Otravné otázky v těhotenství :-)

149
28.4.20 17:37

Otravné otázky v těhotenství :-)

Ahoj :mavam:
Jen pro odlehčení, taky nějaké otázky úplně nesnasite? Já mám pocit, že poslední dobou snad všichni dostali za úkol mě nasirat :-D
Vzhledem ke karanténe nechodím do práce a už se do ní do nástupu na md ani nevrátím, takže oblíbené otázka c. 1 je

• A co celý den děláš? To já bych se unudila :think:… No ne, mě to děsně baví být najednou doma na zadku ještě když je karanténa :-D
  • Myslíš, že po porodu zhubnes?
  • A co jako cítíš, když jsi těhotná?
  • Teda.. Ty máš ale macaty stehna
  • Ne, vážně.. Tohle jméno mu/ji snad dát nechcete, ne?
  • Hale a víš, že se ti změní život a nic nebude jako dřív?
  • To už se ais nikdy nevyspite, vid?
  • Máš dost velký břicho, to já takový neměla ani při porodu
  • Nebojis se, že ti teď budu přítel nevernej?

No.. Mohla bych pokračovat asi dlouho ale občas nechápu kam na tyhle otázky chodí :-D
A ráda se pobavím u vašich blbejch dotazů :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7098
28.4.20 17:49

@uklidcb Ty máš nějaký moc mladý kamarády, co? Pak tam vidím ještě jeden babičkovskej dotaz - vlastně konstatování. No, nevím, co poradit, asi vyprdni se na to. Přihodit taky nic nemůžu, mě se tak blbě neptali, myslím… Možná, že jo, ale už jsem to vypustila. Ne, jeden vlastně mám - tobě ale natekly kotníky (mám takový normálně :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
28.4.20 17:52

Žádná z těch otázek není tak strašná jako ve 40tt když už sotva lezes a každý doslova každý řekne Tak, co? Kdy už? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1974
28.4.20 17:52

Poznámky o velikosti břicha a otázky jestli to nebudou dvojčata :mrgreen:. A teď mám momentálně už po termínu. S rodinou jsem se domluvila, že až pojedeme do porodnice, napíšu sms. A stejně mi 3× denně volají jestli už.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8835
28.4.20 17:55

@uklidcb Slusne, no. Musim rict, ze ke me si nikdo takto neomalene dotazy nedovolil, presto se par neskutecne otravnych evergreen naslo: ‚A uz vite, co to bude?‘ pri kazde mozne prilezitosti, mnohokrat od tech samych lidi, v prubehu vsech tri tehotenstvi, presto, ze jsme vzdy hlasali, ze pohlavi ditete nezname a do porodu znat nechceme. ‚A jak se bude jmenovat.‘ viz predesla otazka, presto ze jsme vsude rikali, ze jmena dopredu neprozrazujeme.
V souvislosti s temito otazkami jsem byla casto osocovana, ze pohlavi ditete znam, jen sve okoli chci trapit/napinat/delam se zajimavou.
Nesnasela jsem osahavani tehotenskeho bricha bez dovoleni.
Po porodu druheho ditete: ‚Chudacku, dva kluky a jeste takhle brzo po sobe.‘ Kluci jsou skveli.
Pri tretim tehotenstvi: ‚Tak jste se snazili o holcicku?‘ Ne, pohlavi ditete mi bylo vzdy lhostejne a uprimne jsem spis pocitala se tretim klukem.
Po porodu holcicky: ‚Tak se vam ta holka KONECNE povedla.‘ No comment… ‚Kluci davaji zabrat, jeste ze mas aspon jednu holcicku.‘ Mno,… zlati kluci, oproti te male vztekle uvriskane cacorce.
Ted se me zas vsichni ptaji, kdy budeme mit ctvrte… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
28.4.20 17:59

Mě úplně točí tyto věty :roll: Jsem ve 28tt :lol:

•Ty jo, ty máš břicho, nečekáš náhodou dvě?

•Co to bude?

•Jaké jméno budete dávat? Následuje x zpráv denně se jmény :zed:

•Stihneme dát kafe, ještě než to vyprdneš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
28.4.20 18:02

@Hoa Mai nám třeba řekl tchán, že pokud čekáme dalšího kluka, ať ho v ty porodnici rovnou necháme. Hrozně se mě to dotklo, i když jsem věděla, že to bude holka a vůbec jsem mu to neřekla. Jsem teda za holčičku hrozně šťastná, ale porvrzuji :mrgreen: kluk zlatý hodný dítě a mladá to je naše ujecena hysterka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17785
28.4.20 18:17
@petula.bir píše:
Mě úplně točí tyto věty :roll: Jsem ve 28tt :lol:

•Co to bude?

a spatne je na tech vetach co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cocka nasladko
28.4.20 18:51

Kdyz jsme se dozvedeli, ze druhe dite bude taky kluk, tak „no tak tu holku budete muset zkusit jeste priste“.

Cca dva tydny po terminu k nam mela priletet tchyne (jsme v zahranici a letiste bylo par hodin mimo). Kdyz jsem asi tyden prenasela, tak se mi dostalo otazky, co kdyz budu rodit, kdyz zrovna manzel pojede pro maminku? :pankac: a jeste poznamka, ze mi doktori ten termin spatne spocitali :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2963
28.4.20 19:27

@warita
To, že na všechny otázky odpovídám skoro každý týden :lol: i když vše ví, tak se stejně ptají - prý zda se něco nezměnilo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
28.4.20 19:42

Baví, najdu si program, nejsem putka, nemyslím, vím že zhubnu, citím močový měchýř střeva, kopanečky, hlad, žízen a unavu, vzhledem k tomu, že mimčo je plánované a zdravě se vyvíjející tak i radost a štěstí, hafo a víš jak se na nich krásně sedí? ♥,ano chceme a dáme, naše dítě naše jméno, ano změní bude zase o něco krásnější, vyspíme proč bychom se nevspali? postel budeme mít stále a dítě bude starší a starší, to nevadí aspon má větší ochranu a více živin z plodovky, mám svoje bříško ráda ♥ (to bude asi blbost s tou vodou ale i tak),nebojím, ani mě to nenapadlo, já mám totiž milujícího chlapa, které mě místo podvádění podpoří :jazyk: zdar, :mrgreen: ps. nejsem těhotná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
28.4.20 19:44
@petula.bir píše:
Mě úplně točí tyto věty :roll: Jsem ve 28tt :lol:

•Co to bude?

Za toto slovo by odemě dotyčný/dotyčná dostal/dostala hned tečku mezi oči, copak je žena slepice aby něco vyprdla? Fuu o nervy z některých lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18476
28.4.20 19:54

@uklidcb ani jednu otázku mi nikdo nikdy nepoložil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17785
28.4.20 20:04
@petula.bir píše:
@warita
To, že na všechny otázky odpovídám skoro každý týden :lol: i když vše ví, tak se stejně ptají - prý zda se něco nezměnilo :zed:

njn, tak to chodi. Mne spis prekvapilo, kdyz si nekdo pamatoval, v ktrerem mesici budu rodit.

Mne asi nejvic vytaceli otazky na tema kojeni. Co je komu do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
28.4.20 20:27

Me teda pekne s***u ty kecy typu “no vsak poradne spi, uz se dlouho nevyspis”, “poradne se najez, pak uz se v klidu nenajis” a porad dokola “ty mas tak maly bricho”, to mi rika furt kazdej a od zacatku tehotenstvi me to dost stve 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat