábosení neměla náladu. Přítel do večera v práci. A mě už to prostě nebaví. Každý den se vleče, jako sopel :think: Vím, že bychsi měla ještě užívat klidu. Přesně si vzpomínám, jak jsem se těšila u první dcerky až ji budu mít u sebe. A pak jsem si říkala, že já hloupá si neužívala spánku atd. Jenžeikdyž tohle vše vím, prostě už to chci mít za sebou.Jsem fakt protivná sama sobě. Co teprve asi mému okolí. Pět týdnů mi přijde ještě jako šílená doba. Ikdyž se prcek dral na svět už od 22 tt, tak teď mám vnitřní pocit, že budu přenášet. S první dcerkou jsem ležela tři měsíce na udržování a nakonec mi museli porod vyvolávat. Takže jsem prostě otrávená. Mimčo je stále hlavou nahoru. A opět mám pocit, že už se prostě nepřetočí, tak nějak to cítím. Nic mě nebaví, číst, koukat na TV, procházky to je pro mě za trest…sotva se valím. Takže se tak nudím a jsem sama sobě otravná. Holky, jak přežít těch pět týdnů. Asi se fakt zblázním. Deprese, jak blázen, chjo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12125
2.2.16 14:01

Bez na nakupy, plavat, do divadla/kina, do cukrarny knizku s sebou, na cviceni, na prochazku, neco upec dle noveho receptu. Mas tunu moznosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5940
2.2.16 14:02

Stashni si Sherlocka

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
2.2.16 14:05

Co zkusit neco noveho? nauc se treba hackovat, vysivat, kup si casopis s tematem o ktere ses nikdy nezajimala..a bud rada za klid.Ja mam doma skoro petimesicni miminko a jeste jsem se poradne nevyspala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.16 14:06

@Šarlota4 @kve-tinka :no to je právě to, mě prostě vůbec nic nebaví. Není to jen taková klasická rozmrzelost. Opravdu se obávám, že je to prostě deprese. Mám strach, že se to bude zhoršovat. Protože je hrozný pocit, když člověka nic netěší

• Nahlásit
  • Citovat
1725
2.2.16 14:06

Až budeš utahaná běhat mezi zaměstnáním, školkou, školou nákupy a pod, tak si ráda vzpomeneš, jak ses pár týdnů před porodem nudila:) Vážně, užij si to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.16 14:07

@Mer11 no,háčkovat jsem začala před 14 dny. Uháčkovala jsem prckovi čepičku…A prostě radost žádná. dělala jsem to jen z pocitu, že bych něco dělat prostě měla. Pořád mi je do breku, jsem otrávená. Je to děs. Takhle jsem se ještě nikdy necítila

• Nahlásit
  • Citovat
964
2.2.16 14:08

Hele jestli je prcek hlavou nahoru, tak ti udelaj cisare a za tri tydny mas prcka venku. Divej se na to pozitivne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.16 14:10

@carsa já to vím. U první dcerky jsem se taky těšila.(rozhodně jsem, ale neměla takové stavy)A pak po porodu jsem si říkala, že já hloupá. Pokud budu ještě někdy čekat miminko už vím, že pospíchat nebudu. Ejhle a co se nestalo, je to prostě na palici. Staršně mě to užírá. Taky proto, že vím že každý den pro mimi v bříšku je důležitý a já sobecky myslím na to, že už bych chtěla porodit. Bojim se, že to bude císařem, bojím se že nebudu moct kojit. Nevím, jak se rozhodnout pokud půjde mimi císařem, zda celkovou či lokální anestezii. Prostě jsem jak blbka :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
8817
2.2.16 14:11
@carsa píše:
Až budeš utahaná běhat mezi zaměstnáním, školkou, školou nákupy a pod, tak si ráda vzpomeneš, jak ses pár týdnů před porodem nudila:) Vážně, užij si to :)

Naprosto souhlasím. Co já bych dala za pět týdnů nudy :jazyk: Ale zakladatelku chápu :hug:. Je to stejné jako říkat: Jez, co by za to daly děti v Africe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.16 14:13

@bobr123 Když to je hrůza i při představě tří týdnů se mi dělá zle. Já se tak snažím, asi bych potřebovala aby mě někdo praštil či co. Říkám si, že kdybych nebyla doma pořád sama, tak by mi bylo lépe. Ale zase nechci připravovat dceru o zážitky. Ten příměstský tábor se jí moc líbí. A pochopitelně nemůžu ani chtít, aby přítel nechodil do prce. Což bych si tedy moc přála.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.2.16 14:14

@Paoloska přesně tak, můžu si to říkat horem dolem.Ale stejně prostě trpím depresí. Hlavně vnitřně vím, co mě po porodu čeká a že bych si to měla užívat a i přesto všechno je mi to na nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
397
2.2.16 14:20

Ahoj, nejsi sama :hug: ja jsem 34tt a mam to same, pritel furt v praci, malej (10let) :lol: na me prdí, ma svy kamarady a pc a ja furt sama doma, kazdy den od rana to samý :zed: furt, furt dokola.Taky uz se mi nikam nechce, TV me neba tak lezim v loznici potichu a jen tak cumim do zdi nebo telefonu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
2.2.16 14:21

Anonymni: Holka jak ja ti rozumím :D.. Před pár týdny jsem na tom byla přesně jako ty. :zed:.. Ani nakupovat jsem nechtěla chodit. Jedny kdo z toho měl radost byl muj manzel. :lol:
Hezký si ten klid uzij, brzy se to zmeni. Samozřejme k lepšímu :lol: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
964
2.2.16 14:25
@Anonymní píše:
@bobr123 Když to je hrůza i při představě tří týdnů se mi dělá zle. Já se tak snažím, asi bych potřebovala aby mě někdo praštil či co. Říkám si, že kdybych nebyla doma pořád sama, tak by mi bylo lépe. Ale zase nechci připravovat dceru o zážitky. Ten příměstský tábor se jí moc líbí. A pochopitelně nemůžu ani chtít, aby přítel nechodil do prce. Což bych si tedy moc přála.

To by ti zas vadilo, ze je doma. Hele ja to znam. Bohuzel nikdo ti nepomuze, proste to musis nejak prezit. Co rano po snidani hned nekam vyrazit? Nakupy, kosmetika, mani, pedi, kadernice. Kazdy den neco. Ja mam teda dvouletaka, ale pred porodem se to taky tahlo jak smrad. Tak jsme proste kazdy den nekam vyrazili. Byl teda boj se vykopat, protoze se mi taky nikam nechtelo, ale kdyz uz jsme vyrazili, bylo to fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama