Otravné otázky v těhotenství :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2963
28.4.20 20:34

@onajeblond
Tak to mi povidej - počítala jsem do 10 vydechla a objednala si ještě navíc čokoládový dort na nervy :lol: :zed:

@warita
Já mám termín 24.7. a říkám termín máme koncem července :lol: a kojení zatím nikdo neřeší - díky nouzovém stavu sedím raději doma :lol:

@Staniii
Za mě lepší než když se ptají - ty ho máš obrovské a nemáš tam dvě? :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17539
28.4.20 20:37

Žádnou z těch otázek jsem nikdy neslyšela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
28.4.20 21:19

S kým se to bavíš prosimte :lol: mě trápili dřív otázkama, kdy už konečně taky založíme rodinu, zatímco já nemohla otěhotnět :palec:
Do jména nám taky furt někdo kecá, zrovna před týdnem už manžel bouchnul a poslal do prc*c kolegu, který prohlásil, že jsme vybrali hrozný jméno :cert: Joo a babička mi řekla, že když mi narostla tak velká prdel, tak musím čekat holčičku 8o no na gynde to potvrdili, ale přijde mi to dost podpasovka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2332
28.4.20 21:21
@petula.bir píše:
@onajeblond
Tak to mi povidej - počítala jsem do 10 vydechla a objednala si ještě navíc čokoládový dort na nervy :lol: :zed:

@warita
Já mám termín 24.7. a říkám termín máme koncem července :lol: a kojení zatím nikdo neřeší - díky nouzovém stavu sedím raději doma :lol:

@Staniii
Za mě lepší než když se ptají - ty ho máš obrovské a nemáš tam dvě? :lol: :zed:

To je zcela v pořádku! Napsala bych ti ještě panáka k tomu, ale to by nebyl nejlepší nápad. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
28.4.20 21:35

@onajeblond
Měla jsem “panáka VODY” co se dává ke kávě a stačilo mi to :lol: nejsem náročná :lol: :dance:

@Tarlin
Moje babička je něco podobného když jsem si obarvila hlavu na blond (vždy jsem ji tak měla) tak mi řekla “no tak to ty vypadaš jako kašpar” potom co jsem po 3 otěhotněla a ani mě neviděla a já ji jen řekla, že prostě zvracim a není mi dobře a hned “no to bude další kluk” :lol: a ve 13tt kluk, 20tt potvrzen kluk tak uvidíme v červenci - ale vše je stejné jako u syna - kdyz jsem čekala dceru nebylo mi vůbec nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2332
28.4.20 21:36
@petula.bir píše:
@onajeblond
Měla jsem “panáka VODY” co se dává ke kávě a stačilo mi to :lol: nejsem náročná :lol: :dance:@Tarlin
Moje babička je něco podobného když jsem si obarvila hlavu na blond (vždy jsem ji tak měla) tak mi řekla “no tak to ty vypadaš jako kašpar” potom co jsem po 3 otěhotněla a ani mě neviděla a já ji jen řekla, že prostě zvracim a není mi dobře a hned “no to bude další kluk” :lol: a ve 13tt kluk, 20tt potvrzen kluk tak uvidíme v červenci - ale vše je stejné jako u syna - kdyz jsem čekala dceru nebylo mi vůbec nic :lol:

Tak aspoň že tak, člověk si to musí zpříjemnit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 21:41

Kdy mas termin? (Pri kazde navsteve, jako by se neco melo zmenit)

Ukazuju fotku z utz: A fakt tam nejsou dve? Ha ha ha (Ano, 4 doktori se spletli v poctu mimin)

Uz mas vybavicku? Jeden clovek Uz? Vzdyt je jeste spousta casu, nehysterci… Druhy Ty jeste nemas tamto nebo tamto? Uz nemas moc casu (Co to treba nechat na me/nas?)

No vsak pockej, deda/strejda vazil pri porodu 6 kilo, to nedas ( :roll: )

No vsak si jeste odpocin, pak uz si neodpocines, ha ha ha (jo, ha ha ha)

Boze, ty chces jit tehotna nekam? Radsi bud doma, co bys kdesi delala… (Sorry, zabarikaduju se doma do 5 let ditete)

:lol:

Prosim anonymne, jeste by se nekdo poznal :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat